PDA

View Full Version : Погрешен извод?



Derseders
02-24-2014, 12:59
Не знам защо така се получава. На 18 години съм, тя е на 16, учим в едно училище. Писахме си преди време по facebook доста малко и мудно, къде живееш на колко си, такива неща. Аз съм доста нередовен ученик в училище, имам малко приятели. Доста хора са ме питали дали това ми е първа година в училището, като цяло хората не ме познават що за човек съм, и не съм популярен, но и не искам, не това ми е целта. Докато си писахме аз им намекнах, че нямам приятели и т.н, тя ме покани да отида при тях, обаче аз не го направих не знам защо, срам нямам. Не знам защо но дори спрях да пиша. Мина време, около 3-4 месеца. Аз от скоро реших да започна да отивам редовно на училище, така и стана. Днес срешнах едно много красиво момиче, просто се разминахме, обаче ми хвана погледа, и не можех да го сваля от нея. Не подозирах, но когато се прибрах се сетих, че е това момиче с което си писах преди време, беше невероятно красива. Реших да им пиша отново, писах им, здрасти, след това видя съобщението и не отговори, добавих, че съм я видял днес, но пак същото и просто не написах нищо повече. Защо така се получи? Може би не би помислила, че това съм аз?
Може би просто не ме е припознала. Попринцип имам 5-6 снимки в facebook и изощбно не съм фен да си качвам снимки. снимките са стари и не показват това, което всъщност съм аз. Доста красиви момичета са ме харесвали. Бившите са ми все красиви момичета, силно желани от другия пол. Което довежда до мисълта, че не съм супер грозния, висок съм 188, нося само маркови дрехи от чужбина, с безбожни цени. Доста пъти са ми казвали колко съм интелигентен и, че се държа добре. Добре де и на края това момиче, ще се хване за някой селчо, който се държи като идиот... Ще кажете, че мога да си хвана гадже само с пари но не е така, не ме нападайте, преди като имах 2 лева в джоба пак имах готино гадже. Мога да предложа много повече от пари. Но все пак защо по дяволите не ми отговори?!? Може би защото както се казва не ми е тунингован профила? WTF демек имам стари и грозни снимки, ами аз не искам да парадирам с пари като селяните. Дали си е направила лош извод за мен по профила ми в facebook и не иска да ме опознае истински какво съм аз? Не знам какво да правя Моля дайте съвет, как да ми обърне внимание това момиче?
Благодаря.

Cloud9
02-24-2014, 13:32
Не ти е отговорила защото не те харесва или не те е познала.вие как си представяте че момичетата си харесват някой?Тоя е богат,тоя има яки бивши,има само скъпи дрехи-значи ще се женим.Вярно че има и такива и те не са малък процент,но това не значи че всички сме такива.Все едно да се твърди че мъжете харесват анорексични мацки и бомби,по-големи от главата й,дето само ги дрънкат за пари.
Много си интелигентен и богат,ама училището като институция за нищо го нямаш.не че да си отличник в училище те прави интелигентен,ама ако сам не можеш да стигнеш до логическото обяснение защо някаква почти позната мацка не ти отговаря....

Derseders
02-24-2014, 13:45
Ок ясно, просто да бъда по нахален, или какво? да се отказвам ли? В училище оценките са ми добри, дори и да не отивам редовно. Просто предполагам, че снимките в facebook не са ми хубави и тя си прави извод по тях.. Не знам как да я накарам да обърне внимание, да се видим. Ако се видим аз, ще си извадя извода дали ме харесва или не.

fenkaaa
02-24-2014, 13:48
"не съм супер грозния, нося само маркови дрехи от чужбина, с безбожни цени."

Това ли те прави красив? Какво значение има какви дрехи носиш? Силно ме издразни това изказване и няма да изряза друго мнение по темата ти. Все едно някой ще те харесва заради дрехите ти, омг.

