PDA

View Full Version : Няколко съвета биха били от помощ.



peanut93
02-23-2014, 20:28
Здравейте на всички. Току-що открих старата си регистрация в този сайт и разгледах няколко теми касаещи се за проблема, който бих искал да споделя с вас. Тъй като в тези теми писаха доста различни неща, не успях да реша как да процедирам. Без повече овъртания, проблемът ми се състои в следното:

От около половин година излизам с едно момиче. (Според мен нормалният период, в който една двойка започва сексуалния си живот.) Тя е на 17, а аз на 20. Обичаме се много, всеки ден поддържаме връзка, въпреки че разстоянието ни разделя. Немалко пъти ми е споделяла, че много се е привързала към мен. Тя не е имала сексуален контакт досега и това я кара да се чувства много притеснена. Опитвам се полека да я накарам да се почувства комфортно, да я предразположа, като правим нови неща. Но стигне ли се до темата за секса тя ми казва, че много се притеснява и дори не съм я виждал гола все още.


Така, може да ви звучи глупаво, но бих искал да ви помоля за съвет как да процедирам, да я предразположа за секс, така че да се почувства готова? Ще ви бъда много благодарен, ако ми помогнете.

Azoria
02-24-2014, 00:54
Кое точно разстояние ви разделя? Ако не се виждате редовно, не виждам много възможности да я предразположиш.

Hilary_
02-24-2014, 05:50
Ако не живеете в един град, трудно ще я предразположиш.

baby_baby
02-24-2014, 10:29
Явно е много срамежлива но както казаха по-нагоре ако не сте от един град трудно ще я предразположиш

RapExotic
02-24-2014, 13:07
Не е въпроса в разстоянието, а доверието. Все пак половин година сте заедно. Вижда те се на живо, но предполагам през останалото време общувате и чрез телефон, скайп .. Трябва да ти се довери напълно за да го направи с теб. А може да има и друг проблем, за който да не знаеш. Подходи внимателно и не прибързвай.

CrazyLittleThing
02-24-2014, 14:28
Целувай я - по врата, раменете, гърдите. Бъди нежен.

peanut93
02-24-2014, 14:29
Проблемът, че не сме от един град, не мисля, че е толкова голям.
Общуваме всеки един ден, било то по телефон, скайп, виждаме се на живо и прекарваме доста време заедно.
За проблеми, не знам, може и да е така - да има проблем, който да не ми е споделила.
Говорили сме на тази тема напълно свободно без тя да ми каже, че изпитва някакво притеснение. Не се опитвам да я притискам със срокове, дал съм ѝ достатъчно време. Пък и шест месеца може би е добър период за започване на сексуален живот в една връзка, имайки предвид, че сме на разстояние.
Трудно, не трудно, трябва да я предразположа, ако искам тази връзка да има бъдеще. Идеята ми е как да подходя в тази ситуация.

mag_ito
02-24-2014, 18:00
Разстоянието има и един плюс- тръпката от дългоочакваната ви среща. Целувай я, казвай и' колко я обичаш и държиш на нея и тя ще се почуства готова.

Dusty
02-24-2014, 18:13
Бъди нежен и внимателен .. Опитай се да я накраш да те желае. Гушкай я - било то през кръста, през врата и т.н. Ние момичетата (поне аз, де) много обичаме да ни гушкат :)

peanut93
02-24-2014, 19:02
Разстоянието има и един плюс- тръпката от дългоочакваната ви среща. Целувай я, казвай и' колко я обичаш и държиш на нея и тя ще се почуства готова.

Да, особено когато дълго време не сме се виждали и е започнало да ни липсва чувството на любимия човек.


Бъди нежен и внимателен .. Опитай се да я накраш да те желае. Гушкай я - било то през кръста, през врата и т.н. Ние момичетата (поне аз, де) много обичаме да ни гушкат :)

Старая се винаги да показвам близост към нея, доколкото си спомням не е имало момент, в който някоя от ръцете ми да не е била върху нея, както и обратното важи. :)

mishka231
02-24-2014, 20:07
Разстоянието има и един плюс- тръпката от дългоочакваната ви среща. Целувай я, казвай и' колко я обичаш и държиш на нея и тя ще се почуства готова.

Това е много вярно :) личен опит..не се ли видите седмица или 2 после ще откачите.. моя случай беше 2 месеца :D ....

peanut93
02-24-2014, 20:37
Към момента не сме се виждали от месец, но така е покрай сесии... ;/

ArtOfBeauty
02-24-2014, 20:56
Разстоянието има и един плюс- тръпката от дългоочакваната ви среща. Целувай я, казвай и' колко я обичаш и държиш на нея и тя ще се почуства готова.

И аз потвърждавам от личен опит.

VintageMorphine
02-25-2014, 08:52
^Едно девствено момиче няма нужда от тръпка, а от сигурност.

Няма как от целувки да преминете към секс. Не трябва и това да ти е главната цел. И това не го казвам от морална гледна точка, а просто, защото няма да се получи така. Почни да я опипваш, тя да те пипа, после да я събличаш, да я ближеш, тя да свикне с твоята голота, да ти прави френска...Стигнете ли до момента в който всеки път сте голи и си доставяте удоволствие сексът ще е най-естествената крачка. И ще стане от само себе си...
Тоест си отдели един-два месеца да се съсредоточиш върху това да свикне със сексуалността ти (както и със своята) и да я възбуждаш. Не просто да очакваш един ден да се наебете...
Трябва тя да го поиска...

