PDA

View Full Version : Солариум



SameLove
02-26-2014, 19:10
Ходя на солариум 2-3 пъти в седмицата по 6 минути само че имам три малко по-големи бенки, които ме притесняват. Една приятелка ми каза преди солариума да слагам само върху тях слънцезащитно мляко, което ми се стори малко странно, ама все пак да питам дали наистина така ще е по-добре?

baby_baby
02-27-2014, 15:29
Ами пробвай

katalia3
02-27-2014, 21:14
Ами за мен идеята е добра, дори и е препоръчително сигурно, макар че пак не е гаранция че са предпазени. И аз ходя от време на време и имам такива бенки, но никога не съм ги мазала специално с нещо и сигурно е грешка. Това са много опасни неща с които трябва да се внимава. И лично мое мнение, но 3 пъти в седмицата на солариум ми се вижда много, макар че 6 минути не е много дълго, но все пак... :)

arinka91
04-08-2014, 08:58
Здравейте. Може ли да ми препоръчате добър солариум в София към центъра. Ходя в едно студио Kosara на Стамболийски, но там солариума е от този където не се затваря- Ergoline – OpenSun и си мисля, че няма да има никакъв ефект. Там ми казаха, че за първи път 8 мин- ужас. Значи е много слаб. Ходила съм и преди и първия път е 3 или 4 мин. не 8 мин.