PDA

View Full Version : заяждат се с мен без причина



gato
02-22-2014, 19:16
Проблемът ми е, че едни глупачки от моя клас, се заяждат с мен без да съм им направила нищо. Правят ми снимки по време на часовете, обиждат ме, постоянно ми говорят зад гърба, а аз не знам как да реагирам. Те са няколко и си се защитават взаимно и ме тормозят заедно. Как да постъпя? Писна ми само да мълча, но ако не мълча, какво да им кажа?
Как да им го върна? Били ли сте в такава ситуация, ако сте били как излезнахте от нея? Какво да правя?

Ospi
02-22-2014, 19:47
Затвори очи и си представи ситуацията, но все едно най-добрите ти приятелки ти пускат тия номера. Как би реагирала? Хубав начин да реагираш на такива неща е да отвърнеш забавно и безгрижно.

ragnarokus
02-22-2014, 20:02
Псуваш ги на майка, взимаш една бухалка и ги смилаш от бой.

~LadyCrawley~
02-22-2014, 20:09
Все нещо трябва да си направила, че да ги издразниш. Може и да не е било целенасочено, може да ти завиждат за нещо или някого, помисли за всички възможни причини.

NeutralMilkHotel
02-22-2014, 22:36
На колко си и от къде си? Как точно те обиждат?
Бахти мизерията, ако си от София и искаш ще дойда и ще ги набия. Честно.
По друг начин не мога да ти помогна. Четох ти мненията, не мисля, че е полезно да се натоварваш с тях, имаш си други проблеми. Може би искай съвет от баща си.

anonymous682486
02-23-2014, 11:00
Проблемът ми е, че едни глупачки от моя клас, се заяждат с мен без да съм им направила нищо. Правят ми снимки по време на часовете, обиждат ме, постоянно ми говорят зад гърба, а аз не знам как да реагирам. Те са няколко и си се защитават взаимно и ме тормозят заедно. Как да постъпя? Писна ми само да мълча, но ако не мълча, какво да им кажа?
Как да им го върна? Били ли сте в такава ситуация, ако сте били как излезнахте от нея? Какво да правя?

Пробвай при директорката. Кажи и всичко и виж дали ще се промени нещо. Ако не стане нищо ,прочети горното мнение на ragnarokus .

Yogurt
02-23-2014, 11:27
Игнорирай хората, които те дразнят.В случая ти си една, а те няколко.Решение е да си намериш приятели, на които да им пука за теб.Не оставай сама..Така ще се чувстваш беззащитна, а точно беззащитните искат да си го върнат вместо да погледнат с насмешка на жалки ситуации като в случая.А когато имаш приятели ще чувстваш тяхната подкрепа и ще ти помогнат не да им го върнеш, а просто да не ти пука и да се чувстваш добре.

Dusty
02-23-2014, 12:08
Дръж се хладнокръвно :) Усмихвай им се, поздравявай ги .. На бас, че ще ги изнервиш !

gato
02-23-2014, 12:40
На колко си и от къде си? Как точно те обиждат?
Бахти мизерията, ако си от София и искаш ще дойда и ще ги набия. Честно.
По друг начин не мога да ти помогна. Четох ти мненията, не мисля, че е полезно да се натоварваш с тях, имаш си други проблеми. Може би искай съвет от баща си.

Почти 17, София. Различно ме обиждат без да съм давала поводи... най ме дразни това че ме снимат

gato
02-23-2014, 12:41
аз имам приятели, не съм самотна, просто те предпочитат да мълчат и да не навлизат в конфликти

Yo.
02-23-2014, 14:34
В днешно време е така в класовете,всеки се дели на групички..отвори си устата веднъж,кажи им някои истини и да си седнат на гъзовете.И на мен мен ми е писнало вече от такива и в моя клас ги има,но им казах 2-3 приказки и мирясаха.Направи го и ти нищо не губиш

