PDA

View Full Version : Хормони в спорта,за или против?



Fisherman
02-27-2014, 15:51
Тва ше е джентълменската тема на рибариа,в която хора трениращи и имащи опит във фитнес сферата,ще ми кажат техните откровени мнения за взимането на забранени субстанции.Без тъпи селянчета с уреди на клетлер и 30 процента телесни мазнини.
Защото стартирахме тази дискусия с вируса в темата за снимки и не я довършихме.

Просто искам да знам дали бихте ги използвали за да качите по-бързо желаната маса и защо?

DownloadVirus
02-27-2014, 18:04
Мнението ми е категорично:

-за спортни цели(професионалисти)
-за медицински цели

Против много има да се пише.. Като цяло повечето пишлемета ,където вземат на 15-16 години и я се надуят малко,я не.. И после се връщат в обратно положение,с нулеви знания става така.. Само джоба отънява,ама то трябва знания опит ,да задълбаеш малко в материята.
А иначе като ги гледам някакви добре изглеждащи и си викам,епа бива човека и следващия момент го чувам с някой друг говори к'ви цикли правил и с какво и ми става лошо,а е 2пъти по-зле от мен. Дето ми вика един(чак се опитва да му поучава льольото с 40 см мазна ръка) вземи си омнадрен от аптеката ,те така го дават и ставай животно. Като му викам "като та гледам теб к'во животно си станал по-добре да съм надалеч" и се садна доста разбира се :D
Ей такива случки,трагикомични

Баща Ти
02-27-2014, 19:06
"Анаболите" са от нещата, които (не само в България) са обградени с много празни приказки.
20 век, когато се разработват и използват препаратите, които са най-достъпни и популярни днес, зад групата от атлети е имало цели екипи с учени, които да се занимават с производството на един препарат. Тоест зад всеки атлет, който е стигал до едно професионално ниво, е имало цяла група хора, които са се грижили за него и здравето му.
Съвсем лесно е да си представиш, каква е разликата ако зобиш, тренираш с програма от bbteam и ядеш от топлата витрина на фантастико и ако зобиш, но зад теб има професионален треньор, някой да се грижи за яденето, почивката ти, травмите и т.н.

По мои наблюдения - хората масово не разбират как ти влияе интензитетът и обема на тренировката, а какво остава за нещо, дето ти действа на хормоните. Даже повечето имат съвсем нереални очаквания към триото тренировки-ядене-добавки.

В този ред на мисли: Нямам нищо против "зоба", проблемът е, че повечето хора, които го ползват си рушат здравето, но и не разбират, че го правят.
По темата за профи атлетите днес - в световен мащаб всички те ползват, може да гледате Bigger, Faster, Stronger.

ararat
02-27-2014, 19:50
Аз лично не бих, но аз не тренирам с някакви професионални цели, а като странично хоби. Нямам нищо против и хората, които ползват, независимо за каква цел. Всеки си има глава, тези които си зобят лично на мен не ми пречат, така че не виждам и причина аз да им се бъркам. Друга причина поради, която аз не бих ползвал PEDs, е че труда ти отива на вятъра, хората(особено незапознатите) те виждат и си викат тоя всичко, което е постигнал е заради зоба...

DownloadVirus
02-27-2014, 20:04
Завистта винаги я има,може и без зоб да си и пак да не ти вярват,че не си вземал.
Като хората нямат опит и знания и единствено със зоб могат да заприличат на трениращи всички други трябва да са зобачи като тях. Просто се садват ,как ще повярват,че има някой,който е бая над тях,че има по-добри постижения от тях без зоб дори..

Fisherman
02-28-2014, 16:57
Интересното е,че вече на няколко пъти преподаватели ми казват,че въобще не е хубаво и те също са остро против тях.Но като излезнеш по улиците или във форум там е друго яче.Говорят се глупости,безкрайно много и най-лошото е,че хората си вярват.

Анаболните стероиди откъдето и да ги погледнеш са лоши и което е по-лошо се е създала една напълно грешна представа за това,как трениращ човек трябва да изглежда,благодарение на мистър олимпия и ифбб протата реалността се размива,мислиш си че 45 ръка е малка и че тяло се прави за 5 години.
Виждам хора,които се подиграват на друга за това,че не взимат.Превърна се в един сериозен бизнес вече,разбрах че няма фитнес в който да не можеш да си купиш метан и каквото пожелаеш всъщност.Като работата с наркотиците един вид,масово използвани препарати от недообразовани хора.

За добавките също искам да спомена,че са боклук и се пишат добавки само и само да не преминават през строг лекарствен контрол.

DownloadVirus
02-28-2014, 17:03
Аз не бих питал преподаватели или като цяло нетрениращ човек,който не е практикувал ,па като ги гледам примерно в НСА с какви заблуди излизат ми става ясно какво се учи и колко се учи. Учат се неща от миналия век.
Иначе добавките само в някакви хардкор продукти са откривани шитни като амфетамин например.Иначе др-те там протеини креатини амино и прочие няма нищо,то не им е в изгода да слагат скъпи неща на мястото на евтини .. Може да има брашно ,ама то брашното не е толкова опасно :D :D

Mladenoff
02-28-2014, 17:12
Какво ви е мнението за т.нар. хардкор добавки ? Всеизвестният Mass FX (http://www.silabg.com/bg/1972-AX-Mass-FX-112-Caps-.html#product_description) е обект на вниманието ми в момента.

Fisherman
02-28-2014, 17:19
Аз не бих питал преподаватели или като цяло нетрениращ човек,който не е практикувал ,па като ги гледам примерно в НСА с какви заблуди излизат ми става ясно какво се учи и колко се учи. Учат се неща от миналия век.
Иначе добавките само в някакви хардкор продукти са откривани шитни като амфетамин например.Иначе др-те там протеини креатини амино и прочие няма нищо,то не им е в изгода да слагат скъпи неща на мястото на евтини .. Може да има брашно ,ама то брашното не е толкова опасно :D :D

Преподавателите никога не съм ги питал,ако трябва да съм честен,те сами си го казват.

Мойто мнение е,че само чистото ядене и яки тренировки имат значение,всичко друго е опит да се мине между капките.

