PDA

View Full Version : Проблеми :/



stefy_teneva
02-22-2014, 19:03
Здравейте,малко ме е срам да споделя но..
ами на 16 съм и си имам гадже който е на 17 всичко е прекрасно между нас но той прекалено бързо се възбужда и иска да правим с**с вече сме го правили но той иска всеки ден.А на мен ми е доста кофти не че не искам но просто ми е гадно.Дори и леко по разголена да съм се възбужда.Това нормално ли е?

baby_baby
02-22-2014, 19:05
От какво точно ти е гадно?

И как може да ти е гадно с човека с който си?

И да нормално е като те харесва да се възбужда и да иска да правите секс

RapExotic
02-22-2014, 19:08
Нормално е. Сигурно си секси и за т`ва се възбужда. :D Това не е проблем, а антипроблем. Знаеш ли колко момичета се оплакват, че гаджетата им немогат да го вдигнат като хората?

fenkaaa
02-22-2014, 19:09
Леле, направо ви се учудвам. Момичетата пишат тук, как приятелите им не се възбуждат от тях, как ги държат на сухо и какво ли не, ти се оплакваш, защото приятелят ти те желае?

Аз лично си умирам да правим секс всеки ден, особено когато инициативата е негова.

Rabalka
02-23-2014, 06:19
Леле, направо ви се учудвам. Момичетата пишат тук, как приятелите им не се възбуждат от тях, как ги държат на сухо и какво ли не, ти се оплакваш, защото приятелят ти те желае?

Аз лично си умирам да правим секс всеки ден, особено когато инициативата е негова.

+

xXxPETYAxXx
02-23-2014, 09:24
Нормално е да иска и да се възбужда лесно. Но и теб те разбирам, ако не ти се прави секс, или ако чувстваш, че той само това искада правите е нормално да не пърхаш от щастие. Просто когато не ти се прави секс му кажи, че не не си в такова настроение.

marya.petrowa
02-24-2014, 07:45
Problema e v teb ne v nego. Zamislise malko

CoockieMonster
02-24-2014, 07:59
В тебе е проблема. Нормално е да те желае.

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2014, 11:07
Разбира се, че е нормално!!! Ненормалното е, ако си дюс-гола, а не те отразява!!!