А от психологична и емоционална гледна точка сигурно я е страх (параноично, но пак...), че ще я изчукаш и после няма, и да стъпиш в градът й. Почни да обсъждаш с нея бъдещето и как искаш тя да е част от него. Запознайте се с родителите на другият...Въобще й докажи, че това е сериозна връзка с перспектива.Ако не можеш да си го позволиш се замисли за какво й е да си изгуби девствеността с теб, а не с някой, който е сериозен с нея?

peanut93
02-25-2014, 09:36
^Едно девствено момиче няма нужда от тръпка, а от сигурност.

Няма как от целувки да преминете към секс. Не трябва и това да ти е главната цел. И това не го казвам от морална гледна точка, а просто, защото няма да се получи така. Почни да я опипваш, тя да те пипа, после да я събличаш, да я ближеш, тя да свикне с твоята голота, да ти прави френска...Стигнете ли до момента в който всеки път сте голи и си доставяте удоволствие сексът ще е най-естествената крачка. И ще стане от само себе си...
Тоест си отдели един-два месеца да се съсредоточиш върху това да свикне със сексуалността ти (както и със своята) и да я възбуждаш. Не просто да очакваш един ден да се наебете...
Трябва тя да го поиска...

А от психологична и емоционална гледна точка сигурно я е страх (параноично, но пак...), че ще я изчукаш и после няма, и да стъпиш в градът й. Почни да обсъждаш с нея бъдещето и как искаш тя да е част от него. Запознайте се с родителите на другият...Въобще й докажи, че това е сериозна връзка с перспектива.Ако не можеш да си го позволиш се замисли за какво й е да си изгуби девствеността с теб, а не с някой, който е сериозен с нея?

Само малко да проясня ситуацията, преминали сме на етап голота, френска, опипване и възбуждане. Срам я е да си признае, че е възбудена и се опитва да го обясни по заобиколен начин, но аз я разбрах.

Ние сме заедно близо шест месеца, макар и да сме от различни градове - случва се по-често аз да ходя при нея, отколкото тя да идва при мен, но това не е проблем за мен. Родителите ми я познават, както и аз нейните. Говорим си доста често за бъдещето и наистина си я представям като част от него. Надявам се това с доказването, вече да съм ѝ го доказал, че съм сериозен, държа на нея и чувствата ми не са напразни.
Моята идея не е да я "изчукам", а да правим любов, да ѝ покажа колко много я желая и искам да превърнем страстта и копнежа във физическа близост. :)

CoockieMonster
02-25-2014, 10:01
Моята идея не е да я "изчукам", а да правим любов, да ѝ покажа колко много я желая и искам да превърнем страстта и копнежа във физическа близост. :)

Това казвал ли си и го? Но сега както не сте се виждали един месец не очаквай да стане. Трябва време да прекарате заедно. Както казаха по нагоре. Никва тръпка не иска, иска сигурност. Дай й я, и работите ще станат. Щом сте стигнали до френска секса е въпрос на време.

Само на мене ли не ми се струва нормално тя да се срамува, че той я възбужда?

VintageMorphine
02-25-2014, 10:18
Само малко да проясня ситуацията, преминали сме на етап голота, френска, опипване и възбуждане.



дори не съм я виждал гола все още.


Последно?

peanut93
02-25-2014, 15:08
Това казвал ли си и го? Но сега както не сте се виждали един месец не очаквай да стане. Трябва време да прекарате заедно.

Казвал съм ѝ го доста пъти, тя е наясно с този факт, както и изпитва същото. Колкото до другото, не искам да стане веднага, просто някакви насоки за това как да действам, за да може да я предразположа по-скоро.


Последно?

Последно, голотата за нея да се разбира като от кръста нагоре.

vladii
02-26-2014, 15:21
Интересно, няма притеснение от кръста надолу, а нагоре..Според мен трябва да сте някъде с преспиване, да я предразположиш с една вечеря, малко вино, някой филм да гледате,интимна обстановка и целувки, нежност, нежни думи...и така :)

peanut93
02-26-2014, 16:37
Единственото, което ми казва, когато си говорим за това е "Ще трябва да почакаш." Не знам колко още ще трябва да почакам и какво трябва да направя. Имам желанието да съм с нея и да консумираме (както се казва) нашата връзка.
Но единственото, което получавам, са отрицателни отговори. Какво би я накарало да се почувства готова, да изяви желание да го правим ми е абсолютно неясно... Пробвал съм с какво ли не предразполагане - романтична вечеря, филми, целувки, прегръдки, нежни думи, докосвания и пак същия резултат. :(

Не ме разбирайте погрешно, не съм с нея само за да правим секс, защото ако беше така, щях да си хвана момиче от моя град и да не повдигам изобщо темата. Достигнахме до такъв етап във връзката, в която сексът е единственият път напред, но тя го отлага. Не знам принципно колко време ще го отлага след като казва, че аз съм подходящият човек за нея.

AKJSDHLX
02-27-2014, 15:22
Минали са 6месеца.Момчето, с което аз го направих за 1ви път ме чакаше(така да се каже) 8месеца, при положение, че имахме същата разлика в годините,бяхме от един град и прекарвахме адски много време заедно.Притеснението си го има винаги.Престани да се чудиш какво и как ще стане.Ако наистина я обичаш, ще изчакаш още 1-2месеца...но според мен и толкова няма да са.Секса е следваща стъпка по обясненията ти.Не се опитвай да насилваш нещата, те ще станат от само себе си, когато може би най-малко очакваш ;)

peanut93
02-27-2014, 15:51
Напълно права си, от моята гледна точка сексът е това което би трябвало да последва. Аз нямам проблеми със чакането, понякога ми идва на ум за това как да я предразположа, да я накарам да го пожелае. Но ако тя не се бори със притеснението, не знам как ще стане. Искам тя да фигурира в моето бъдеще, както навярно и тя иска обратното. Надявам се скоро да се поотпусне, защото ако не стане, тогава ще почна да си мисля, че има проблем, който не споделя. :)