PDA

View Full Version : Бан от Vbox7 - Моля прочетете :)



kireca
02-23-2014, 09:46
Здравейте... преди 6 месеца ме банн-аха от Vbox7. Тогава четох много и разбрах, че до 1 месец бана ще бъде премахнат.. да ама не. Не ми е баннат акаунта, а бана е по IP. Звънях да ми го сменят, но не искат. Търсех всякакви програми, нито 1 не работи. Ако може да ми кажете как да си сменя IP или как да се свържа с админите на Vbox7 и най-важното, те да ми отговорят, ще съм ви много благодарен !

anonymous682486
02-23-2014, 10:54
Здравейте... преди 6 месеца ме банн-аха от Vbox7. Тогава четох много и разбрах, че до 1 месец бана ще бъде премахнат.. да ама не. Не ми е баннат акаунта, а бана е по IP. Звънях да ми го сменят, но не искат. Търсех всякакви програми, нито 1 не работи. Ако може да ми кажете как да си сменя IP или как да се свържа с админите на Vbox7 и най-важното, те да ми отговорят, ще съм ви много благодарен !

Пробвай с браузъра Опера. Виж дали ще можеш да влезеш!

mcfe
02-23-2014, 12:05
Ползвай YouTube - в пъти по-добър! Иначе с прокси ще ти зарежда бавно освен ако не е българско. Препоръчвам ти да си купиш Български VPN от тук http://www.myvpn.bg/plans 2.40лв с SMS за 5 дена.

stefan99s
02-23-2014, 12:16
Здравейте... преди 6 месеца ме банн-аха от Vbox7. Тогава четох много и разбрах, че до 1 месец бана ще бъде премахнат.. да ама не. Не ми е баннат акаунта, а бана е по IP. Звънях да ми го сменят, но не искат. Търсех всякакви програми, нито 1 не работи. Ако може да ми кажете как да си сменя IP или как да се свържа с админите на Vbox7 и най-важното, те да ми отговорят, ще съм ви много благодарен !

Изтегли си Tor Browser. Имах бан в един сайт по ай пи и с тази програма може да се влиза.

kireca
02-23-2014, 19:15
Ей стефане, браво ... жив и здрав да си !!! Помогна ми много!! Някой път ще почерпя ;)