PDA

View Full Version : С какво се чистят говна великото омазване



ANALizatora
02-25-2014, 14:37
здравейте няколко пъти съм писал тук ето я мойта поредна надявам се не последна случка.преди 3 седмици се запознах с един лайно чистач на външни тоалетни човека има 3 камиона и събира говна по селата.и така уговорихме се с него да напълниме един басеин на вилата за 4 дни тоя човек докара около 20 кубика лайна предварително в басеина бях сложил динамит исках да правя говняна заря.да не пропусна в анала си бях заврял 7,8 домата ползвах ги за тапа да не мога да сера и да се събере колкото се може по воняща кафява каша и така дойде деня на голямото парти събрехме се 75 човека всичките с нарани гащи почнахме да се ебеме в широките задници а от гъзовете ни изригваха вулкани от редки многоцветни лайна няколко човека от компанията плуваха в моя басеин който смърдеше на изгнил октопод точно в полунощ взривих басеина но не бях се сетил че лайна ше има на 4 километра от нас след 20 мин дойде полицията с една кафява патрулка и 100 човека комшии със смърдящи на слонски гъз лица за наказание ме ебаха 48 часа но не с курове а със пожарогасител сега съм на вилата и се побърквам няма с какво да се изчисти тука е като на бойно поле има говна където се сетите има ли някой идея как да оправя това мазало всички комшии ходят със противогази и аз съм с противогаз но го напълних със редки говна преди да си го плесна на лицето моля ви помогнете не искам да е последния лайнян купон искам пак да се усираме като животни

AnarchyBoy
02-25-2014, 14:40
Като е в кофата не е интересно... :?

Lilanda
02-25-2014, 14:42
Спокойно, и в Секс го има..:p

AnarchyBoy
02-25-2014, 14:44
НЕ бЕх видЕл..:p

Lilanda
02-25-2014, 15:59
Дубле..:p

MakeMeLaugh
02-25-2014, 18:21
За времето, което си изхабил да покажеш колко си проЗ, други са постигнали нещо на твоя сметка ;)