PDA

View Full Version : Мотивация за тренировки?



daniela.
02-23-2014, 08:53
Здравейте. Момиче съм. От много отдавна уж се каня да я започна тази програма ,но 1-2 дена я направя и пак се откажа. Преди само каква мотивация имах и така упорито тренирах и постигнах добри резултати и след това спрях тотално с тренировките и сега маалко съм качила кг., мисля да започвам да тренирам но ми е толкова трудно да започна,че направо нз възможно ли е...:X Хора кажете ми как да започна, какво да правя.. как да се мотивирам... ще съм Ви Благодарна

mayaaa
02-23-2014, 13:11
Защо преди си имала мотивация, а сега не? Има причина. И всичко си е да воля, или стискаш зъби и търпиш, или нямаш яко тяло. Разглеждай разни мотивиращи картинки и видеа, на мен ми помагат. Нещо от мен: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/560042-%D0%9C%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D 0%B8

BaffaLsc
02-23-2014, 13:17
Винаги ми е било много странно това. Или имаш желание за нещо и го правиш, или нямаш желание и не го правиш. На мен спорта вече си ми е начин на живот и може би затова реагирам по този начин. Наистина пробвай с видеа, пусни си надъхваща музика, сложи си цели, напиши ги някъде,ако трябва.

December
02-23-2014, 16:53
Мнението ми сигурно, не се свързва много с темата,защото повечето си мислят оо плаж,о секси дупе хаха, но ето "алтернативна мотивация". Аз нали съм си нърд се мотивирам с мисли,които сигурно звучат смешно от рода на "Ами ако беше избрана за Игрите на глада?Щеше да умреш първа сигурно, виж се колко си слаба" знам,че не съществуват но идеята е мотивираща:Д или "Ами ако те отвлече сериен убиец, няма да можеш даже да се опиташ да избягаш!"(Сериозно не знам дали когато си пред смъртта те обхваща супер сила,ама тези от хорор филмите са много мощни).
И така,въпросът е да намериш това което теб те мотивира.Някои го правят само за тялото си а пушат цигари и използват много други вредни неща.Други го правят за здравето.Трети се сещат когато е станало май месец и как най-бързо да свалят 5кг за плажчето.
Аз мога да ти говоря 2 часа мотивиращи пост апокалиптични приказки, но ти може да кажеш "Това няма шанс да се случи", така че ако не се мотивираш сама,няма кой друг да те мотивира.
Успех :)

mayaaa
02-23-2014, 18:24
"Ами ако беше избрана за Игрите на глада? Щеше да умреш първа сигурно, виж се колко си слаба"
:lol:

Това ми хареса!!

Misheto_iw
02-24-2014, 10:04
Хаха :D И аз съм същата ... ПОМОЩ! Понеделник е !! :D

daniela.
02-27-2014, 20:44
Еее хора да ви се похваля днеска вече започнах с тренировките и съм много доволна от това and happyy :) Дано да продължа напред без да спирам! :) И да имам страхотни резултати. Но в моя случай най-важното е да не загубя мотивация и да не спра да тренирам. Всички много ми помогнахте, гледах клипчета картинки и така и дано да не се изпари всичко това. :) :*