DownloadVirus
02-28-2014, 17:27
При някои да се мине между капките наистина,при други е опит и то успешен да минат в по-горно ниво.
Иначе тези ИФББ доколкото знам не се става ей така,защото злоупотребяват прекалено много с инсулин и хормон на растежа.. Докато тук зобачите досега не съм чувал някой да употребява въобще инсулин,а иначе хормон на растежа има хора,които употребяват ,но пак не е всеки,а дозите не са такива като на тия ИФББ про-та,които има някакви примерни цикли в нета и отделно информация за колко и какви неща вземат огромни количества ,поне според зобачите като ги чета и като гледам техните неща.. Пък и целогодишно са на химия,те не спират..

Баща Ти
02-28-2014, 19:23
По-голямата част от приказките за вредата от анаболите са пълни глупости.
Аз лично бих направил един цикъл. От чист интерес и любопитство. Не се състезавам с никого, тренирам за себе си.

Аз познавам един единствен човек, за който съм сигурен, че е ползвал хормон на растежа. Повечето дето си мислят, че го взимат, всъщност нищо не правят.

Illusion772
02-28-2014, 21:02
По-голямата част от приказките за вредата от анаболите са пълни глупости.
Аз лично бих направил един цикъл. От чист интерес и любопитство. Не се състезавам с никого, тренирам за себе си.

Аз познавам един единствен човек, за който съм сигурен, че е ползвал хормон на растежа. Повечето дето си мислят, че го взимат, всъщност нищо не правят.

Човек гледай този филм и не се излагай - моля ти се!
http://www.youtube.com/watch?v=YUTvaU5fXO4

Баща Ти
03-01-2014, 20:55
И какво по-точно показва филма?

Fisherman
03-01-2014, 21:45
Нищо не показва,глупости само.

Няма начин да ви налея в главите,че играта с хормонални препарати е опасна,да не кажа много,защото не се знае как в някой китайски гараж са синтезирани тия помии.Но ми беше интересно,какво си мислят хора,които биха опитали.

Anonys
03-02-2014, 07:23
Мнение за това (http://fitness1.bg/musclespeed/)?

Illusion772
03-02-2014, 08:20
Нищо не показва,глупости само.

Няма начин да ви налея в главите,че играта с хормонални препарати е опасна,да не кажа много,защото не се знае как в някой китайски гараж са синтезирани тия помии.Но ми беше интересно,какво си мислят хора,които биха опитали.

Ако не си гледал филма , чийто линк дадох по-горе - горещо ти препоръчвам да го изгледаш. В филма обясняват както начина на действие и ефекта на тези хормоналните препарати , така и последствията 10-20-30 години по-късно за използващите ги.

Баща Ти
03-02-2014, 08:40
Ако не си гледал филма , чийто линк дадох по-горе - горещо ти препоръчвам да го изгледаш. В филма обясняват както начина на действие и ефекта на тези хормоналните препарати , така и последствията 10-20-30 години по-късно за използващите ги.

Изгледах го и точно за това те питам :D

Не се ли досещаш, че именно дозата прави разликата между безопасното и опасното. Едно е да изпушиш една кутия цигари, друго е да пушиш по една всеки ден, едно е да пиеш чаша вино, друго е всеки ден да пиеш по бутилка.

Не може да се сравнява това да направиш един, два цикъла с това с години да приемаш стероиди.

Баща Ти
03-02-2014, 08:41
Мнение за това (http://fitness1.bg/musclespeed/)?

Това пък какво общо има с темата?

Азотен буустер на таблетки е глупост.

Thiago_Silva
03-02-2014, 09:09
Добре а мога ли да изчистя мазно с един цикъл, докато тренирам ММА пъти в седмицата? (хипотетично питам, най-малкото не мога да си намеря такива субстанци, а и съм против) Чувал съм че стромбата чисти, но съм и чувал че стромба се комбинира с нещо др, а не се ползва само тя.

Fisherman
03-02-2014, 09:39
Ако не си гледал филма , чийто линк дадох по-горе - горещо ти препоръчвам да го изгледаш. В филма обясняват както начина на действие и ефекта на тези хормоналните препарати , така и последствията 10-20-30 години по-късно за използващите ги.

махай се педал

Fisherman
03-02-2014, 09:40
Мнение за това (http://fitness1.bg/musclespeed/)?

ми мойто мнение е ,че тва е боклук,азотен бустер ли е тва?за кво ти е
като гледам описанието още малко ще напишат,че ти дава вечен живот

И що за глупост ще се меси в нивата на епинефрина и ацетилхолин,за кво ти е по-високо ниво на невромедиатора,колко е нужно за мускулното съкращение толкова е синтезирано

Fisherman
03-02-2014, 12:16
Най ме дразни как помпането с химия се е превърнало нещо нормално и нещата се изкривяват,така че натуралните атлети трябва да ги е срам,че не се възползват.

Rakshy
03-02-2014, 15:28
Най ме дразни как помпането с химия се е превърнало нещо нормално и нещата се изкривяват,така че натуралните атлети трябва да ги е срам,че не се възползват.

Напълно прав си си. Всеки натурален трябва да си прави 50 изследвания, че да му повярват, че е чист, което е тъжно

DownloadVirus
03-02-2014, 15:33
Ей тоя тук е натурален и е Мр Натурал Олимпия.

https://www.google.bg/search?q=kiyoshi+moody&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JF0TU86gFcy3hAe0moHwBw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=782

Баща Ти
03-02-2014, 17:33
Добре а мога ли да изчистя мазно с един цикъл, докато тренирам ММА пъти в седмицата? (хипотетично питам, най-малкото не мога да си намеря такива субстанци, а и съм против) Чувал съм че стромбата чисти, но съм и чувал че стромба се комбинира с нещо др, а не се ползва само тя.

Можеш, но е безсмислено, защото щом задаваш тоя въпрос, би могъл да се изчистиш ако си оправиш диетата.

Баща Ти
03-02-2014, 17:34
Напълно прав си си. Всеки натурален трябва да си прави 50 изследвания, че да му повярват, че е чист, което е тъжно

Всъщност е обратното, много хора, които взимат препарати, лъжат че са натурални и от там идва цялата приказка...

Баща Ти
03-02-2014, 17:35
Ей тоя тук е натурален и е Мр Натурал Олимпия.

https://www.google.bg/search?q=kiyoshi+moody&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JF0TU86gFcy3hAe0moHwBw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=782

Не ми се вижда много натурален...

