PDA

View Full Version : моля за съвет от някой по-опитен



hipnosis
02-22-2014, 18:56
*предварително се извинявам, че пускам поредната тема за окосмяване, но наистина имам нужда*

Здравейте, хора :P
начините за окосмяване са ми ясни, но ето и моите притеснения:
самобръсначка - ако съм на морето, след 1 ден се показват от банските ми и е страшно скомфузно :(
крем-депилатор - горе-долу същото времетраене като самобръсначката
епилатор - пробвала съм точно веднъж на ръцете и болката беше неописуема
кола маска - ей, МНОГО МЕ Е СРАМ :( самият факт, че ще се разкрача пред непозната жена и тя ще ме човърка, ме побърква. Казаха ми да сложа прашки и да й кажа да ми ги махне само тези, които остават извън очертанията на бикините, но това отново буди срам.
фотоепилация - СРАМЪТ!!!!

на 15 съм, принципно съм девтсвена, но когато бях малко тренирах много гимнастика с всевъзможни подръжки, и мисля, че съм си скъсала ципата. не съм сигурна, не си спомням да съм имала кръв, но от това също се притеснява, че козметичката ще си помисли, че съм от онези малки пикли, които се челастрят с всеки … всъшност една козметичка може ли да разбера дали ципата ми е скъсана или си е наред? *извинявайте за описателните ми притеснения, но наистина не знам какво да правя.* help.

ggb
02-22-2014, 19:10
Няма от какво да се стесняваш,ако не искаш пред козметичка,то тогава сама пробвай с кола маска пред огледалото.

baby_baby
02-22-2014, 19:11
Няма от какво да те е срам това са си нормални работи

NeutralMilkHotel
02-22-2014, 19:30
Не, козметичката нито ще разбере, нито я интересува. Вижда стотици вагини седмично, тази на малко момиче най-малко ще я заинтригува. Хората, които се интересуват от вагини си избират други професии, не тези свързани с най-неприятното около тях.
Няма да те човърка, нито ще ти прави нещо излишно. В най-добрият вариант ще те накара да си преместиш бельото от ляво, после от дясно, малко болка и си готова.
Скъсаната ципа също си е толкова наред колкото нескъсаната. Това са лични неща, никой няма право и да мисли за тях. Когато едно момиче е девствено ципата е най-незначителната и надценена индикация, и въобще не е никакъв фактор... На 15 си, мисли малко по-духовно над тези неща.
Когато си плащаш за дадена услуга имаш право да си избереш възможно най-симпатичният човек, който може да я извърши; да си споделиш притесненията с него. Това казано той ще си свърши възможно най-адекватно работата. Всеки който работи с болка и голота едновременно, и е добър в професията си би ти създал максимален комфорт.

Зайче..
02-22-2014, 19:59
Когато едно момиче е девствено ципата е най-незначителната и надценена индикация, и въобще не е никакъв фактор... На 15 си, мисли малко по-духовно над тези неща.

Именно!!
+ Съгласна съм с абсолютно всичко останало, което каза.

cookie dough
02-22-2014, 23:39
Само да вметна, недей да пробваш да си махаш космите точно там сама, особено ако не си го правила друг път. Едва ли знаеш как, а това е изключително нежно място и може да си разкъсаш кожата.

BaffaLsc
02-23-2014, 10:29
Да се притесняваш от козметичка е като да отидеш на лекар и да се притесняваш, че ще ти преслуша гърдите и трябва да се съблечеш. Всичко е професионално, едва ли си й първата клиентка на козметичката.

Dusty
02-23-2014, 10:40
На тези жени това им е работата. В повечето случаи те просто гледат да я свършат, да им платиш и да си заминеш. Няма какво да ти се бъркат в личния живот. А и какво те интересува какво ще си помисли жена, която ще срещаш няколо пъти годишно (ако почнеш да ходиш редовно при нея)? Пък и не може да разбере ;)

kaRamella
02-23-2014, 14:59
Не мисля, че козметичката някак би разбрала , че ти е скъсана ципата.
И мен ме е срам и не ходя по разни салони.
Преди няколко години, когато и мен още си ме беше страх да хвана епилатора там долу бях на самобръсначка и нищо не ми се е виждало като съм била на плаж.
Можеш да пробваш с лентички на Виит. Боли по мъничко :)

hipnosis
02-23-2014, 19:35
Благодаря хора, ще се поразровя да видя за хубав козметичен салон. НАБРАХ СМЕЛОСТ :D