PDA

View Full Version : Противозачатъчни :)



kk2904
02-27-2014, 15:02
Здравейте :) На 16 съм и искам да вземам противозачатъчни, та въпросът ми е дали мога да отида сама на гинеколог, без родител и той да ми предпише хапчета отново без знанието и разрешението на родител? :)
П.С. Съжалявам, ако въпросът не е точно по темата

LipSy
03-01-2014, 12:16
Не ти трябва родител за да отидеш на гинеколог. Противозачатъчни вземат много момичета, само защото цикълът им е нередовен (като пример). Не мисля, че е задължително да имаш придружител. Все пак лекарите трябва да спазват лекарска тайна и ако не се лъжа даже не могат да издават информация на родител.

kalpazanka
03-01-2014, 12:30
Ако си на частно, няма нужда от родител.

fenkaaa
03-10-2014, 21:19
Здравейте :) На 16 съм и искам да вземам противозачатъчни, та въпросът ми е дали мога да отида сама на гинеколог, без родител и той да ми предпише хапчета отново без знанието и разрешението на родител? :)
П.С. Съжалявам, ако въпросът не е точно по темата

Трябва да си вземеш направление от личния, ако не искаш да плащаш. Иначе не ти трябва придружител/родител.

Искам само да ти кажа, че противозачатъчните са хапчета, които не се преписват току-така + това не са особено полезни, казвам ти го от личен опит, 5 години ги пия, много ми се иска да ги спра, но за жалост не мога, поне за сега.

Не си увреждай организма, ако са ти само, за да се предпазиш от бременност.

sofie
03-12-2014, 14:09
Със сигурност не ги почвай на своя глава, отиди на частно, като си решила, но си приготви парички...