BaffaLsc
03-02-2014, 17:53
Напълно ЗА. Особено, ако се занимаваш сериозно и смяташ да го обръщаш професионално. Както за мъжете, така и за жените. Ефекта ''натурален'' абсолютно никога не може да бъде докаран като ефекта ''на стероиди''. Примерно.


Ей тоя тук е натурален и е Мр Натурал Олимпия.

https://www.google.bg/search?q=kiyoshi+moody&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JF0TU86gFcy3hAe0moHwBw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=782

Това са пълни глупости. Културист натурален няма. Дори бикини състезателките /жени, в най-нежната категория/ не са натурални.

DownloadVirus
03-02-2014, 18:04
Вижда ти се не вижда това е на INBA шампиона-натурален културизъм. Еквивалент на Фил Хит ,само дето без зоб 'уж'

BaffaLsc
03-02-2014, 19:23
Вижда ти се не вижда това е на INBA шампиона-натурален културизъм. Еквивалент на Фил Хит ,само дето без зоб 'уж'

Е, аз ти казвам, че натурален културист няма. Занимавам се с това професионално и напоследък навлязох много в тоя свят, така че мога да го заявя смело. :)

DownloadVirus
03-02-2014, 19:57
Професионално? Име? Съмнявам се да имаш профи карта хихи..
Дай поне някоя снимка да те видим..
Иначе натурални културисти има,говориш глупости,просто са по под 80 кила и се занимават от над 10 години.

s0b1esk1
03-02-2014, 20:12
твърдо за ААС. с шибаната храна и начина ни на живот, без зоб няма да се постигне много

BaffaLsc
03-03-2014, 07:50
Професионално? Име? Съмнявам се да имаш профи карта хихи..
Дай поне някоя снимка да те видим..
Иначе натурални културисти има,говориш глупости,просто са по под 80 кила и се занимават от над 10 години.
Профи карта нямам, но започнах със състезанията и съм заобиколена от всякакви състезателки и състезатели, че дори приятеля ми вече е състезател и сме си говорили с хиляди хора на тая тема. Такава изчистеност, та боже, това са сигурно 5-6 процента подкожни мазнини, как ще ги постигнеш натурално? Снимки нямам какви да ти покажа, не правя много, пазя се за изненада за състезанията, но ето 1-2.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1382284_10200514798262114_139669214_n.jpg тя и тази остаря вече :D
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1939580_10201172620627262_962751018_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1911620_10201243403076779_130132530_n.jpg
Това имам за момента, но пък мисля, че си личи, че тренирам здраво, като имаш предвид, че съм на 16 :D Дори аз след няколко години без анавар няма да мина, какво остава за тези мъже, не знам, де, може пък и да има нещо,което аз не знам :)

Баща Ти
03-03-2014, 08:38
^Do you even lift bro?

Анавар в България...
Занимаваш се професионално... На 16? Демек това ти е препитанието?

BaffaLsc
03-03-2014, 09:16
Казах след няколко години, не сега. Да не съм си изгубила ума?
Човек трябва да развие потенциала си напълно, преди да прибегне към каквито и да е стероиди.

BonnieandClyde666
03-03-2014, 10:58
BaffaLsc, ти нямаше ли да си слагаш силикон?

DownloadVirus
03-03-2014, 11:28
Щом не можеш да постигнеш 5-6% натурално,значи нищо не знаеш все още (вкл. приятелят ти-най-вече него визирам,че то ти на 16 години трудно да имаш опит да преценяш)
Ама на 16 си още детски акъл,ако очакваш с това да изкарваш пари ще се озориш бая,дори да си добър.И аз съм си ги мислел като бях на годините ти.
EDIT: Да не ти река,че натурално може да се поддържаш целогодишно на под 10% мазнини и да си целогодишно нацепен. Сега като не знаеш ти как е друг въпрос,който трябва да научиш като почетеш повече за храненето и тренировките.

Fisherman
03-03-2014, 14:08
Ей тоя тук е натурален и е Мр Натурал Олимпия.

https://www.google.bg/search?q=kiyoshi+moody&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=JF0TU86gFcy3hAe0moHwBw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=782

Това е другия момент,че се губи връзката,кой е напълно натурален и кой взима малко.Аз не мога да го различа.

Натурална Олимпия беше печелил и Mike O'Hearn а ръката му е колкото на Фил Хийт.

Баща Ти
03-03-2014, 14:29
Майк О`Харън може да е всичко друго, но не и натурален.

DownloadVirus
03-03-2014, 16:23
Хехе ръката му като на Фил Хит :D .. Малко се изхвърли ,но наистина е бая добре дори за назобан..
Аз за това дадох пример,защото викате к'во трябва да се излагаш и да правиш тестове , за това..Щото ония е над 90 кила чист . Иначе не,че е напълно невъзможно,но тялото си има лимити..

DownloadVirus
03-03-2014, 16:24
То за Мр Натурал Олимпия не знам,ама сигурно ще са толкова натурални колкото и Лазар Ангелов.

Баща Ти
03-03-2014, 16:49
Хехе ръката му като на Фил Хит :D .. Малко се изхвърли ,но наистина е бая добре дори за назобан..
Аз за това дадох пример,защото викате к'во трябва да се излагаш и да правиш тестове , за това..Щото ония е над 90 кила чист . Иначе не,че е напълно невъзможно,но тялото си има лимити..

Да, ама ако е чист ще изглежда по различен начин.

DownloadVirus
03-03-2014, 16:55
Не знам как ще изглежда и ти не знаеш всъщност..
Те и на мен викат,че съм на химия ,рамото ми изскачало много странно,краката големи и нацепени и все нафибрен и как става така да държа нисък бодифет ,то без химия не можело,защото те самите са на химия от много време и са по-зле от мен меко казано. Само едно :* им казвам на такива бездарни хейтъри,дето ако не е зоба ще са на 60 кила и 25 ръка.

Fisherman
03-03-2014, 17:25
Хехе ръката му като на Фил Хит :D .. Малко се изхвърли

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1464769_437439046357855_524752694_n.jpg

DownloadVirus
03-03-2014, 17:56
Елементарно,това е от кадъра,много близко е до камерата стегнал се,а Фил Хит е с някакъв ръкав дето не му се види ръката.. А бе това са техники,които няма как да знаеш,ако не следиш по-активно форумите и коментарите и може да си мислиш,че ръката ми е колкото неговата като застана аз така както те.Само дето Фил Хит е минимум троен на него и ако излязат двамата на сцена ще е все едно Давид и Голиат,нищо общо просто.

