PDA

View Full Version : Бал



MsBonbon
02-20-2014, 15:39
Предстои ми бал и съм тръгнала от около 2седмици да си записвам часове за грим и маникюр.На едно място ми казаха,че правят професионален грим за 30лв,който издържал 24часа (не ми се вярва) и обикновен за 15лв.Но на всякъде другаде където отидох не ми споменаха за нещо подобно,а отговора беше правим грим цената е 15лв. Та някой от вас знае ли каква е разликата и въобще имали такава.

fenkaaa
02-20-2014, 22:58
Ще се радвам, някой да отговори в темата. Аз също се интересувам, а и това за професионалният грим, странно. Казали са ти го на 1 място, а на другите не са го споменали. Аз лично ако намеря къде, ще си направя професионален.

Cloud9
02-21-2014, 05:52
Балът ми беше отдавна,но ми предстои сватба та и пред мен стои въпросът за грима.на балът ми си направих уж професионален грим,ама сега като се върна назад хич не беше професионално с на Avon сенките. Запази се горе-долу за нощта,но толкоз грима не съм си го гледала.15 лева за грим ми се струва много малко и предполагам няма да е с качествените продукти.Затова си заложете според мен на професионалния че да сте спокойни цяла вечер

MaLkaTa_LaDy
02-21-2014, 10:23
Абе много неща могат да ти кажат... Попитай на каква марка са им гримовете. Ако ти кажат "професионална", направо си заминавай. Като ти дадат име, можеш да го провериш в интернет колко е качествено.

cookie dough
02-23-2014, 00:01
Може би не ти се занимава, но също е идея да инвестираш в скъп грим на известна марка, който може да ползваш и след бала, и да научиш как да се гримираш - в youtube има много клипове. На моя бал почти всички момичета бяха ходили да ги гримират по козметичните салони и не изглеждаха много добре. Самите гримьорки или нямаха вкус, или просто бяха наблегнали на лъщящите цветове.