RapExotic
02-23-2014, 16:00
Решението на проблемът ти се крие в тази песен https://www.youtube.com/watch?v=7P9yXVlyv70 от 3:25 до 3:47

koce1313
02-25-2014, 22:16
Бил съм постоянно от 5 до 7 клас в такива случаи, но без снимките :) Знаеш ли к'во ще ти кажа, че и моите приятели всичко ок докато не се наложи да ме подкрепят тогава все едно ги няма. Горките наши приятели да не го отнесат те, но това вече е до възпитание. Та просто ги игнорираш или ако нещо е супер сериозно бой или нещо просто се стига до родителите и така. Ако ти кипне нещо ги напсувай не се удържай просто го направи ;) Лично можеш ако смяташ, че ще разберат от човешки въпрос да ги попиташ за причина, но това вече зависи колко са зле хората :D

MsMiracle
02-26-2014, 21:49
С родителите нищо няма да стане. Ще се кротнат за 1 седмица и после пак всичко ще си е по старому.
Не си ли отвориш ти устата и не започнеш ли да се защитаваш сама , все така ще си я караш.

Rabalka
03-07-2014, 03:51
Прасни на едната юмрук в носа да и го разбиеш пак после гледаи дали ште те ебават.Е че ште идеш при директора после да но си заслужава.

kastielle
03-07-2014, 15:46
Просто ги игнорирай. Не е нужно да ги отразяваш!

~Krisi~
03-07-2014, 17:11
Това са групо кифли игнорирай ги и не бъди като тях! Бих ти казала и ти да ги снимаш но не недей да падаш на тяхното ниво..! :))

draid
03-07-2014, 19:43
Ох искам да дойда в час да ги наблюдавам тези "гъзарки"

IronGirl
03-12-2014, 15:44
И аз съм била в такива ситуации и то няколко пъти. Винаги ще има такива дразнители. Те са просто комплексирани хора, с ограничено мислене, без всякаква съвест и възпитание. Кажи на класния ръководител и/или на директора. Сподели и с родителите си. Не приличаш на конфликтна личност и в този случай боят няма да помогне, а и с такива не се занимавай. Игнорирай ги, бъди винаги усмихната, дори и да ти се плаче и не им се давай. Успех!

The Cheetah
03-12-2014, 15:50
Говори с училищния психолог, ще ги привика на няколко пъти ако трябва.
Ако ли не, поизплаши ги, поне едната. Извън у-ще някъде.

draid
03-12-2014, 19:43
Говори с училищния психолог, ще ги привика на няколко пъти ако трябва.
Ако ли не, поизплаши ги, поне едната. Извън у-ще някъде.

Неее сама трябва да се оправи с проблема иначе рискува да я подиграват, че се е оплакала на мама.

sramejlivkaa
03-14-2014, 21:48
Оо и аз имам такъв проблем с 2 пикли от класа си. Разбирам се с класа си като цяло с изключение на тях. Постоянно се заяждат с мен за глупости и се опитват да ме излагат пред съучениците ми, незнам и аз защо. Правили са ми и тези номера със снимките. Пробвара съм и аз да ги нареждам. Пробвара съм и с това да ги итнорирам, но без резултат.
Даже миналата година ми беше кипнало и се сбих с едната, имаше резултат но не напълно. По-предпазлиза е сякаш, но продължава да се заяжда.
Таа забелязвам наскоро, сякаш че започват да се държат по-добре и се опитах да се сближа с тях, но не и не. Незнам дали има такава опция враговете да ти станат приятели или ноне да не са ти врагове.

kobrata22
03-15-2014, 12:05
и аз имам такъв проблем, но аз съм момче и ме тормозят момчета не съм достатъчно силен за да ги бия, съветът ми е ако можеш събери малка групичка и ги сплаши , или просто се сприятели със тези от които тези момичета се страхуват

Rabalka
03-15-2014, 12:57
Разбии на едната носа и ште видиш.Ама аз ти казах вече де

The Cheetah
03-15-2014, 13:22
Нищо, може и 3-ти да е най- сигурно.