BaffaLsc
03-03-2014, 18:22
Щом не можеш да постигнеш 5-6% натурално,значи нищо не знаеш все още (вкл. приятелят ти-най-вече него визирам,че то ти на 16 години трудно да имаш опит да преценяш)
Ама на 16 си още детски акъл,ако очакваш с това да изкарваш пари ще се озориш бая,дори да си добър.И аз съм си ги мислел като бях на годините ти.
EDIT: Да не ти река,че натурално може да се поддържаш целогодишно на под 10% мазнини и да си целогодишно нацепен. Сега като не знаеш ти как е друг въпрос,който трябва да научиш като почетеш повече за храненето и тренировките.

Да, ако си 60кг. Животно 100кг няма как да е под 10 целогодишно, дори със зоб не са целогодишно под 10%. Не ми ги разправяй тия, след няколко години ТИ ще разбереш,че понятие ''натурално'' във фитнеса и бодибилдинга просто НЕ съществува :D Силикон ще си слагам като стана на 19-20 и вече съм изградила перфектно тяло. На мене точно тръгнал да ми обяснява, където сигурно клякам с повече от тебе, айде моля ти се. Аз колко съм прочела за тренировките, режимите и храненето просто ти е бедна фантазията. Трябва да се поразровя имаше едни пичове в youtube, където бяха направили супер дълъг клип, където разясняваха абсолютно всичко около стероидите и ''натуралните'' и дори се шегуваха как са им развалили бизнеса на ''натуралните''. И честно да ти кажа съм твърдо ЗА. Особено за цели, които няма как да бъдат постигнати само на свои усилия. Да не говорим, че за някои и хранителните добавки са зоб.

DownloadVirus
03-03-2014, 18:36
Хехе,60 кг ..Говоря ти нормално,считано по данни за приближение на генетичен потенциал на човек с нисък % подкожни..
Ама ти сигурно ги знаеш тези проучвания,защото си чела повече от мен.. И няма смисъл да ти обяснява за отношението кг:ръст:подкожни мазнини (което да ти дам жокер не е 100 кг определено ;) ) А това със силикона не разбрах от къде го извади,не съм те питал нищо за силикон.Пък дали клякаш с повече от мен не знам,ще го оставя загадка,че не съм Ванга,ама хайде да е на твоята ,че да не ти наранявам самочувствието и егото от малка :))

BaffaLsc
03-03-2014, 18:40
Хехе,60 кг ..Говоря ти нормално,считано по данни за приближение на генетичен потенциал на човек с нисък % подкожни..
Ама ти сигурно ги знаеш тези проучвания,защото си чела повече от мен.. И няма смисъл да ти обяснява за отношението кг:ръст:подкожни мазнини (което да ти дам жокер не е 100 кг определено ;) ) А това със силикона не разбрах от къде го извади,не съм те питал нищо за силикон.Пък дали клякаш с повече от мен не знам,ще го оставя загадка,че не съм Ванга,ама хайде да е на твоята ,че да не ти наранявам самочувствието и егото от малка :))

По-горе някой ме беше питал ''нали щеше да си слагаш силикон''. Затова го написах. Просто знам, че не е възможно това, което казваш, да е истина. А пък сметките си остават за теб.

DownloadVirus
03-03-2014, 18:53
Няма как и да го разбереш.
Не е толкова невъзможно,който не знам как ти е втълпил някой 1.80 80кг на 5-6% подкожни натурално..

Баща Ти
03-03-2014, 19:25
Лелелелелелеле :D

Rakshy
03-03-2014, 22:32
BaffaLsc Ego lvl: over 9000

ararat
03-04-2014, 00:05
Не ми ги разправяй тия, след няколко години ТИ ще разбереш,че понятие ''натурално'' във фитнеса и бодибилдинга просто НЕ съществува :D Силикон ще си слагам като стана на 19-20 и вече съм изградила перфектно тяло. На мене точно тръгнал да ми обяснява, където сигурно клякам с повече от тебе, айде моля ти се. Аз колко съм прочела за тренировките, режимите и храненето просто ти е бедна фантазията.
Естествено че има натурални бодибилдъри, просто са малцинството и честно казано не получават гласността, която заслужават. Какво общо има колко клякаш, мислех,че говорим за бодибилдинг? DownloadVirus не съм му виждал снимки, но като цяло ми прави впечатление на здраво мислещ индивид, който знае какво говори. Докато някои твои изказвания за меко казано идиотски, като да казваш, че се занимаваш професионално с фитнес на 16 годишна възраст. И като цяло не е толкова трудно да се поддържа около 10% bf целогодишно натурално, стига това да ти е приоритета.

Fisherman
03-04-2014, 16:38
щото ще си извадиш малката фимозна пишка да я дървиш,за разлика от тебе имам некви мускули педал мазен
ти имаш точно 0 фитнес култура

Fisherman
03-04-2014, 16:53
ако те накарама да паднеш за 90 лицеви ще издъхнеш след десетата,с нетърпение очаквах твоето включване,щото форума ти дава причина да живееш,искам да видя как всички ти се смеят,защото разбираш от фитнес колкото темплара разбира от здравословно ядене и красиви момичета

Fisherman
03-04-2014, 17:33
100 кила ахахахахеееееееееееееееее ееехахахахахаха толуб свиня

BaffaLsc
03-04-2014, 17:40
Стига сте си го мерили, бе!

Fisherman
03-04-2014, 20:28
нали си разбирач на тема бойни изкуства,значи трябва да знаеш,че килата нищо не определят,всичко е техника
едно маваши гери и си захапал полюлея

Rakshy
03-04-2014, 21:52
нЕма ли кой да го банне тоя... изживява си мечтите във форум, евала машино, евала.

Fisherman
03-05-2014, 13:06
ето тука поствам едно видео за хората,които си мислят,че стероидните хормони им вършат работа,освен да изглеждаш надут на плондир
http://www.youtube.com/watch?v=AAmCxXDkcdI

DownloadVirus
03-05-2014, 14:11
Не се излагай с такива клипове.Бодибилдинга и канадската нямат нищо общо.

Fisherman
03-05-2014, 14:30
Не се излагай с такива клипове.Бодибилдинга и канадската нямат нищо общо.

