PDA

View Full Version : Съвет? ;((((((((((((((((((((((



lalala95
02-20-2014, 16:01
Вчера излязох с бившият ми и пихме и после стана бела почна да ме целува мен ми стана мн приятно :( много ми липсваше и накрая стигнахме до секс и изведнъж аз го блъснах да го отдръпна и той тъкмо излизаше от мен.. и като излезе свършии :( мн се притеснявам да не е свършил в мен каза ми че не но имах нещо по пу... каза ми че е течност не сперма ;( но не му вярвам беше мн пиян а тази сутрин ми дойде цикълът а трябва да ми дойде след 7 дена ?????????????? мисля си че щом ми е дошло и не съм бременна ????? плсс помогнете ????????????? съжалявам за грешките но много съм притеснена.

Didko_Beats
02-20-2014, 16:13
и като излезе свършии :( мн се притеснявам да не е свършил в мен

А чакай самата ти си го видяла как свършва ... за какво се притесняваш?


излизаше но имах нещо по пу...каза ми че е течност не сперма ;(

Предякулационна течност ...но съдържанието на сперматозоиди в нея е нищожен и трябва да си най-големия карък да е станало гаф :lol:


мисля си че щом ми е дошло и не съм бременна ?????

А тез работи не ги разбирам :lol: , но ако наистина си сигурна че има нужда , вземи един ескапел ...

lalala95
02-20-2014, 16:15
А чакай самата ти си го видяла как свършва ... за какво се притесняваш?



Предякулационна течност ...но съдържанието на сперматозоиди в нея е нищожен и трябва да си най-големия карък да е станало гаф :lol:



А тез работи не ги разбирам :lol: , но ако наистина си сигурна че има нужда , вземи един ескапел ...
стига се смя ! може да се изпуснал и в мен ...... и после оостаналото на вън??

Didko_Beats
02-20-2014, 16:25
стига се смя

Аз се опитвам малко да те успокоя , еми смешно ми е ... нали е на чуждия груб , има едно доста модерно и многофункционално устройство за такива случай ... нарича се презерватив :lol:


може да се изпуснал и в мен ...... и после оостаналото на вън??

Да и навън и вътре и на земята , и на леглото , абе общо-зето олял всичко...

Абе просто вземи един ескапел , и без туй напоследък ги взимате повече от колкото правите секс...

bloodsugarsexmagik
02-20-2014, 16:46
Еми не излизай повече с бившия ти :Д
Сега сериозно, като ти е дошло не виждам какъв е проблема?! Или не, чакай, ти въобще имаш ли някаква сексуална култура, защото с тея разсъждения ме караш да се съмнявам?

djipsito
02-20-2014, 16:51
Пффффффффффффф спрете въобще да правите секс.....
Не си бременна, не знам кво трябва да се случи повече от тва да ви дойде шибания цикъл, че да ви загрее празната глава, че НЕ СТЕ БРЕМЕННИ!!!!!!

RapExotic
02-20-2014, 17:06
Продължавай да се притесняваш, че си бременна. Така поне следващия път ще внимаваш малко повече.

lalala95
02-20-2014, 17:24
Притеснявам се защото вчера в 20:00 бяхме заедно а тази сутрин в 7 ми дойде .. значи не съм бременна така ли??

skok
02-20-2014, 17:40
Щом ти е дошло едва ли си била в овулация до преди 11 часа. Демек не бих се притеснявал. И защо трябва мъж да ви ги обяснява тея неща, акъл нямате ли си

Anonys
02-20-2014, 18:56
Предякулационна течност ...но съдържанието на сперматозоиди в нея е нищожен и трябва да си най-големия карък да е станало гаф :lol:



Т'ва беше тъпо.

Пък за тая, 'фторката - може да е свършил върху теб и просто да се е стекла. А иначе.. 95 БРАТЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и ми правиш секс, без да си образована и подготвена за това??? Добре, другите ти го казват по тоя начин, че не си бременна. С'я ще ти разясня нещо, което би трябвало да си го учила в 7. 8. клас. Абе.. като ти дойде менструацията к'во става? Като не знаеш, поне мисли малко. Яйцеклетката се отделя от яйчника и съпътствана от кръв, тялото ти я изхвърля? пф.

fenkaaa
02-20-2014, 22:48
Тъкмо щях да я питам на колко години е, защото не погледнах ника. Изглежда ми прекалено необразована за 95 и си помислих, че е на 14, от което цялата тема ми стана смешна.

Иначе по темата, дишай, има още боб да изядеш, докато забременееш. Ако все пак не искаш нежелана бременност, намали секса с бившите гаджета, когато не си сигурна :D

draid
02-20-2014, 23:12
Толкова сте тъпи, че даже на един трол не можете да се направите. Такава липса на въображение е направо потресаващо.

baby_baby
02-21-2014, 10:50
Не се бременна