PDA

View Full Version : Помощ!!! Засичат ми клиповете



Lighting
02-22-2014, 18:32
Здравейте, преди като гледах клипове беше наред всичко. Обаче напоследък като гледам всичко ми насича и музика, и видео. Това за съжаление не е единственият проблем. Показва ми, че няма никаква памет в компютъра въпреки, че съм изтрил почти всички филми. Ако някой знае какъв е проблема моля да ми пише. [-o<

fenkaaa
02-22-2014, 18:54
Имах същият проблем наскоро. Навсякъде, където гледах клипове всичко ми насичаше, бавеше. Трябваше да заредят докрай, за да вървят добре, а в някои случаи дори това не помагаше. Проблема се реши, след като си преинсталирах компютъра :)

npp
02-22-2014, 21:07
най-вероятно се е препълнил с restore points на system restore, трябва да влезеш там и да изтриеш всички с изключение на последните две-три

koko95
02-22-2014, 21:29
Почисти си компютъра със сгъстен въздух и смени всички термопасти.Също така преинсталирай го.Ако не разбираш, дай го на някой , който разбира.Ако си от София аз мога да ти помогна, само пари за сгъстен въздух и термопаста ще ми трябва ;) .

Lighting
02-23-2014, 06:13
Благодаря, ще го преинсталирам.

stefan99s
02-23-2014, 12:26
Здравейте, преди като гледах клипове беше наред всичко. Обаче напоследък като гледам всичко ми насича и музика, и видео. Това за съжаление не е единственият проблем. Показва ми, че няма никаква памет в компютъра въпреки, че съм изтрил почти всички филми. Ако някой знае какъв е проблема моля да ми пише. [-o<

Виж с друг браузер.