Как да нямат и двата са спорт и двата се развиват около мускулите

DownloadVirus
03-05-2014, 15:17
Не се развиват около мускулите. До сега не съм чувал на армрестлър като е над 5% мазнини да не му дават пари за състезание,а самата канадска има общо с мускулите точно колкото са естествени гърдите на чалга певиците ;)

Rakshy
03-05-2014, 21:40
Малко пресили сравнението. Разбира се, че имат значение. Просто техниката е поне 2 пъти по-важна :D

DownloadVirus
03-05-2014, 21:49
Нищо не съм преселил.. Ей тук скини фет под 80 кила с коремче никаква сила нито във фитнеса,нито физическа ,нито издръжливост ,ако го накараш да бие по крушата 1 минута или да бяга 100 метра може да се запъхти,ама на канадска хване ли те мамата си ебало не можеш го мръдна. И ходи по състезания и техники знае всичко.. Един 120 кг сравнително чистичък голям и викаха да се пробват - те познати,ебало си мамата ония напъва напъва ,а ония даже не го зачита и вика колко да те държа още да се напъваш и се смее..
Пък въпросът е там,че със същата ефективност се сравнява и вс. др. дали ще вземеш някой боен изкуствовед,мма-ец ,таекуондист и прочие и прочие пак на канадска ще го бият много ясно,както и той за секунда ще е ударил 2 ритника в тила на армрестлъра и ще го преспи.Всеки си е добър в неговия си спорт,не виждам защо ги сравнявате,нямат база за сравнение.

anonymous708973
03-06-2014, 21:37
Аз като силно неразбираща искам да задам въпрос към мацката, понеже каза, че зобенето е за цели, които със собствени усилия не можеш да постигнеш сам.
Защо ти е да постигаш такива цели? Може да ми е тъпо сравнението, ама това е като преписването в училище, щото иначе не можеш - мамене си е.

А къде ще слагаш силикон?

Rakshy
03-06-2014, 22:03
Всеки си е добър в неговия си спорт

По-вярно нещо от това няма.

Fisherman
03-07-2014, 17:50
С вируса няма да се съгласим на тая тема и тва е.Той вижда,стероидните хормони,като нещо нормално,аз имам лошо мнение и така.

DownloadVirus
03-07-2014, 18:15
Не можеш да намериш цитат,където да съм го казал.
Просто сравнение между атлети в различни спортове е безсмислено да се прави.

redbul2
03-07-2014, 20:32
С вируса няма да се съгласим на тая тема и тва е.Той вижда,стероидните хормони,като нещо нормално,аз имам лошо мнение и така.
Не знам дали имаш опит във фитнеса и тренирал ли си някога в зала. И дали имаш добра физика или си много слаб като някои студенти. Обаче си много прав. За стероидите и спора с Вируса. Слава богу, има и трезво мислещи хора в спортните сайтове!

Fisherman
03-07-2014, 21:42
Нямам време да съм супер мускулесто моделче,мога само да поддържам физиката,която направих за 3 години тренировки преди да влезна в университета,която е скромна,но аз съм доволен.

Fisherman
03-07-2014, 22:03
http://www.youtube.com/watch?v=1V6htYHYICQ

BaffaLsc
03-07-2014, 22:06
Аз като силно неразбираща искам да задам въпрос към мацката, понеже каза, че зобенето е за цели, които със собствени усилия не можеш да постигнеш сам.
Защо ти е да постигаш такива цели? Може да ми е тъпо сравнението, ама това е като преписването в училище, щото иначе не можеш - мамене си е.

А къде ще слагаш силикон?

Ами, мечти. Гадно е, когато гена ти не е на бразилка, да кажем, а мацката,към чието тяло се стремиш,примерно да има този ген. И защото искам да бъда профи състезателка един ден,а дори и аматьор да съм, никоя мацка не е чиста. Просто защото натуралното никога не може да бъде като ефекта със стероиди. Ако това,което исках,ставаше без тия неща - щях да се съглася и до скоро бях ужасно против,но в един момент осъзнах,че няма да ми се получи. Мамене е,но много хора си мислят,че като се назобиш и на другия ден вече си мацката от списанията. Истината е,че и при мъжете и при жените тренировките са ужасно тежки и диетите много строги,дори тогава...че да не кажа и повече. Силикон в гърдите,но умерено. Дори да не исках това с фитнеса,пак щях да си сложа заради размера.

Fisherman
03-07-2014, 22:25
До кога ще продължава,това със стероидите и комплекса,че си малък?Един ден на мистър Олимпия 300 килограмови ли ще се състезават?
Тоя спорт от едни изваяни тела се превърна в това,кой може да поеме повече хормон на растежа и инсулин без да колабира.

Rakshy
03-07-2014, 22:46
"The day you started lifting is the day you became forever small" - The Brofessor.

ararat
03-07-2014, 23:34
До кога ще продължава,това със стероидите и комплекса,че си малък?Един ден на мистър Олимпия 300 килограмови ли ще се състезават?
Тоя спорт от едни изваяни тела се превърна в това,кой може да поеме повече хормон на растежа и инсулин без да колабира.
Защо да не продължават да тестват до къде може да стигне човешкото тяло? Като всеки друг спорт, и бодибилдингът се развива. Това за комплекса, че са малки не мога да коментирам, понеже не знам, но според мен Олимпията леко downsize-ва и отделя повече внимание на кондицията.

Fisherman
03-07-2014, 23:43
Бодибилдинга се е превърнал в няква гротеска,няква тумбаци се разхождат с 60 ръка и се чудят вече какво да земат.Няма го времето на Стийв Рийс,Жиронда,Арнолд,Зейн тва бяха изваяни тела направени с по-малко химия.

http://www.pakkotoisto.com/attachments/kilpailijat-ja-bodyjuorut/97369d1365180311-steve-reeves-steve-reeves-32.jpg

http://www.frankzane.com/images/cover_c.jpg

DownloadVirus
03-08-2014, 08:36
Те пак са вземали химия и то доста..А пък Арнолд колко химия е тествана през ръцете му не е истина..
То си личи кой се базира и злоупотребява с медикаментите като инсулин и растежен хормон и основно се базира на тях.Има обаче и такива,които не го правят.

Fisherman
03-08-2014, 22:12
Имам някви съмнения за Стийв,че е натурален,се пак 40та година е било.

