PDA

View Full Version : Когато се местим на ново място.



fUcKsMiLe
02-22-2014, 18:43
Много от вас, включително и аз, в близкото бъдеще ще се местим от дома си, за да учим и живеем на друго място. Сигурна съм, че доста хора ще се чудят какво да вземат със себе си при местенето.
Според вас кои са нужните неща, на които трябва да обърнем внимание и да не забравяме?
Нека направим един списък, заедно и да си помогнем взаимно в опаковането на багажа. Ясно е, че много от нещата ще ни се наложи да купим от магазини близо до мястото където се нанасяме, за да не се налага да носим милион неща едновременно.

Четете предишните мнения, за да не се повтарят нещата.
Аз ще започна първа.

1. Прибори, чинии, купи, чаши, тенджара и тиган
2. Тоалетни принадлежности, кърпи и хавлии за баня и кухня
2. Гримове, кремове, преси и т.н.
4. Сушоар, гребен и/или четка за коса, шампоан и балсам /+ други продукти, ако използвате/
5. Дрехи(това няма да го забравим, но.. ;д), бельо, чорапи, обувки за всяко време
6. Лична, здравна, дебитна/кредитна карта. Всякакви документи, които биха ви потрябвали.

RapExotic
02-23-2014, 04:45
Това ми звучи като "Отивам на самотен остров, какво ми трябва за да оцелея ..". Ти като се местиш нали пак ще се връщаш на старото си място от време на време и ще можеш да си взимаш това което ти трябва периодично.

По темата:
7.Зарядни за телефони, лаптопи, таблети .. Често се забравят и става неловко
8.Лекарства от първа необходимост - Аспирин, Парацетамол, Беналгин, Кислородна вода или спирт, Лепенки за рани ..
9.Пари в кеш. Не навсякъде можеш да платиш с кредитна или дебитна карта.

DisappointedDreamer
02-23-2014, 05:38
По темата:
7.Зарядни за телефони, лаптопи, таблети .. Често се забравят и става неловко
8.Лекарства от първа необходимост - Аспирин, Парацетамол, Беналгин, Кислородна вода или спирт, Лепенки за рани ..
9.Пари в кеш. Не навсякъде можеш да платиш с кредитна или дебитна карта.

Това са най-важните неща. От опит го казвам. Имам цяло кашонче с лекарства за всичко :Д

Папка с всички документи.

fUcKsMiLe
02-23-2014, 08:37
Това ми звучи като "Отивам на самотен остров, какво ми трябва за да оцелея ..". Ти като се местиш нали пак ще се връщаш на старото си място от време на време и ще можеш да си взимаш това което ти трябва периодично.

Не знам за други, но аз лично от един път ще ми се наложи да се местя и после няма да се връщам поне година вкъщи, пък шипването на големи неща струва прекалено много. Повечето неща ще ги купувам от там.

10. Спални комплекти (възглавница/олекотено/чаршафи/калъфки и др.). Може и да има, ама аз предпочитам да са си мои.