PDA

View Full Version : Твърде късно ли е ?



UnknownZ
02-26-2014, 12:26
Здравейте

Твърде късно се усетих и не ме питайте защо.
Искам да кандидатствам в МУ,най-вече Варна,но това няма значение.
Напълно самостоятелно и имам на разположение 3 месеца.Нямам финансовите възможности за уроци.
Как мислите за 3 месеца дали имам шанса да се справя поне да изкарам 3 и на двата изпита.Излиза,че подготовката за медицина излиза най-широка,а аз нямам никакво време.Не искам да пропускам 1 година,а да вляза още сега.Има ли шанс как мислите ?

bloodyF
02-26-2014, 12:31
сядай да четеш по конспекта...имаш време, но тия три месеца забравяш за излизания и мотаене..

UnknownZ
02-26-2014, 12:33
Да,разбира се.Всъщност забравих да спомена,че имам и връзки,с които мога да вляза.Имам и метод,по който да уча.Единственото ми съмнение беше времето.Мерси все пак,сега мисля че бих успял!

December
02-26-2014, 14:06
Зависи какви знания имаш по биология и химия,дали си учил редовно всичко от 8ми клас и все пак мисля,че би било доста трудно. Но ако си нямаш хабер от биология и химия не мисля,че ще успееш за 3 месеца.Това са много теми,само по биология над 100. Все пак това е медицина(всъщност не си казал/а дали точно медицина искаш или фармация или нещо друго,но предполагам)...Имам приятелки, които започват да учат 2 години преди самите изпити а ти за три месеца? Е, не казвам,че е невъзможно, неща всякакви в тая държава, но просто не виждам как ще го направиш това нещо за 3 месеца дето повечето хора го правят за поне 1 година.
Ако си момче определено ще ти е по-лесно защото баловете са по-ниски. А за връзките ти хах,ти си знаеш.
А какъв ти е тайния метод ;д?Мемори палас?

The Cheetah
02-26-2014, 14:09
никога не е твърде късно

RapExotic
02-26-2014, 15:02
Всъщност забравих да спомена,че имам и връзки,с които мога да вляза.

Нямаш представа колко хора влезнали по този начин отпадат след първия семестър. Ще изгориш с едни 1000лв.

girlwithblueeyes
02-26-2014, 15:19
сядай да четеш по конспекта...имаш в
реме, но тия три месеца забравяш за излизания и мотаене..

Това

bilqnavod
02-26-2014, 15:29
Ако искаш ще успееш. Забрави силните емоции и губенето на време покрай баловете, учи здраво. За три месеца, можеш да научиш всичко наизуст. Всичко зависи само от теб!