DownloadVirus
03-09-2014, 09:32
Той сам признава даже,че по времето още не е излязла химията официално и са пробвали миниатюрни количества дианабол и още неща(непознати просто и не помня какви бяха) ,но ако днес нормално вземат по 120-150 мг тогава е вземал по 10 и хората са се страхували,защото не са знаели каква ще е реакцията на тялото и не знаят какво ще стане.
Но въпреки това,малки или не дозите пак си остава химия,използвал е медикаменти.Те и мерките донякъде му го подсказват,просто защото със знанията от онова време наистина трудно биха станали нещата,въпреки че при него сигурно ще има и треньори и много хора,с които да се съветва .

anonymous708973
03-09-2014, 09:42
Ами, мечти. Гадно е, когато гена ти не е на бразилка, да кажем, а мацката,към чието тяло се стремиш,примерно да има този ген.

Има логика в това, което казваш, ама какво стана с добрия стар стремеж към "the best version of yourself". Виждаме Валерия Луканова докъде се е докарала в стремежа си да мяза на Барби, защото ти е идолка. Видяхме Майкъл Джексън (лека му пръст, да не се брои за обида!) докъде се докара в стремежа си да е бял... Не знам дали виждаш връзката, за мен тя именно в това да се стремиш към нещо, което не можеш да постигнеш естествено.
Наслучайно постоянно се тръби за това "харесвай себе си", просто много хора го бъркат с "харесвай се дори да мязаш на парцал, щото си уникална и дрън-дрън".

А имаш ли планове да учиш висше? Сигурно ти е малко далече, ама се чудя дори сега как успяваш с училището - че няма особена нужда да се учи вкъщи - няма, ама успяваш ли да си ходиш в часовете?

Fisherman
03-09-2014, 09:47
Той сам признава даже,че по времето още не е излязла химията официално и са пробвали миниатюрни количества дианабол и още неща(непознати просто и не помня какви бяха) ,но ако днес нормално вземат по 120-150 мг тогава е вземал по 10 и хората са се страхували,защото не са знаели каква ще е реакцията на тялото и не знаят какво ще стане.
Но въпреки това,малки или не дозите пак си остава химия,използвал е медикаменти.Те и мерките донякъде му го подсказват,просто защото със знанията от онова време наистина трудно биха станали нещата,въпреки че при него сигурно ще има и треньори и много хора,с които да се съветва .

е значи остава само ония юджийн,бащата на бодибилдинга,той ще е натурален

redbul2
03-09-2014, 11:40
Повечето известни големи културисти са такива защото имат ген. А химията само допълнително ги напомпва.
Там е и голямата грешка на много от слабите трениращи във фитнеса. Вземат като модел за подражание тези звезди на културизма. И започват да зобят. Обаче хора със слаб ген+зоб не могат да изглеждат като спортисти с добър ген+анаболи.
От всяко дърво свирка не става. То е като в баскетбола и борбата за които треньорите подбират високи и съответно здрави момчета. Всеки не може да стане Шварценегер или Кулман, ако ще кофи с анаболи да изпие. Ако няма ген.

И наистина първите билдъри са тренирали натурално. А темата на Fisherman е много добра и навременна. Може да го поздравим за което. Самият той щом учи медицински науки има възможност да избере най-ефективните анаболи, да зоби и се фука с "нацепени" снимки в темата за "Вашите снимки". Замислете се защо не прави това. Просто е добре информиран за всички рискове и вредности. И преценява всички плюсове и минуси. От позицията на един знаещ и добре информиран човек.

DownloadVirus
03-09-2014, 11:56
Не само Юджийн,те и други такива ще има,но просто са малко .Има силови атлети такива от тези времена на без зоб,ама изглеждат не особено добре като визия,но пък наистина много силни за времето си..
Иначе хората дори и да нямат ген пак стават ако химията,диетата им са точни.. Може да не станат сега 1.80 90 кг на 5-6% подкожни,но примерно може да стигнат мен примерно,където се занимавам с това по-задълбочено и за да прогресирам трябва да чета повече литература и да прилагам,да следя постоянно всичко,а те просто да ядат по половин кило месо на ден и останалото каквото дойде и да са като мен ,където се мъча постоянно да се подобря и става трудно.

На зоб и без тренировки да си пак мускул качваш,така че не е шега работа като цяло.

Fisherman
03-09-2014, 12:04
Редбул мерси за милите думи,ама не съм толкова информиран,нали за това правя тая тема,да дискутираме.Аз съм още зелен на тая тема,знам нещата от по научната страна и нямам ония поглед на дългогодишен трениращ във фитнес,какъвто се води вируса.

Мойта гледна точка от тва,че хормоните са много сериозно нещо,във физиологията на човешкото тяло,те определят дали си мъж или жена,дали ще ти порасне трети крайник,буквално регулират всичко и хората още не са стигнали тва ниво в медицината,за да се използват сериозно.Ся от една седмица цикъл на метан или стромба нищо няма да ти стане,но с години тялото ти ще търпи необратими промени.Не може изцяло да замениш тестостерона от тестисите ти,те да спрат да спрат ендокринната си фунцкия и да си мислиш,че всичко е наред.

Но това си е лично мое мнение,просто не виждам нищо добро в тия препарати,те са един шорткът,една илюзия,че имаш добро тяло.Хубавите неща стават бавно.

DownloadVirus
03-09-2014, 12:48
Най-добрият начин да трупаш такива знания е да черпиш директно от извора,а това са сериозно занимаващи се хора с това,които знаят какво правят и могат да ти кажат някое друго нещо от личен опит.Иначе вече всеки 3ти келеш може да ти каже да вземеш еди какво си,защото той вземал..
Иначе те си имат там неща,с които да подтиснат страничните ефекти на медикаментите,където ползват,та то повечето ползват от по 18-19 годишна възраст(професиноласти и от по-рано) и си имат и деца и жени.. Стават нещата явно,ами трябва да знаеш какво правиш..

Fisherman
03-09-2014, 13:11
Не ти трябва да опитваш от арсена за да знаеш,че е отровен.

redbul2
03-09-2014, 15:44
Какви проблеми може да предизвикат анаболните стероиди?

Анаболните стероиди могат да причинят сериозни странични ефекти, а някои от тях да бъдат необратими.

