PDA

View Full Version : crossdress



marya.petrowa
02-21-2014, 11:33
Hi az sum momche i iskam nyakoi da me izchuka zdravo ne znam kakvo stava s men imam si priatelka no nesto veche mi omrazva interesno e che samo po zeni se zaglezdam no ne znam zasto iskam da probvam i s muz da me chuka i da mu duham pobarkvam li se? a sasto zapochnah i da i nosa drehite grimiram se i obezkosmih se i kakvo li oste ne kakvo da naprava ne znaya.

DarkTemplar
02-21-2014, 12:21
Отиди на психиатър.

Yo.
02-21-2014, 14:34
Пиши на БЪЛГАРСКИ

stefan99s
02-21-2014, 15:04
Hi az sum momche i iskam nyakoi da me izchuka zdravo ne znam kakvo stava s men imam si priatelka no nesto veche mi omrazva interesno e che samo po zeni se zaglezdam no ne znam zasto iskam da probvam i s muz da me chuka i da mu duham pobarkvam li se? a sasto zapochnah i da i nosa drehite grimiram se i obezkosmih se i kakvo li oste ne kakvo da naprava ne znaya.

Здрасти. И аз съм кросдресър, но нямам желание да бъда изчукан от мъж. Това, че казваш, че носиш дрехите и не е нищо лошо показва, че имаш вкус към красивите дрехи. Купи си и за теб или я накарай тя да ти купи женски дрехи. Мисля, че трябва да имаш твои дрехи, защото всеки трябва да има собствени дрехи.
Съветвам те също така да я накараш тя да те изчука. Има си пенис колани и с такъв колан могат да се разменят ролите в секса. Няма според мен смисъл да те изчука мъж, защото когато приятелката ти вкара пенис колана ще се изпиташ силен оргазъм. Ако тя неще да го вкара в, което се съмнявам купи си играчки и си ги вкарвай в дупето. Така, че няма смисъл да те изчуква мъж. Мисля, че варианта с играчките и пенис колана е добър. Съветвам ви да използвате лубрикант, когато тя ще ти го вкарва. Удоволствието с пенис колана от опит казвам, че е огромно.
За духането не го прави. Виж приятелката си и започни да и лижеш путката.
Нормално е ние мъжете да изпитваме удоволствие при анален секс. Но един съвет към всички. Мъже има толкова много други варианти така, че си останете хетеросексуални.

ArmanDD
02-21-2014, 16:18
И двамата имате сериозни проблеми според мен.

RapExotic
02-21-2014, 17:23
И двамата имате сериозни проблеми според мен.

Нее, първият е трол. :D

marya.petrowa
02-22-2014, 06:24
ako moze bez obidi molia ili ste nyakakvi heiteri bez rabota. Pone az znam kakuv sum a ne kato vas izpalnen s omraza. Ako mozete pomagaite na horata a ako ne mozete pone ne im prechete. Kolkoto da pisha na BG nyama kak zastoto nyamam kirilica. Uspeh i darzaite s obidite, kakvito ste vie takava i darzavata PULNA PROSTOTIA

DarkTemplar
02-22-2014, 08:14
Като не ти отърва тук, иди в държавата на педерасите, там сигурно ще те приемат радушно.

baby_baby
02-22-2014, 11:21
тролололо

marya.petrowa
02-22-2014, 13:06
Ako chetete vnimatelno ste razberete che ne sum pederas no yavno ste tuk za obidite :)

stefan99s
02-22-2014, 15:31
Ako chetete vnimatelno ste razberete che ne sum pederas no yavno ste tuk za obidite :)

Аз разбрах, че не си педерас. То аз, като си бях качил две снимки в форума много хора в форума ми викаха, че съм педерас. Дадохти идея, коята ще направи така, че мисълта ти да те чука мъж да изчезне завинаги. Ти нищо ненаписа. Дали я одобряваш ? Хората в форума са такива и много лесно ще ти лепнат етикет, че си педерас. Опитвам се да ти помогна заразлика от голяма част от постовете в темата.