Derseders
02-24-2014, 13:53
Преди бях МНОГО зле финансово и пак имах красива приятелка, което води до извода, че не съм супер грозния..
Толкова ли е сложно, търся съвет, не да ме нападате, или ако ще пишите такива глупости, и се правите на светици. Поне дайте съвет нали за това съм тук, ако няма да получа съвет направо да се махам, не знаех, че този сайт е толкова хейтърски.
Поне като давате хейтърско мнение добавете какво да поправя в себе си толкова ли ви е сложно, все пак аз нямам вагина и пенис за да преценявам кое е красиво, и за двата пола.
АКО съм искал да се фукам с парите си ЩЯХ да кача снимки в тъпия facebook на който има какво да покажа НО не го правя, защото е глупаво. Пред никой НЕ казвам какво имам и какво нямам. Града ми е малък и никой не знае колко имам и какво имам зад гърба. Има селяни дето си слагат някакви ланци копуват си реплики и парадират с това НО аз НЕ ГО ПРАВЯ!
Реших, че е хубаво да го спомена, мислех си, че ще е накякъв бонус това за дрехите но уви.
Все пак виждам нещата от моя гледна точка, която е грешна. Затова ви търся мнението да мога да предоставя нещо което се харесва, тъй като виждате, не ме бива в това.
Благодаря

paradosou
02-24-2014, 13:54
Велики везире... 8-)
Имаш изкривени разбирания и темата ти звучи ужасно плоско. Не го казвам с лоши чувства или за да те обидя.
Докато задаваш въпроси от типа "Къде живееш?"/"На колко си?" съвсем в началото, по-скоро няма да предизвикваш интерес. Звучат лексиконски, пък и има хиляди други начини да заговориш непозната.
Още нещо веднага прави впечатление - говориш за популярност и явно си си втълпил, че едва ли не се трупат бонус точки, ако те познават максимално много хора. Зарежи тая идея. Не би ти помогнала с нищо, не и щом я вмъкваш в такъв контекст. Момичетата, които си струват вниманието, се интересуват от това как се държиш с тях, попиват жестовете ти, интонацията, мисленето... все едно им е с кого се поздравяваш и колко често те тагват в публикации. Достатъчно е да си все пак приемливо контактен и да не ти е изкуствено поведението.
Марковите дрехи, парите и социалния тунинг даже не знам как да ги коментирам. Момичето очевидно няма интерес; вместо да развиваш теории, че е много вероятно момче без грам подход да стигне до успех, дай си сметка, че трябва доста да работиш върху своя. И последно - как очакваш някакво нормално стартиране на познанство с която и да е, когато предварително си решил, че въпросната съвсем лесно би се впуснала в нескопосана свалка евентуално с друг? Избягвай да тръгваш с негативни нагласи, но и не очаквай прекалено много. Действаш според ситуацията и това е ; ).

HollyGolightly
02-24-2014, 14:00
А защо точно по fecebook си решил да говориш с нея? Поговори си с нея, когато я видиш в училище.

Derseders
02-24-2014, 14:07
Велики везире... 8-)
Имаш изкривени разбирания и темата ти звучи ужасно плоско. Не го казвам с лоши чувства или за да те обидя.
Докато задаваш въпроси от типа "Къде живееш?"/"На колко си?" съвсем в началото, по-скоро няма да предизвикваш интерес. Звучат лексиконски, пък и има хиляди други начини на заговориш непозната.
Още нещо веднага прави впечатление - говориш за популярност и явно си си втълпил, че едва ли не печелиш бонус точки, ако те познават максимално много хора. Зарежи тая идея. Не би ти помогнала с нищо, не и щом я вмъкваш в такъв контекст. Момичетата, които си струват вниманието, се интересуват от това как се държиш с тях, попиват жестовете ти, интонацията, мисленето... все едно им е с кого се поздравяваш и колко често те тагват в публикации. Достатъчно е да си все пак приемливо контактен и да не ти е изкуствено поведението.
Марковите дрехи, парите и социалния тунинг даже не знам как да ги коментирам. Момичето очевидно няма интерес; вместо да развиваш теории, че е много вероятно момче без грам подход да стигне до успех, дай си сметка, че трябва доста да работиш върху своя. И последно - как очакваш някакво нормално стартиране на познанство с която и да е, когато предварително си решил, че въпросната съвсем лесно би се впуснала в нескопосана свалка евентуално с друг?