При мъжете приема на анаболни стероиди могат да предизвикат:

Намаляване броя на сперматозоидите

Свиване на тестисите

Стерилитет

Увеличаване на мастната тъкан в гърдите
Проблеми със сексуалната функция

При жените те могат да предизвикат:

Увеличаване на окосмяването

Загрубяване на кожата

Намаляване размера на гърдите

Увеличаване на клитора

Загрубяване на гласа

Както при мъжете, така и при жените, анаболните стероиди могат да доведат до:

Ако се използват в ранен пубертет – спиране на растежа на костите. Понякога това може да прекрати окончателно развитието на костната система и да не даде шанс за пълното развитие на тялото

Сърдечен удар или инсулт, дори в млада възраст

Високо кръвно налягане

Високи нива на лошия холестерол (LDL) и по-ниски на добрия холестерол (HDL).

Чернодробно заболяване и евентуално рак на черния дроб. Приемът под формата на таблетки увеличава този риск

Мазна кожа или акне

Оплешивяване от мъжки тип

Кожни инфекции

Лесно раздразнение, гняв, неконтролируемо повишаване на енергията, мании или фалшиви вярвания (заблуди).


Прочети целия материал тук: http://blogzdrave.com/2012/11/29/%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%87%d0%bd%d 0%b8-%d0%b5%d1%84%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%b8-%d0%be%d1%82-%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%b1%d0%be%d0%bb%d0%bd%d0%b8%d 1%82%d0%b5-%d1%81%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%be/#ixzz2vU7HVKnw

redbul2
03-09-2014, 15:49
http://muscle-bg.com/steroidi/342-steroidi-stranichni-efekti-cheren-drob-bybreci.html
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1127624

Баща Ти
03-09-2014, 16:15
Блогздраве.ком (?!?)
24часа (?!?!?!?!)
мускул-бг.ком (?????)

Най-реномираните и достоверни източници за медицина и стероиди... по света и у нас.

Mladenoff
03-09-2014, 16:22
бгмама е истината

DownloadVirus
03-09-2014, 16:46
Не ти трябва да опитваш от арсена за да знаеш,че е отровен.

Е тук нещата обаче не седят така..То не трябва да си много умен,че като знаеш(ако не знаеш сега ти казвам) ,че има хиляди хора,които зобят много години наред и такива симптоми нямат,а страничните ефекти ги подтискат с...те знаят какво и нито имат проблеми с функцията на тестесите и деца си имат и секс редовно правят. То каквито и лекарства да вземаш имат странични ефекти,то и тук така..Вземаш нещо от аптеката и четеш листовката с 2 страници нежелани ефекти всякакви.Е нещо случва ли се като вземеш да го пиеш,ами не.Има ли случаи обаче да се появяват нежеланите симптоми при някои хора? Еми има.. Прави се голяма дъндъния ,а всъщност не е така точно..Умират 5 човека за 10 години и гръмват новини,вестници и всичко,докато колко хора всекидневно измират от какво ли не друго. Самата статистика говори за себе си.. Трябва да се съветваш със зобачи с по-дългогодишен опит и то не един или двама. Аз просто наблюдавам хората и констатирам.

redbul2
03-09-2014, 20:18
Е тук нещата обаче не седят така.. То каквито и лекарства да вземаш имат странични ефекти,то и тук така..Вземаш нещо от аптеката и четеш листовката с 2 страници нежелани ефекти всякакви.
Лекарства вземаш защото си болен. А в някои по-тежки случаи дори можеш да умреш,ако не вземеш лекарството. Имат странични действия, но се гледа по-малкото зло в случая. (Наскоро умря Гого от "Тоника" за който някои писаха, че е болен от лаймска болест, която е можела да бъде излекувана,ако навреме е взел мерки).

Не съм чул досега някой да взема лекарства ей тъй за удоволствие. Ако се тъпчи от кеф с антибиотици примерно, трябва да е луд за вързване. Лекарствата се вземат при крайна необходимост от немай къде. Както казах защото човек е болен. А анаболи от какъв зор се вземат от здрави хора. Би трябвало на такива да се отказва дори лечение по здравната каса,ако сами са си увредили здравето. Няма обществото да им плаща за глупостите, които са вършили.

redbul2
03-09-2014, 20:28
И още нещо. Предполагам, Fisherman ще потвърди информацията ми. Че в черния дроб на практика няма нервни окончания, сетивни нерви и рецептори за болка. И за разлика от сърцето, белите дробове и бъбреците, заболяванията на черния дроб остават незабелязани дълго време. Понякога докато не стане твърде късно,а причината е че човек не усеща болка. Което не означава, че тоя орган не е тежко болен. Чернодробните заболявания протичат тихо и една тежка цироза понякога се установява едва година преди смъртта на болния. А органи все още не се продават по магазините, дори при пазарната икономика при която сме залети от всякакви стоки.

Такааа, за бъбреците нещата стоят по същия начин,ако имате гломерулонефрит. В тоя случай се пригответе за хемодиализа на всеки няколко дни, спестете си малко пари за бъдещото погребение и огледайте подходящо место за гроб. :)

redbul2
03-09-2014, 20:40
Блогздраве.ком (?!?)
24часа (?!?!?!?!)
мускул-бг.ком (?????)

Най-реномираните и достоверни източници за медицина и стероиди... по света и у нас.

Мммм, страничните ефекти на анаболите не зависят от това в кой сайт пише за тях. Страничните ефекти са по-силни при по-твърдите анаболи и по-слаби при по-леките анаболи. Които обаче за сметка на това не дават бърз и видим ефект и се налага да бъдат вземани дъъълго време. Което неутрализира на практика това, че уж са по-леки. Освен това "леки" е относително понятие. Всичко зависи и от индивидуалната чувствителност. Някой спортуващ може да има силна реакция на тялото и към някой "лек" анабол.

Някои хора имат генетично слаби органи и могат да ги повредят дори с 1 таблетка Аспирин.

DownloadVirus
03-09-2014, 22:00
Пиши си коментарите безстойностни,това може да ти го каже всеки втори и го пише във всеки сайт.
Значението е нулево ,нали знаеш :))

BaffaLsc
03-10-2014, 07:27
Има логика в това, което казваш, ама какво стана с добрия стар стремеж към "the best version of yourself". Виждаме Валерия Луканова докъде се е докарала в стремежа си да мяза на Барби, защото ти е идолка. Видяхме Майкъл Джексън (лека му пръст, да не се брои за обида!) докъде се докара в стремежа си да е бял... Не знам дали виждаш връзката, за мен тя именно в това да се стремиш към нещо, което не можеш да постигнеш естествено.
Наслучайно постоянно се тръби за това "харесвай себе си", просто много хора го бъркат с "харесвай се дори да мязаш на парцал, щото си уникална и дрън-дрън".

