PDA

View Full Version : Майката на приятелката ми не ме приема...



kyka1
02-27-2014, 09:08
Здравейте имам сериозна връзка с момичето което обожавам, но майката на приятелката ми не ме приема на сериозно.Смисъл каза ми в прав текст че приличам на бандит и на лош човек, просто такова излъчване съм имал и някакви подобни и на мене ми стана адски кофти, а обичам наистина много това момиче и искам да съм с нея както и тя ( казвала ми го е ).Кажете вашите съвети как да оправя впечатлението на майка и...

DisappointedDreamer
02-27-2014, 09:15
Нормално е да ти кажа :Д и моите родители оприличават едно 60% от познатите ми на бандити и лоши хора, или култовото - дрогирани. Не мисля че би могъл да промениш физическите си черти, но цялостното излъчване би могъл да поне повлияеш към по-положително - избягвай лоши погледи и дрехи характерни за "лошите момчета", когато си в компанията и.

Дръж си се приличноо и нормално и в последствие ще и докажеш, че не си бандит :Д В крайна сметка е похвално, че ти е станало кофти, ама не излизаш с нея, а с дъщеря и, така че да не ти пука, ако продължава да не те приема.

tireheb
02-27-2014, 09:18
а бандит и лош човек ли си ? хД
при мен навремето помогна да махна косата и да се пообръсна :Д

xXxPETYAxXx
02-27-2014, 09:23
Казала ти нещо веднъж и ти помисли "не ме приема". Жената си е казала какво впечатление си ѝ направил визуално, а може би и не само. Ти можеш просто да ѝ кажеш, че не всичко е такова, каквото изглежда и да показваш добрите си черти пред нея.

kyka1
02-27-2014, 09:30
а бандит и лош човек ли си ? хД
при мен навремето помогна да махна косата и да се пообръсна :Д
Винаги съм с гола глава и обръснат :D

tireheb
02-27-2014, 09:32
е начи си 100% бандит и лош човек, сори

kyka1
02-27-2014, 09:51
е начи си 100% бандит и лош човек, сори
Само така ще да е...

tonique
02-27-2014, 09:56
Е човек сложил Златко Баретата за аватар.. е добро момче :D кажи на майка и как стоят нещата между вас двамата с дъщеря и да ти даде шанс да те опознае, че си перфектен за нея ;) а за косата и кажи, че така е модерно ли, не се харесваш с коса бол причини.

sneering
02-27-2014, 10:14
Поговори директно с нея и покажи добрите си страни,щом на тези години не успява да те прецени правилно,значи че и куца преценката за хората и може да я манипулираш постоянно какъв си и за какво се бориш ....

VintageMorphine
02-27-2014, 11:15
Не можеш да промениш мнението на тия хора , те са олигофрени че съдят за книгата по корицата.

И с право, честно да ти кажа.
Когато си общуваш с възрастни хора, чието мнение те интересува и е значимо за бъдещето ти няма такива филми с вътрешна красота, и какво има под корицата...
Живеем в забързани времена - всеки преценява хората бързо, за да избегне неприятни ситуации с тях. Един добър човек се държи добре. Ще се види не на корицата, а на подвързията...
Правилна стойка, богат речник (никакъв жаргон), видими признаци за мотивация и добро бъдеще, приличен външен вид. Нищо сложно за човек със самоуважение. Това са основни и златни правила за университета, родителите на половинката, работното място и всички други хора, и места от които ти зависи бъдещето/реализацията в даден аспект. Това, разбира се, ако искаш да те възприемат сериозно, да те уважават, да ти помогнат при нужда и да те избутат нагоре при подходяща възможност. А през свободното си време, ако искаш изглеждай и се дръж като маймуна...
Когато непознатите хора ти свикнат и се стигне до моментът в който вече те възприемат като част от своето семейство или приятел можеш да се отпуснеш...До тогава - абсурд, защото щом нямаш желанието да покажеш най-доброто от себе си пред тях, значи не заслужаваш нито уважението, нито приятелството им, пък камо ли любовта им...