Rabalka
02-22-2014, 16:11
Изчукаите се взаимно пишети си лични

:lol:

ragnarokus
02-22-2014, 16:59
Трол отвсякъде и даже ника ти е женски

marya.petrowa
02-24-2014, 04:24
Аз разбрах, че не си педерас. То аз, като си бях качил две снимки в форума много хора в форума ми викаха, че съм педерас. Дадохти идея, коята ще направи така, че мисълта ти да те чука мъж да изчезне завинаги. Ти нищо ненаписа. Дали я одобряваш ? Хората в форума са такива и много лесно ще ти лепнат етикет, че си педерас. Опитвам се да ти помогна заразлика от голяма част от постовете в темата. Da razbrah i prochetoh vsichko. Probval sum troika s dve zeni no misla skoro da probvam troika s oste edin frend i ste vida kakvo ste stane.

ArmanDD
02-24-2014, 10:21
Ако няма да му правиш куркапан на твоя приятел вземи го предупреди че искаш да си забие знамето в шпионката ти че да не се гледате с наведени глави после.

marya.petrowa
02-25-2014, 03:54
Az sum razkreposten v zivota i sexa a takiva sa i moite priateli taka che edvali ste se iznenada a i predpochitam az da sum otpred prosto v sexa vsichko tryabva da se opita a ne samo da se lezi i da se ruga, chovek tryabva da bade razkreposten v legloto i ne e vazno s koi si lyagash a kakvo udovolstvie izpitvash

RapExotic
02-25-2014, 04:55
Az sum razkreposten v zivota i sexa a takiva sa i moite priateli taka che edvali ste se iznenada a i predpochitam az da sum otpred prosto v sexa vsichko tryabva da se opita a ne samo da se lezi i da se ruga, chovek tryabva da bade razkreposten v legloto i ne e vazno s koi si lyagash a kakvo udovolstvie izpitvash

Това да си разкрепостен не значи да си обратен. Обличаш се в женски дрехи, гримираш се, пишеш се с женски имена, ръгаш си разни работи отзад, мечтаеш да те изчука мъж пък после разправяй, че си хетеро. Ем, не си. И също така е важно с кой си лягаш. Защо не си легнеш с някой клошар тогава? Може пък да изпиташ удоволствие. Силно се надявам да си трол ..

peanut93
02-25-2014, 07:23
Ти си болен, трябва да се прегледаш. Не искам да прозвучи грубо или хейтърски, ама такива хора като теб не заслужават да се мяркат в публичното пространство. Хубаво, имаш си интереси да се правиш на жена, но може да не ни държиш в течение за това как искаш да те изчука мъж или че трябвало да сме разкрепостени в леглото. Прави, каквото намериш за добре, но го прави тайно, защото на доста хора тук не им се нрави това....

marya.petrowa
02-25-2014, 16:34
Ти си болен, трябва да се прегледаш. Не искам да прозвучи грубо или хейтърски, ама такива хора като теб не заслужават да се мяркат в публичното пространство. Хубаво, имаш си интереси да се правиш на жена, но може да не ни държиш в течение за това как искаш да те изчука мъж или че трябвало да сме разкрепостени в леглото. Прави, каквото намериш за добре, но го прави тайно, защото на доста хора тук не им се нрави това.... Kato ne ti se nravi ne cheti a ti ne samo che ne chetesh a i komentsari ostavash znachi sum te provokiral s nesto. na bulgarina mu dai seir da ima i gledai kakvo stava. No ako si chel vnimatelno ste me razberesh no yavno nemozesh, i drugo samo si protivorechish (Прави, каквото намериш за добре) a az pravya pisha si tuk i si spodelyam nakoito ne mu e interesno da ne pishe moze ne trol a elf da sum no sum si az i ne se sramuvam ot nisto