PDA

View Full Version : Впечатления за ВУЗФ



milenanew
02-24-2014, 13:54
Здравейте!

Казвам се Милена и разучавам университетите, защото ми предстои кандидатсване. Иска ми се да разбера какви са ви впечатленията за университети като УНСС и дали сте чували нещо повече за ВУЗФ- висше училище за застраховки и финанси? Колебая се в избора си и събирам мнения.

Благодаря предварително!

Zzzz44
06-06-2014, 05:32
Здрасти, преди доста време си отворила темата, може би вече е късно да пиши. Миналата година бях като теб, знаех какво искам, но не знаех как. Много време се чудих между УНСС и ВУЗФ. Реших ВУЗФ, днес ми е последната лекция за семестъра, не съжелявам, че уча тук, страшно съм доволен, курса не е голям, затова всеки преподавател те знае по име, администрацията също знае всеки, винаги са ми помагали когато съм имал някакъв проблем, преподавателите са супер, аз преди да почна да уча тук не разбирах математиката, но преподавателия, който е един от най - големите именна в България по отношение на математическата наука ме накара да я заобичам. От много време са ми интересни сделките на фондовата борса, помолих преподавателя да ми дада съвет, той седна при мен и ми обесни страшно много неща. Също и дипломата ти е призната в цял свят. Според мен ако искаш качествено и европейско образувание ВУЗФ е единствения вариант.
Дано съм ти помогнал

robertav
09-22-2014, 08:22
здравей, обмислям да запиша там магистратура. Сега разглеждах в сайта какви документи са необходими. Пише следното: 5. валиден документ за успешно издържан TOEFL, IELTS или Cambridge ESOL сертификат - CAE или CPE за специалността „Финансов менджмънт и маркетинг” с преподаване на английски език;
Тези сертификати са ми необходими ако кандидатствам по тази специалност или за всяка една специалност? Благодаря предварително.

zzzz44
10-09-2014, 14:48
Здрасти не съм сигурен как е записването при магистирте, мисля, че ти трябва само когато е с преподаване на англиски, ако се интересуваш ще питам и ще ти кажа.

IB123
12-28-2014, 16:27
Здравйте, казвам се Илиян, тази година завършвам. Искам да получа добро образувания. Не иска да уча в чужбина, винаги ще се чувствам чужденец. Това ми в първия пост в този форум, регистрирах се специално заради тази тема. Искам да уча специалност свързана с финанси. Много се притеснявам да не направя грешка. За сега се чудя между УНСС и ВУЗФ. Това което ме притеснява в УНСС е, че има прекалено много хора, които учат там, а за ВУЗФ се притеснявам за точно обратното. Видях, че ВУЗФ имат акредитация 9.04, което е доста висока. За сега може би ВУЗФ наделява, но все още не съм сигурен. Ако има някой, които учи или е учил във ВУЗФ и иска да сподели бих бил много благодарен.
Благодаря ви предварително и ви желая весели празници.