PDA

View Full Version : Въпрос за марихуаната



HeisenberG
02-24-2014, 12:35
Скоро ми се налага да давам кръв на един болен роднина,а пуша трева по 1-2 пъти на ден и ще стане много лошо ако разберат наще .Въпросът ми е дали докторите ще разберат след като ми изследват кръвта и дали изобщо ставам за донор ако съм пушил.

skok
02-24-2014, 14:11
Няма да ти изследват кръвта за наркотици спокойно. Най-много за болести и тн. да я проверят. Но е доста вероятно да те питат преди това дали употребяваш наркотици. И все пак недеи да даряваш кръв напушен

Hopvicious
02-24-2014, 23:26
Глупости пич няма да ти намерят нищо хората те иследват за болести аз си пафкам с приятели наскоро един от тях лежа в болница поради негови причини правиха му какви ли не тестове и нищо не са казали ... Аз също бях на тестове на кръвта иследвания за разни и разнообразни неща ако не ти правят тест за марихуана няма да излезне нищо споко пък и не си убил човек аз мисля че влиянието на алкохола е много по кофти от тфа на билките :Д ай чийл и успех :) ии Breaking Bad е най якия сериал :Д

haritov
02-25-2014, 09:13
Глупости пич няма да ти намерят нищо хората те иследват за болести аз си пафкам с приятели наскоро един от тях лежа в болница поради негови причини правиха му какви ли не тестове и нищо не са казали ... Аз също бях на тестове на кръвта иследвания за разни и разнообразни неща ако не ти правят тест за марихуана няма да излезне нищо споко пък и не си убил човек аз мисля че влиянието на алкохола е много по кофти от тфа на билките :Д ай чийл и успех :) ии Breaking Bad е най якия сериал :Д
от алкохола околните не могат да пият неволно но от тревата се вдишва
не съм длъжен вървейки по улицата някой да ми вдъхне

иначе като пуши не рева нали? сега що ревеш?

препоръчвам ти да спреш

Kamikazeto
02-26-2014, 17:37
не съм длъжен вървейки по улицата някой да ми вдъхне

някой мозък трябва да ти вдъхне хахахахаха

Fisherman
02-26-2014, 18:07
някой мозък трябва да ти вдъхне хахахахаха

по скоро на тебе ,кавал прост недоразбрал

December
02-26-2014, 20:25
Хах и аз така се притеснявах като почнах да пуша(много по-рядко,веднъж на месец сигурно,но пак се смята) защото доста често ми правят кръвни изследвания за анемията ми, но никой нищо не ми е казал :} Те ми изследват левкоцити,еритроцити, а пък аз ся бях панирала да не им излезе нещо за тревата ;д.Глупости.
Не се притеснявай.Но ако наистина пушиш всеки ден,моля те спри се малко!Това е прекалено, а и не виждам къде е удоволствието от това да го правиш всеки/почти всеки ден.То се губи тръпката. Имам познати, които го правят почти всеки ден и вече "не им действа" не знам точно как да се изразя.Да си напушен ежедневно не си е работа...

AKJSDHLX
02-27-2014, 16:30
Няма да излезе нищо.

Колкото до тези, които му казват да не пуши всеки ден-той няма да ви послуша.Аз също в продължение на 7-8месеца си пушех всеки божи ден по 2-3пъти.В един момент просто ми омръзна и сега само от време и то в компания.Разцепвай се, докато ти яко, после ще ти липсват тези времена :)

nikitad
04-07-2015, 13:57
Бих желала да подам оплакване за продажба на наркотици в училището на моето дете - частно немско училище "Ерих Кестнер". Сред учениците има дилъри на наркотици, които продават "стоката" безнаказано! Ужас и безумие!

NomNomNom
04-07-2015, 15:37
O, не, ужас :д

heartshapedbox
04-07-2015, 18:01
И безумие! :Д
Не знам каква тежест има оплакване във форума, но окей. Такива "дилъри на наркотици" има във всяко едно училище, за жалост.

haritov
04-07-2015, 18:27
щом я опряхме до там че във всяко училище да има наркотици доста сме я закъсали

NomNomNom
04-07-2015, 19:52
Има ли търсене, има пазар :д

haritov
04-07-2015, 19:57
Има ли търсене, има пазар :д


в случая трябва да има само търсене :D