Знам, не ме бива в писането прекалено избързвам. И се държа изкуствено. Сега тя си извади грешно мнение за мен, и не ми отговаря, писъл съм само 2 пъти без отговор. Ще поработя върху свойте недостатъци. Но има ли шанс ако започна по интересно следващия път, тя да отговори? Все пак мисля да изчакам ден, седмица докато намеря подходящ момент да пиша.

CrazyLittleThing
02-24-2014, 14:13
При първа възможност я покани да излезете, но го направи небрежно и естествено. Ето, така ще имаш възможност да й покажеш 'Истинското си АЗ", без да се притесняваш от това как изглеждаш в социалните мрежи. Успех и пиши ако има някакво развитие.

Derseders
02-24-2014, 14:15
При първа възможност я покани да излезете, но го направи небрежно и естествено. Ето, така ще имаш възможност да й покажеш 'Истинското си АЗ", без да се притесняваш от това как изглеждаш в социалните мрежи. Успех и пиши ако има някакво развитие.

Това ми е главната цел, обаче не знам как да стигна до тази цел.

LadyDi
02-24-2014, 14:17
Човече, ние освен да хвърлим тука един боб и да гадаем по кристалното кълбо защо не те харесва, друго няма как да направим. Или се мъчи да я заговориш, докато ти отговори или докато ти писне, или си намери друга безбожно красива да ти уйдисва на акъла.

Tsukuda_Hiroshi
02-24-2014, 14:34
Ако беше толкова интелигентен, нямаше да се фукаш, че дрехите ти са маркови и на безбожни цени. Това не е важно. Явно си сдухар, депресар, с богати родители, скъп телефон, скъпи дрехи, нахакан, намахан и общо взето от хората, дето като ги отрежат се чудят "Аз имам толкова пари, а тя ме реже! Защо така?" - ако си празен отвътре и не ставаш даже и за да си чопли семките някой с тебе, ако ще за 1000 долара гащи да носиш, пак ще си си кретен...

Derseders
02-24-2014, 15:30
Ако някой, свободен се намира да ми помогне, ще споделя лично какво сме си писали, и да обсъдим как да постъпа?

Starless
02-24-2014, 16:54
Честно да ти кажа, аз не бих постъпила така с някого, който ми е симпатичен, т.е бих отговорила.
Все пак възможно ли е да не те е видяла/познала? Като за начало не се натрапвай, да не станеш нахален и да пропилееш и без друго не големия си шанс.

Derseders
02-24-2014, 17:14
Честно да ти кажа, аз не бих постъпила така с някого, който ми е симпатичен, т.е бих отговорила.
Все пак възможно ли е да не те е видяла/познала? Като за начало не се натрапвай, да не станеш нахален и да пропилееш и без друго не големия си шанс.

Ами, надали да ме е припознала, аз изглеждам доста различно от снимките. Пък и както не съм им повдигнал интереса преди време, надали да си е помислила, че съм аз. Писъл съм 2 пъти без отговор, в различни дни. Днес втория път, без отговор. Пиша съвсъм нормални неща, който явно са доста изстъркани. Просто не знам какъв подход да предприема.
Втория вариянт е да има доста добра памет, да ме е забелязала, и просто да не съм симпатичен за нея. Но все пак аз искам да съм на 100% сигурен ако е така. Искам да разбера истината и да мирна.

tori
02-24-2014, 17:45
ами аз не искам да парадирам с пари като селяните.
Мда, ще парадираш като гражданите - снимаш си върволицата шишета „скъп“ алкохол, кецките, чинията със покафенелите ябълки, снимаш се на лоста и разни такива.

xXxPETYAxXx
02-24-2014, 17:47
Е, тя те е поканила преди, значи не е проблема в старите ти снимки. Ти си спрял да ѝ пишеш, тя си е помислила, че я игнорираш. Държал си се детински, нормално е да те игнорира. Може вече да си има приятел дори. Много неща са възможни, но като цяло залагам на това, че си се държал тъпо преди.

fenastz
02-24-2014, 19:09
Прекалено много ти пука, че не ти е отговорила. Тя е поредната путка, те идват и си отиват, след време дори няма да помниш лицата им.