PDA

View Full Version : Зелено училище :)



tHe_COolEst_GIrl
02-24-2014, 12:28
Здравейте! Понеже целия клас ще ходим на зелено училище и естествено, трябва да си взема разни неща (а аз почти не съм пътувала и не съм много наясно) бихте ли ми казали какво трябва да си взема (зеленото училище е танцувално, ако има някакво значение)? Имам предвид за козметика, нещо за занимаване (имаме време в стаята без да излизаме от 2-4 часа) и нещодруго, ако вие имате да допълвате. Искам също да питам дали в хотелите попринцип има сешоари? Каква храна да си взема за из път, като се има предвид, че чак вечерта ще пристигнем в хотела? Ако има нещо важно за вземане по време на зеленото училище, ще се радвам да го споделите :)
П.П. Знам, че темата не е никак адекватна, но наистина се нуждая от помощ! Моля, без хейт :)

mayaaa
02-24-2014, 19:45
Колко такива теми ще публикувате, бе.... :-?
И все пак да предположим, че това е изключение и не е трол: Еми, не можем ние да ти кажем какво ще ти трябва на теб. А за сешоари - някъде има, някъде - не, не разчитай на това.

tHe_COolEst_GIrl
02-26-2014, 17:16
Благодаря ти за мнението, преди малко намерих сайта на хотела и съм наясно със положението. Също така разговаряхме с приятелки какво точно ще си вземем :)