PDA

View Full Version : The Vampire Diaries <33



Dusty
02-23-2014, 10:56
Реших да създам тази тема, защото търсих, но не намерих подобна. Надявам се тук да се съберем всички фенове и да обсъждаме новите серии и да изказваме мненията си относно развитието на сериала. :)

IcyHeart
02-23-2014, 11:14
Честно казано последният сезон никак не ме впечатли. Твърде много заплетоха историята :/

Dusty
02-23-2014, 11:43
Факт .. Почна да става много заплетено и сапунено .. Иначе за коя двойка си ;д

IcyHeart
02-23-2014, 12:32
Делена и Клаус и Кералайн :д Бях за Тайлър и Кералайн обаче като я заряза минах в другия отбор :д Много тъпо от негова страна..

Dusty
02-23-2014, 12:34
E, аз те подкрепям само за втророто (Кларолайн). Според мен Стефан и Елена са много сладки заедно <33

heartsdesire
02-23-2014, 12:44
Стефан и Елена са скучни, Делена е истината. Доброто и лошото в едно е неповторима двойка.

IcyHeart
02-23-2014, 13:06
Ако това бях аз може би бих избрала Стефан (в живота), ама това е сериал така че да избягаме от реалността :д Хайде сега и аз да се изразя като Елена.. В Деймън не виждам нищо лошо.. просто си има предубеждения и е инат :д

nexttt
02-23-2014, 13:29
И двете двойки се изтъркаха..
Мисля,че е нужно този сезон да е последен,колкото и да харесвам сериала..

baby_baby
02-23-2014, 13:31
Много ми харесва този филм а Клаус е уникален <3

Dusty
02-23-2014, 14:36
Аз попринцип и двамат ги харесвам - Деймън е толкова забавен .. Ако го нямаше него, филмът щеше да е още по-голяма сапунка ;д Но мое лично мнение е, че със Стефан си подхождат повече. Както казваше Кералайн: You and her - еpic, her and Damon - uggh. :D Но това си е мое лично мнение.
А относно Керълайн и Клаус - страхотни са !! Много ме издразни появата на Тайлър в последните епизоди :(

IcyHeart
02-23-2014, 15:21
Мисля,че е нужно този сезон да е последен,колкото и да харесвам сериала..
+1

Dusty
02-26-2014, 15:32
Момичета, има информация, че "Дневниците на вампира" и "Древните" ще бъдат подновени. Съответно за 6-ти и 2-ри сезон. На мен малко не ми се нрави, защото имам чуство, че филма ще стане още по-сапунен (ако е възможно, де). :(

IcyHeart
02-27-2014, 14:36
Със сигурност :дд

IcyHeart
02-28-2014, 14:22
Уфф, тоя Ензо е много красив :дд

DisappointedDreamer
02-28-2014, 15:22
Ензо е симпатичен, да.

Ама много ме дразнят Дневниците вече. Големи пропуски, голям турски сериал. Ужас, ужас. Ще спра да го гледам съвсем. От друга страна The originals е страшно добър. Като история, като истиност. Има неизвестно, увлекателност, реалност. В Дневниците всичко ти е толкова предвидимо и все някой се чука с някой. Като морски свинчета в клетка са. Апф.

anonymous708973
02-28-2014, 16:08
все някой се чука с някой. Като морски свинчета в клетка са. Апф.

Хаха, личи си, че не си гледала Game of thrones и Spartacus :D

Не знаех, че гледаш Вампирите обаче :д Присъединявам се към мнението за Ориджинълс, много по-добре е. Напоследък във Вампирите ме трогва само гласът на Ензо - много е секс, и забивката на Каролайн с Клаус. Сцената си я пусках в ютюб няколко пъти :д

DisappointedDreamer
02-28-2014, 20:37
Хаха, личи си, че не си гледала Game of thrones и Spartacus :D



В грешка си. И двата съм гледала. Същата история, 'ма там е с много разврат.

Пълна съм с изненади. Клаус и Каролайн ме кефят, мда. Пък и двамата са телци в ИРЛ, как да не ги заобичкаш. С Клаус бих спала, отколкото с тоя Деймън. :Д Не знам какво толкова му харесват. Има нещо женствено и изчанчено във физиономията му.

anonymous708973
03-01-2014, 10:19
Именно. Вампирите са направо непорочни в тоя сериал :д

КЛАУУУУС!!! Много е секс, много!! Деймън е симпатяга, Стефан също, но Клаус... ай, ай.
Илайджа също е много готин!

Dusty
03-01-2014, 16:52
Аз Клаус в началото въобще не го харесвах .. Ама после .. Като видях колко си отиват с Керълайн го заобичах <33 :D

Misswen
10-23-2014, 15:01
Любимия ми сериал. ^^
Клаус и Керълайн са възможно най-добрата двойка, много ме е яд, че не се получи нещо по така между тях.
Стефан и Елена, Деймън и Елена .. превърна се в турска сапунка, и двата варианта ми харесват, но ми се
иска да обърнат повече внимание и на Керълайн. Този път се надявам да се получи нещо между нея и Ензо,
но ми изглежда, че ще ги събират със Стефан. Тази идея не ми допада особено, да видим какво ще стане ...

Impala
11-17-2014, 20:24
Следя го,харесва ми сериалчето,но след 3ти сезон голяма боза почна да става и не ми е толкова интересен колкото преди..Няма го чара в началото с Клаус,Катерина...Началото на новият сезон не ме грабна особено, а би трябвало най-вече първата серия от сезона да е интересна, да те грабне за да го гледаш...Но както и да е..И аз като някое/и от по-горните мнения мисля, че Клаус и Кералайн са най-добрата двойка,но...Дано се съберем групичка и да коментираме новите серии от сериалчето.