А имаш ли планове да учиш висше? Сигурно ти е малко далече, ама се чудя дори сега как успяваш с училището - че няма особена нужда да се учи вкъщи - няма, ама успяваш ли да си ходиш в часовете?
Да, но идеята е,че аз ще съм себе си,не приличам на никого, дори да искам да приличам на някой, няма как..и пак ще ми трябват тези препарати. При всички положения съм себе си, това са хора, на които само се възхищавам. Смятам да уча нещо,което ми се отдава и няма нищо общо с фитнеса. Защото не мога да съм сигурна,че плана ми с фитнеса ще е на сто процента успешен. В момента смогвам с училище,но често ми се налага да си тръгна от последните 1-2 часа,защото съм 2-ра смяна и съм до 19:20 и трябва да се прибирам в 22 иначе....

DownloadVirus
03-10-2014, 08:48
Не се оплаквай,все пак си в следно у-ще и всичко ти е айляк. Ако ходиш на лекции или бачкаш тогава ще видиш как стават нещата.1 час лекция = 1 месец в средното лол.

redbul2
03-10-2014, 16:54
Значението е нулево ,нали знаеш :))
Сигурно си прав. Не можем да забраним на никого да взема такива неща. Но поне този който иска да зоби да чете повече и бъде информиран какво всъщност взема.
Иначе според мен анаболи би трябвало да приемат само елитните професионални спортисти, медалисти, участници в турнири.

Вярно, че не казвам нещо ново. Може да бъде прочетено от всеки в нета. Накратко да обобщя: момчета които зобят могат да оплешивеят и останат без коса. Може да спрат растежа си и останат дребосъци по 1,60 м. Ще им пораснат женски гърди-гинекомастия и сетне само с операция могат да ги махнат. Едно момче беше починало след такава операция. Може да останат стерилни и нямат деца след време, топките ще им станат като лешници и няма да вдигат самолета. :D Ще качват високо кръвно и ако продължат да зобят, ще умрат от цироза на черния дроб и тежка жълтеница или от остра бъбречна недостатъчност.

Момичета и жени,които зобят по-дълго време ще станат мъже :) накрая. Ще останат без гърди и косата им ще опада като на 40-годишен чичо. :) Сетне трябва да носят перука. :D

Fisherman
03-10-2014, 17:05
днеска по патоанатомия лекторката каза,че все повече мъже имат рак на гърдата,заради тия неща

Fisherman
03-10-2014, 17:07
И още нещо. Предполагам, Fisherman ще потвърди информацията ми. Че в черния дроб на практика няма нервни окончания, сетивни нерви и рецептори за болка. И за разлика от сърцето, белите дробове и бъбреците, заболяванията на черния дроб остават незабелязани дълго време. Понякога докато не стане твърде късно,а причината е че човек не усеща болка. Което не означава, че тоя орган не е тежко болен. Чернодробните заболявания протичат тихо и една тежка цироза понякога се установява едва година преди смъртта на болния. А органи все още не се продават по магазините, дори при пазарната икономика при която сме залети от всякакви стоки.

Такааа, за бъбреците нещата стоят по същия начин,ако имате гломерулонефрит. В тоя случай се пригответе за хемодиализа на всеки няколко дни, спестете си малко пари за бъдещото погребение и огледайте подходящо место за гроб. :)

Не знам за тая информация,доколкото помня от биологията,навсякъде трябва да има рецептори за болка,защото тя обикновенно сигнализира за клетъчна смърт или бъдеща такава.Мисля че имаше 2 органа,които никога не болят независимо какво става с тях.

DownloadVirus
03-10-2014, 17:15
Сигурно си прав. Не можем да забраним на никого да взема такива неща. Но поне този който иска да зоби да чете повече и бъде информиран какво всъщност взема.
Иначе според мен анаболи би трябвало да приемат само елитните професионални спортисти, медалисти, участници в турнири.

Вярно, че не казвам нещо ново. Може да бъде прочетено от всеки в нета. Накратко да обобщя: момчета които зобят могат да оплешивеят и останат без коса. Може да спрат растежа си и останат дребосъци по 1,60 м. Ще им пораснат женски гърди-гинекомастия и сетне само с операция могат да ги махнат. Едно момче беше починало след такава операция. Може да останат стерилни и нямат деца след време, топките ще им станат като лешници и няма да вдигат самолета. :D Ще качват високо кръвно и ако продължат да зобят, ще умрат от цироза на черния дроб и тежка жълтеница или от остра бъбречна недостатъчност.

Момичета и жени,които зобят по-дълго време ще станат мъже :) накрая. Ще останат без гърди и косата им ще опада като на 40-годишен чичо. :) Сетне трябва да носят перука. :D

Общи приказки,в нета го пише и всеки първи дори може да ми го каже,не представлява никакъв интерес,да не говорим,че половината написани неща са част от митовете в хай левел бодибилдинга.

redbul2
03-10-2014, 18:02
Общи приказки
Няма как да бъде друго. За съжаление българинът се учи от грешките си. Вместо да се учи от грешките на другите. Което не е много интелигентно,ама нейсе. Това го казвам общо, нямам предвид конкретен човек.

А иначе за митовете. Един нацепен беше показал хормоналното си изследване в бибтайма. Тестостеронът му колкото на жена. И като поразпитахме се разбра, че вземал анаболи и затова така.

DownloadVirus
03-10-2014, 18:06
То всякакви ги има,това не е от голямо значение... Всеки,който не знае какво прави е нормално да се изгори..Като един път се изгори ,вторият път ще вземе ръкавица преди да бръкне във фурната и да извади нажежената тава. Просто при някой първият им допир бива и последен поради обясними причини :))

Fisherman
03-11-2014, 16:05
само глупаци ще се занимават с тия неща,тва е bottom line-a

DownloadVirus
03-11-2014, 16:24
Някои хора не вярват и решават да опитат и то съветват не с когото трябва или го правят даже на своя глава.
Разпознават се по това,че въпреки зоба нямат никакви резултати и често се отказват напълно :))

Fisherman
03-11-2014, 20:08
10 лъжици мютант уей