PDA

View Full Version : сух шампоан



LipSy
02-22-2014, 07:53
Здравейте момичета! Доста често чувам за прословутия сух шампоан. Не ми беше много ясно за какво ставаше на въпрос, но се информирах. Въпреки това имам няколко въпроса към вас. След като го използвате, колко дена ви задържа косата в приличен вид без да е омазнена (1-2)? Получавал ли ви се е пърхот от него? Наистина ли е толкова ефикасен колкото го представят? Ако да, моля препоръчайте ми хубава марка.
Благодаря! :)

The Cheetah
02-22-2014, 09:43
Задържа косата -2 дена НАЙ- МНОГО, поне при мен е така.
Не ми се получава пърхот и да, ако искаш да си отложеш миенето на косата.. това е сухият шампоан

sunshine :**
02-22-2014, 11:25
Върши добра работа.На мен на третия ден косата ми е вече мазна в корените и се пръскам хубаво със сух шампоан.Издържа чиста до вечерта и я мия тогава.

NeutralMilkHotel
02-22-2014, 11:26
A на мен ми обясниха, че след като се напръскаш (или к'вото там) с него трябва да минеш косата със сешоар, за да премахнеш видимите остатъци от сухият шампоан. Винаги ли остава по косата и това със сешоарът не натоварва ли много?

The Cheetah
02-22-2014, 13:29
^Може и без сешоар, просто ако останат някви остатъци си среши косата, важно е и да пръскаш по- отдалеч.

kaRamella
02-22-2014, 13:35
Понякога се получават видими остатъци, понякога не. Аз използвам на Балеа от ДМ.

Penny Lane.
02-22-2014, 16:53
Върши добра работа.На мен на третия ден косата ми е вече мазна в корените и се пръскам хубаво със сух шампоан.Издържа чиста до вечерта и я мия тогава.
+1
Използвала съм на Syoss (зеления, за мазна коса) и на Шаума Cotton Fresh. И двата ми харесват и ми миришат на лимон! <3 Имам чувството, че Шаума и по-малко да сложа - изглежда добре. Да, ама на нея опаковката е по-малка и си излиза същото ... :D