PDA

View Full Version : Обрив по пениса



Anonimen1996
02-24-2014, 16:52
Здравейте. Реших да пиша тук по този проблем понеже ме е срам да кажа на нашите без да е нещо сериозно, а и даже не знам дали е. Та преди около 2 месеца по пениса ми излезе нещо като обрив, само по кожата по двете странични дължини и в предната част от горе, т.е. няма по кожата, която покрива главата и по горната и долната дължина на члена. Сякаш е само там, където обикновено го хващам(сещате се за кво :D ). Обрива се състои от много, малки на брои сякаш бели пъпки. Нямам сърбеж или нещо такова. Все на едно си седи от 2 месеца. Помислих дали не може да е от шоколад, понеже покрай нова година ядох много или от мръсни ръце например или дори от нещо като паста за зъби, автершейв и тн. Знам че повечето сега ще кажат по-добре отиди на дерматолог бла бла, но аз мисля че всяко мнение или съвет ще ми е от полза, щото така или иначе няма да кажа на никого :) . Полов живот не съм водил.

zoyex
02-24-2014, 17:04
е добре...като не искаш да казваш на никого за да ти помогне, пробвал ли си сам да го намажеш с нещо, промивки със сода? може би някакъв антибиотичен крем? но това е нещо за което отдавна би трябвало да потърсиш лекарска помощ според мен...не бъди такова дете ами сподели с някого..тва са глупости .

Anonimen1996
02-24-2014, 17:31
Пробвал съм единствено с крем здраве и нищо не стана, ако може някаква препоръка за друго благодаря :)

zoyex
02-24-2014, 18:17
крем гентамицин например? По принцип може да се използва при възпаления, гъбични инфекции и т.н, но не би ти навредил, а може би по-скоро помогнал. Не е скъп, около 2-3 лева, но не съм сигурна дали ще ти го продадат в аптеката без рецепта..и все пак нищо не пречи да пробваш :)

Anonimen1996
02-24-2014, 18:44
Благодаря ти много, ще се пробвам с тоя крем. Все пак много ми изглежда на обрив, но от 2 месеца все едно и също. В началото си мислех че ще се махне, а сега вече започвам да се замислям дали наистина да не споделя с някого.

zoyex
02-24-2014, 18:49
Пробвай с този крем, ако няма подобрение за 4-5 дни просто отиди на лекар, няма от какво да се притесняваш.На колко години си м/у другото ?

Anonimen1996
02-24-2014, 19:00
Този декември навърших 17. А има ли вариант да е нещо друго, смисъл проблемните зони много изглеждат като корени на косъми(колкото и тъпо да звучи :/ )

zoyex
02-24-2014, 19:15
за това не зная, не се притеснявай да отидеш на лекар...наистина. :) това е най-доброто, което би направил за себе си, плюс това става въпрос за пениса ти..все пак, това определено е зона, която се нуждае от внимание, не се знае какво точно е, а е важно :)

bilqnavod
02-24-2014, 19:49
Гентaмицин е aнтибиотичен крем, нямa дa ти го отпуснaт без рецептa. Отиди при джипито,си обясни зa проблемa ти, не е нужно дa съобщaвaш нaродителите си, зaщото имaш 16.

Anonimen1996
02-24-2014, 20:07
Много добър съвет, но това няма как да стане, щото личния ми е баща ми са приятели и той веднага ще му каже ;)

bilqnavod
02-26-2014, 13:12
Например, може да го помолиш да не казва на никого, това е негово задължение, защото е лекар, той няма право да издава твоите тайни тъй като информацията, която поверяваш е конфиденциална.

Anonimen1996
02-26-2014, 21:16
Вече не мисля че има смисъл от такова криене, просто ще кажа и ще приключа проблема по-бързо ;)