PDA

View Full Version : Проблем с USB



fenkaaa
02-22-2014, 18:58
Здравейте. Много се надявам някой да ми помогне, защото ще полудея вече.

Тези дни си взех компютъра от преинсталация. Включих USB-то и какво да видя.. разпознава включеният кабел, обаче не ми намира телефона и не мога нито да си сваля снимките, нито музика да си качвам, нищо. Рових във форуми, теглех програми, какво ли не. Не мога да разбера дали нямам драйвери за телефона си ( които също пробвах да тегля, но при изтеглянето само ми ъпдейтва нещо и това е, явно не мога да намеря точните драйвери), или проблема е .. и аз не знам къде. С Nokia Lumia 720 съм.

Някой ако може да ми каже защо се получава така, имал ли е същият проблем и как да го оправя ще съм му много благодарна!

Sp0x3r
02-22-2014, 23:00
Здравейте. Много се надявам някой да ми помогне, защото ще полудея вече.

Тези дни си взех компютъра от преинсталация. Включих USB-то и какво да видя.. разпознава включеният кабел, обаче не ми намира телефона и не мога нито да си сваля снимките, нито музика да си качвам, нищо. Рових във форуми, теглех програми, какво ли не. Не мога да разбера дали нямам драйвери за телефона си ( които също пробвах да тегля, но при изтеглянето само ми ъпдейтва нещо и това е, явно не мога да намеря точните драйвери), или проблема е .. и аз не знам къде. С Nokia Lumia 720 съм.

Някой ако може да ми каже защо се получава така, имал ли е същият проблем и как да го оправя ще съм му много благодарна!

Аз съм с 920 и дълго време си качвах/свалях файлове чрез Zune. Може да пробваш със Zune ИЛИ с това: http://www.windowsphone.com/bg-bg/how-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop

fenkaaa
02-23-2014, 04:36
Със Zune не мога да разбера как става. Включвам си телефона към УСБ-то и да, след като я инсталирах ми намира устройството, но като го отворя и вътре няма нищо. В самата Zune ми излизат само изображенията от компютъра и то само тези Sample Pictures.

Приложението за Уиндоус, чиито линк си ми дал, ми дава някаква грешка.. не се поддържало от сървърни операционни системи..

Вече не знам какво да тегля и как да го оправя!

ZloboMiR
02-26-2014, 17:21
Първият и важен въпрос е, друго ЮСБ устройство работи ли на същия порт? Флашка не е много надеждна за тест, най-добре нещо от рода на принтер, скенер...

AliceSw
02-26-2014, 17:34
преинсталирай отново или пробвай друг порт / при уинодус 7 или 8/

няма какво да инсталираш, няма нужни допълнителни програми, за да са съвместими компа и тела /приемам, че телефонът е купуван от БГ/

JDeel
02-26-2014, 21:37
Хубаво е да се споменава за какъв Windows става на въпрос, дали е 3.1, дали е 8.1, по принцип има значение.
Аз имам Lumia 620 и като си я включа си тръгва, всичко е ок на Windows 7, 8 или 8.1 без никакви драйвери и чудеса. Това Zune мисля че вече не се поддържа.