PDA

View Full Version : Сериозна връзка ?



killarche
02-24-2014, 00:12
Здравейте, бих искал да се обърна към вас съфорумници за съвет. С приятелката ми сме заедно от месец и половина и сме си говорили. относно връзката ни и на къде би могла да се развие тя. Тя ми заяви, че в момента не иска сериозна връзка,а при мен е точно обратното, но някак го приех. Това обаче заюочва да ме притеснява, защото аз започвам да се влюбвам в нея. Скоро бяхме на купон и аз малко пийнах и се скарахме заради това, че тя понякога не ми обръща внимание и не ме търси, колкото аз нея, и караницата завърши като и двамата си казахме, че нямаме чувства един къмо друг. След караницата малко остана да се разделим и наши приятели, момче и момиче, говориха с нас поотделно и ни зададоха един и същ въпрос-дали искаме да сме заедно, при което и двамата казваме да и че просто сме се изнервили. След което отново сядаме заедно и се сдобряваме със страстна целувка. Та всъщност въпроса ми е дали си струва да останем заедно и да се надявам и тя да се влюби в мен или да си поговрим и да обсъдим ситуацията, след което почти със сигурност ще се разделим.

Azoria
02-24-2014, 00:47
Щом има нещо за обсъждане - обсъдете го. Според мен или ти няма достатъчно доверие, или не те харесва достатъчно, за да иска сериозна връзка с теб. Ако е първото - един сериозен разговор между двама ви, без разни ваши приятели, ще ви се отрази положително. Ако е второто най-вероятно ще се изясните и ще приключите, да.
Но няма какво да губиш, така че най-добре повдигни въпроса. Винаги може да се окаже,че има друга причина.

Hilary_
02-24-2014, 05:43
След като е казала, че не иска сериозна връзка, потърси причината.
Според това каква е, се постарай да я премахнеш и продължете напред.

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2014, 10:53
Пич, аз не започвам връзка, ако нямам чувства към момичето. Следователно, прецакано ще е, ако съм й зарибявка или нещо такова. Като ми казваш "почвам да се влюбвам в нея", ми иде на акъла, че и ти си толкова сериозен, колкото и тя.
Щом до сега си могъл да си с човек, който не иска нищо сериозно от теб, а ти казваш, че искаш сериозна връзка, но не я обичаш - къде ти е проблема??

+ това ние не знаем "Та всъщност въпроса ми е дали си струва да останем заедно и да се надявам и тя да се влюби в мен или да си поговрим и да обсъдим ситуацията, след което почти със сигурност ще се разделим. "... Тука до колкото знам няма врачки. Вие си го знаете това.

RapExotic
02-24-2014, 12:08
Не чакай да се влюби в теб. Тя или е влюбена или не е. Ако е, значи има друг проблем, който я спира да има пълноценна връзка с теб. Ако не е, значи просто те използва за компания, докато си намери истинска половинка.

baby_baby
02-24-2014, 12:21
Говорете пак изяснете си всичко

fenastz
02-24-2014, 19:45
По-добре не се занимавай с нея

kar1k
02-25-2014, 18:29
Остани с нея. Щом е с теб от месец и половина има чувства към теб, гарантирам ти.


–––––––––––––––– –––––––––––––––– ––––––––––
http://uzunovauto.com/

xXxPETYAxXx
02-25-2014, 19:59
Месец и половина ми се виждат прекалено малко, че да започваш да ѝ вдигаш скандали за това, че ти я търсиш повече. Такива сме момичетата, в повечето случаи в началото на връзката чакаме момчето да ни търси. А и някак 6 седмици ми изглеждат кратък период за да водите разговор накъде отива връзката ви. Тези неща не се обсъждат, просто се случват. С подобни разговори може да я изплашиш и вместо да провокираш от нея позитивната част за връзката ви има вариант да ѝ стане неприятно, че я пришпорваш.

vladii
02-26-2014, 14:20
Наистина тежките разговори за почнали много рано.. Очаквания, работи, това е излишно натоварване, нормалната реакция, когато човек се чувства притиснат е да се отдръпне.Стига с прозата, действия трябват, времето ще покаже дали момичето иска да е с теб.

killarche
02-26-2014, 15:53
Благодаря на всички, но най-вече на xXxPETYAxXx и vladii, наистина сте прави и ми отворихте очите. Просто когато пийна и ставам раздразнителен, а се бях впрегнал и по тази причина съм започнал да се заяждам с нея, и от тогава насам го мисля твърде много. Вярно е, че времето ще покаже, а щом засега нямаме проблеми и всичко върви нормално, значи не е на зле.