PDA

View Full Version : Конкурс за най-безсмислена история.



dksan
02-21-2014, 23:34
Та, с един приятел обичаме да приказваме абсолютно несвързани простотии и викам да ви споделя това наше хоби, пък току виж някой открил таланта си в него. Естествено по-интересно е на живо, когато трябва да ги измисляш бързо, все едно разказваш истинска история, но нека пробваме. Аз съм пръв.

Две хапливо-тревисти ушни миди гаврътнали криводолския земен трендафил, който по това време газел из хоботския стан наречен Стафидко и от време на време чиния. Задушения космичен кабел се беше изопнал под естеството на гащите и трактора не можеше да стои на един крак, заради силния хълцащ циркуляр. По онова време обаче, индийските тенджери бяха стафиди без косми, но за това пък котката цвръкна крещящия трамбъз, който бе толкова син колкото леща. Триона смъкна крушката, както китарист трепери под точка. Изкилиферчения строг къртъгъдъгъл се спусна да пръцка над дюзата на грамофона и предизвика заснежени входни змейове, които живеят над тригонометрия. Въздушния гризач погълна лампа и свещника изгони кон и ряпа, за да може зяпналите глисти да порозовеят. Жлъчката на хобота бе еволюирала в маса без видима черупка и неговия трън хлътна между стъкления звездоброй. Кравата, която свързваше ограда и копривена тонколона всмука тефлоновите лешници из занзибарското дистанцирано сражение. Жмък!

П.с. Награда за победителя няма.
П.с.2 Всъщност и победител няма.
П.с.3 Нищо.

DarkTemplar
02-22-2014, 00:04
Животът на Фишърмен, няма по-безсмислена история.

dksan
02-22-2014, 00:10
Вие с него май много се обичате :D

DarkTemplar
02-22-2014, 00:11
Него даже родителите му не го обичат. Тотално отхвърлен и нежелан от всички е, затова си избива хилядите комплекси у форумО. ;]

dksan
02-22-2014, 00:16
:D Да е жив и здрав пича, не го познавам :)
П.с. Историята интересна ли е? Мисля да правя трилогия, ако тази се продава добре :D

DarkTemplar
02-22-2014, 00:17
Срам го е да я разкаже, прекалено много са го тормозили и унижавали.