PDA

View Full Version : Проблем - не мога да го вдигна !!!



slad1ra
02-20-2014, 20:33
Не мислех, че някога ще прибегна да пусна тема, но имам много голям проблем, а съм сигурен че можете да ми помогнете. Проблемът е следния: в главата си създавам някаква бариера, която ми пречи да "вдигна самолета" всеки път като тръгнем да правим секс с приятелката ми. Нямам проблеми нито с ерекцията, нито какъвто и да е било друг психически или физически проблем, а и съм още много малък за такива проблеми. Но всичко се преебава като тръгнем да правим секс и то точно тогава, когато трябва да проникна. За първи път ще ми е, но съм запознат с това как да възбудя момиче, как да я предразположа и т.н. Това не ми е проблем да го постигна, а и приятелката ми не се притеснява. Искам да преодолея този "страх", да го вдигна пълноценно на 100% и да си водя нормален полов живот.
Имали ли сте проблеми, сходни с моя - да ви спада заради притеснение или нещо подобно? Моля ви, дайте ми насоки, кажете ми какво да направя за да преодолея тази "бариера" (и аз не знам как да го обясня по друг начин). Има време, докато започне да не ми става, но все още съм твърде млад. Това е отвратително и за двама ни...
Очаквам да ми отговорите, защото съм сигурен, че знаете как се чувствам...и да подчертая съм девствен...
Поздрави!

anonymous908491
02-20-2014, 20:53
Сложи и чувал на главата, може би тогава ще успееш, щом е чак толкова грозна.

Anonys
02-20-2014, 21:00
Мисли на нея да ѝ е хубаво и пипай там, където ти харесва. По някое време, като се надъхаш я сграбчвай.

djipsito
02-20-2014, 22:02
Ами като дойде момента недей да мислиш "Ще го вдигна ли? Ами ако ми спадне ? Ами ако....."
Мисли положителни неща, наслаждавай се на приятелката си докато я задоволяваш, наслаждавай се и на нейните ласки. Просто се отпусни.

RapExotic
02-21-2014, 08:52
Яж варени яйца половин-един час преди секса. И си мисли за хубави неща по време на акта. А, и яж яйца преди това. И не се притеснявай, просто се отпусни и се наслаждавай на тялото ѝ. И да не забравиш яйцата. И нека и тя да те предразположи орално или с тялото си. Споменах ли за яйцата?

Anonys
02-21-2014, 10:57
А, направи си чай от бабини зъби, но в рамките на 2 супени лъжици, като е взет 30 минути преди акта. Накарай я да те възбуди.

Mladenoff
02-21-2014, 13:16
Вземи си трибулус терестрис

skok
02-21-2014, 13:47
За кво му препоръчвате лекарства. Щом е млад едва ли проблема е физичеки, по скоро психически. Пробвай да изпиеш 1-2 водки преди секс да се поотпуснеш малко и ще стане

jibrii
02-22-2016, 13:55
Здравейте,

При мен се яви следния проблем.
По време на полов акт като се задъхам или по точно почне да ми бие сърцето ми спада и тогава се почва едно притеснение и цялата работа отива на кино.
Но ако не забързам темпото и не се задъхвам пушката е на макс!
Това трябва ли да ме притеснява, на някой дали му се е случвало?
Иначе съм на 26 години водя сравнително здравословен начин на живот - спортувам,хранителен режим,алкохол много ряко , цигари само като пийна ( т.е. рядко).

supportbot
03-03-2016, 22:35
1