PDA

View Full Version : Шампоан в окото



The Gravedigger
02-26-2014, 15:17
Здравейте!Падна ми шампоан в окото и сега ме боли и сърби. :( Моля ви кажете ми какво да направя за да спре.. :( Благодаря предварително!

mayaaa
02-26-2014, 15:22
Няма какво, ако си го изплакнал добре после просто търпи и това е. И на мен сутринта ми попадна измиващ гел, не е болка за умиране.

The Cheetah
02-26-2014, 15:25
ще ти мине

bilqnavod
02-26-2014, 16:08
неееееееее това няма да ти мине :D

The Gravedigger
02-26-2014, 16:09
Сега ми мина но през това око виждам леко замъглено. :D

The Cheetah
02-26-2014, 16:11
неееееееее това няма да ти мине :D

НИКОГА

The Cheetah
02-26-2014, 16:11
Сега ми мина но през това око виждам леко замъглено. :D

U DONT SAY!
И имаше ли смисъл да правиш една напълно безполезна, МАЛОУМНА тема?

skok
02-26-2014, 16:38
Иди на лекар да ти промият окото докато не е късно. Повечето шампоани са силно токсични. Особено щом зрението ти е замъглено бих побързал щото скоро съвсем няма да го има

hristo99
02-26-2014, 20:27
Щом виждаш замъглено, значи вече има гангрена. Това, че е спряло да те боли и сърби съвсем не значи, че всичко е наред. Най-вероятно вече са засегнати рецептори за болка и разяждането продължава. Нищо не може да се направи, за да се оправи положението. Отивай на лекар и чакай резултати. В най-добрият случай - най-малко -30 диоптър. На чичо ми му се случи подобно нещо и преди 3 месеца му трансплантираха очна леща и роговица. Мозъкът все още не е свикнал с тях и засега ходи със слънчеви очила навсякъде.
Не знам защо се смееш, при положение, че нещата са много сериозни.

AliceSw
02-26-2014, 21:09
изкуствени сълзи

haritov
02-26-2014, 21:15
ако не ти се е нормализирало зрението иди на лекар

The Gravedigger
02-27-2014, 04:26
Хора преди малко се събудих.Миглите ми бяха слепени и не можех да си отворя окото от гурели.Измих го и видях че не е минало.Още си е супер червено.Кажете какво да правя за да мине. Мисля че е конюнктивит. ;(
И зрението ми се оправи.

The Cheetah
02-27-2014, 12:20
Щом виждаш замъглено, значи вече има гангрена. Това, че е спряло да те боли и сърби съвсем не значи, че всичко е наред. Най-вероятно вече са засегнати рецептори за болка и разяждането продължава. Нищо не може да се направи, за да се оправи положението. Отивай на лекар и чакай резултати. В най-добрият случай - най-малко -30 диоптър. На чичо ми му се случи подобно нещо и преди 3 месеца му трансплантираха очна леща и роговица. Мозъкът все още не е свикнал с тях и засега ходи със слънчеви очила навсякъде.
Не знам защо се смееш, при положение, че нещата са много сериозни.

ъъ то и на мен ми беше замъгленодълго време преди години, но се оправи и нищо ми няма.
А автора е един лигльо

lamer4e7o
02-27-2014, 13:41
Хора преди малко се събудих.Миглите ми бяха слепени и не можех да си отворя окото от гурели.Измих го и видях че не е минало.Още си е супер червено.Кажете какво да правя за да мине. Мисля че е конюнктивит. ;(
И зрението ми се оправи.

Ами отиди на доктор, бе, приятел. :)

haritov
02-27-2014, 20:26
ъъ то и на мен ми беше замъгленодълго време преди години, но се оправи и нищо ми няма.
А автора е един лигльо

и за да покаже че е мъж трябва да търпи ли?