PDA

View Full Version : Минидневник



little.sunshinee
02-20-2014, 20:50
На 14 години съм и преди около 3-4 месеца се запознах с едно момче, което сега много харесвам. Той е на моята възраст. Като се видим (ходим заедно на курсове по математика и литература) се закачаме, последния път ме изпрати до вкъщи. Взех номера и фейсбук профила му и започнах да си пиша с него в чата. Питах го дали има такова, но каза, че тази година му била важна и не искал гадже, а аз много желая да има нещо между нас. Започна да говори за това колко момичета му пращали покани за приятелство, как постоянно му пишели, как през лятото излизал с тях и имах чувството, че съм "просто една от многото". Може би трябва да спра да му пиша? Откровено казано, не знам какво да правя по-нататък, моля за съвет. :)

П.С.: Разни от сорта на "много си малка за такива неща" не ми помагат по никакъв начин.

Anonys
02-20-2014, 20:54
И като му пращат покани, да не би да му се предлагат? Т'ва са филми. Контактувай си с него, закачайте се, ще разбереш еди ден, че си пада по теб. Той и в момента си пада по теб. Пишете си. :)

RapExotic
02-21-2014, 08:46
П.С.: Разни от сорта на "много си малка за такива неща" не ми помагат по никакъв начин.

В случая май той е много малък за такива неща.

Янархия_съм
02-21-2014, 08:51
Не можах да свържа заглавието на темата с питането в нея...

DeHu
02-21-2014, 09:55
Вярно,че няма никаква връзка :D Момченцето се прави на много вървежно,но да си знаеш,че едва ли нещата стоят така както твърди.Ами той писал ли ти е? Струва ми се,че те харесва,обаче още не знае как да постъпи.

baby_baby
02-22-2014, 13:35
е той ясно си ти е казал че не иска връзка сега и това че си е писал и се е виждал с някви си какво ти пречи нито си му гадже нито нищо

CrazyLittleThing
02-22-2014, 23:38
След като ти е казал че си "една от многото", просто спри да се занимаваш с него, в противен случай ще изглеждаш жалка.

li0n
02-23-2014, 14:59
Сметни колко си заслужава щом се хвали с това колко момичета му пишат и т.н.