HollyGolightly
02-27-2014, 11:39
Аз не виждам причина да се опитваш отново да говориш с нея на тази тема или да се защитаваш с думи. Покажи и нужното държание, както към нея, така и към дъщеря и и няма как да не си промени мнението за теб. И е напълно възможно да накараш някого да гледа на теб по различен начин, стига да знаеш как да се държиш.
Колкото и да си говорим, че жената била повърхностна, всички гледаме първо визията и след това характера, просто това е първото, което се забелязва.

Hayashi
02-27-2014, 11:45
Майката на приятеля ми, ми каза, че не е особено културно да нося червено червило, защото съм много бяла. Ако си го слагаш всичкото...
Държиш се учтиво с нея и отсвирваш мнението ѝ тотално. Впечатлението на майка и ще се оправи с времето, евентуално.

RapExotic
02-27-2014, 13:07
Това е често срещан казус. Повечето майки са израстнали по времето на Соца и са свикнали момчетата да са с ризки и връзчици, с прическа тип паница и да гледат в земята когато им говори по-възрастен от тях. Те трудно приемат това, че може да имаш някакъв собствен стил на поведение и визия. Мен не рядко радителите на гаджетата ми са ме смятали за хулиган, побойник, наркоман само защото нося суичър с качулка и тъмни очила. Не съм се опитвал да се доказвам пред тях или да им променям мнението. Просто с времето те опознават и свикват с теб. Пък и най-добре е да държиш известна дистанция с тях. Прекаленото сближаване с родителите на гадже не е добра идея.

VintageMorphine
02-27-2014, 17:38
Точно така, да.

BeTheOne
02-27-2014, 18:32
Колкото по-зряло се държиш, толкова по-добре. Вземането на правилни решения води до повишаване на уважението. Поемането на отговорност, обещанията и техните спазвания са ключ към доверието на всеки.

Ако това не притеснява приятелката ти, не виждам защо трябва да притеснява теб. В крайна сметка вие сте се харесали и това си е лично ваша работа. Разбира се, ако родителите й имат афинитет към теб, това може само да подобрява нещата, но ако ли пък не, не мисля, че е кой знае какъв минус.


Поздрави!


BeTheOne

fenkaaa
02-27-2014, 21:46
Както много преди мен ти казаха, дръж се на ниво. С времето всичко ще си дойде на мястото. Майката на приятелката ти ще види, че не начинът по който се облича, или подстригва човек, може да определи какъв е отвътре. Позволи и да те опознае, колкото се може повече и изпъквай колкото се може повече добрите си страни! :D

:)

djipsito
02-27-2014, 21:47
Ще ти кажа защо моята майка не е харесвала някои мои гаджета - защото не са сядали да си говорят с нея :Д
Ако пак те нарече бандит и не знам какъв, не се притеснявай да й кажеш, че е не е важно на какъв й приличаш, а как се държиш с дъщеря й!

Та, така.. опитай се да говориш по-често с нея, поздравявай я и т.н.

TROLLDADLOLCAKE
02-28-2014, 01:30
След като си направих 2 татoса,избръснах си главата и си сложих хaлки баба ми спря ми говори...спокойно нормално е.Лошото в твоя случай е,че при най - малката караница с приятелката ти майка и може да прави номера и да я настройва срещу теб.Според мен най - добре е да говориш с майка и насаме.Обясни и,че имаш сериозни намерения към дъщеря, и че не си някакъв бандюга - естествено,ако НЕ СИ !

baby_baby
02-28-2014, 16:12
Нормално да не те приема просто се дръж добре с нея все някога ще те приеме

s0b1esk1
03-01-2014, 19:02
следващия път й покажи свиделство за съдимост и отрицателни барутни натривки

ilina_2341
03-05-2014, 16:34
Покажи нежност към дъщеря ѝ пред нея. Целувки, прегръдки, говори нежни думи на момичето... Ако майка ѝ е умна жена, ще разбере, че един бандит не би се държал така мило, защото те обикновено са лишени от "пипе" :D и оперирани от чувства. И покажи на бъдещата тъща, че си умно момче. Пробвай да подхванеш някоя тема, с която си запознат и я шокирай със знания. Е, няма да ѝ говориш за моторни масла, разбира се... :D

DarknessAngel
03-06-2014, 16:55
Усмихвай се повече и се дръж мило с приятелката ти пред нея. 8-)