PDA

View Full Version : Симпатии към момче.



Ekaterina99
02-27-2014, 16:48
Е,дойде ред да споделя и аз нещо. От началото на учебната година си падам по едно момче,което е три години по-голямо. Не е огромна разликата на годините. Първоначално не контактувахме,но от два месеца си говорим,пишем си,постоянно сме заедно в училището. Хубаво де,ама като стане въпрос за обвързване.. Ходеше с една,която е по-малка от една година от него,да не навлизаме в подробности..Таа.. Тази Валя е изключително красива и няма как да се меря с нея. Всъщност.. Всеки човек трябва да се харесва такъв,какъвто е,but..
Сега започнаха да разгласяват едни от класа му,че ходи с една. Първоначално го приех изключително леко,понеже ми споделяше толкова много неща,а се познавахме едва от няколко седмици. След това се започнаха и мъките.. Може би разбра,че имам симпатии към него и винаги се опитва да направи така,че аз да страдам.Постоянно говори за въпросното момиче..и в разговорите ни присъства нейното име..та.. много неловко става..
С мъка на сърцето вече почти го приех. Да се насочим и към друг проблем. Една от съседния клас го харесва. Ясно,че не му допада момичето,но се държи с нея като прасе. Обижда я,а тя просто показва какво изпитва към него.
Ъгх.. Понякога се чудя.. Защо винаги харесвам момче,с което нямам шанс? Което се държи като простак с момичетата,които не му допадат? .. :(
Исках да споделя. Не знам какво да правя вече. Започнахме да се сближаваме,а това не е на хубаво,защото колкото по-близки ставаме,то го харесвам все повече и повече..
Съвет?! :(

BlackEyedPeas
02-27-2014, 16:53
Не знае, че го харесваш, в противен случай нямаше да говори за други момичета.

А интересно, че доста си противоречиш - не искаш простак, а разказваш за момче, което обижда останалите момичета. Явно е много "хубав" тоя твой 'убавец! Сто процента е от онези кретенчета, на които им се пада честа и славата да са плейбойковците на даскалкото и гъза му е ударил тавана от възгордяване, че тичат толкова момичета след него. Едва ли ще те забележи щом говори за други момичета, а слуха не е към теб примерно, че харесва теб.

~LadyCrawley~
02-27-2014, 16:54
Което се държи като простак с момичетата,които не му допадат? ..

Т.е. с теб не се държи "като с прасе" и имаш някакъв шанс?

BlackEyedPeas
02-27-2014, 16:57
Което се държи като простак с момичетата,които не му допадат? ..

Т.е. с теб не се държи "като с прасе" и имаш някакъв шанс?

Ти пък точно думите ми открадна :D

Ekaterina99
02-27-2014, 16:58
Lady Crawley, да,нещо от този сорт исках да кажа.
Може би не се държи с мен така,поради простата причина,че не знае,че го харесвам. (ако не са му казали)
А до това,че нямам шанс.. Пада си по хубави момичета,а аз съм далеч от неговите представи...

Didko_Beats
02-27-2014, 17:00
Започнахме да се сближаваме,а това не е на хубаво,защото колкото по-близки ставаме,то го харесвам все повече и повече..
Съвет?! :(

Няма такова нещо ... изглежда че само ти се опитваш да се сближиш с него ...


Може би разбра,че имам симпатии към него и винаги се опитва да направи така,че аз да страдам.


И въпреки това продължаваш да изпитваш симпатии към този човек ...


Постоянно говори за въпросното момиче..и в разговорите ни присъства нейното име..та.. много неловко става..
С мъка на сърцето вече почти го приех. Да се насочим и към друг проблем. Една от съседния клас го харесва. Ясно,че не му допада момичето,но се държи с нея като прасе. Обижда я,а тя просто показва какво изпитва към него.
Ъгх.. Понякога се чудя.. Защо винаги харесвам момче,с което нямам шанс? Което се държи като простак с момичетата,които не му допадат? .. :(


Сигурна ли си , че това момиче ( това за което постоянно говори) изобщо е истина ? ... може просто да иска по някакъв начин да те отблъсне ...

Ekaterina99
02-27-2014, 17:03
Didko Beats.. Точно за въпросното момиче не съм сигурен,че когато ги видя са на пет метра и не си говорят,но..
Както всички знаят симпатиите към даден човек не отшумяват толкова бързо..

Didko_Beats
02-27-2014, 17:07
Както всички знаят симпатиите към даден човек не отшумяват толкова бързо..

За цял срок , даже и малко отгоре , таки ли не ти омръзна от него ?

Ekaterina99
02-27-2014, 17:09
А интересно, че доста си противоречиш - не искаш простак, а разказваш за момче, което обижда останалите момичета. Явно е много "хубав" тоя твой 'убавец! Сто процента е от онези кретенчета, на които им се пада честа и славата да са плейбойковците на даскалкото и гъза му е ударил тавана от възгордяване, че тичат толкова момичета след него. Едва ли ще те забележи щом говори за други момичета, а слуха не е към теб примерно, че харесва теб. +1
Все пак не може да се мерим със съдбата. Каквото ще стане,ще стане. Надявам се по-бързо да отшуми всичко. Болката,радостта от обърнатото внимание към мен...

Ekaterina99
02-27-2014, 17:10
За цял срок , даже и малко отгоре , таки ли не ти омръзна от него ?

За жалост не,колкото и да се опитвах.. Просто идва..

~LadyCrawley~
02-27-2014, 17:10
А може и да те харесва, но определено не мисля, че си заслужава усилията.

RapExotic
02-28-2014, 07:43
Какво значи "момче с което нямам шанс"? Ти пробвала ли си да му разкриеш чувствата си, че смяташ, че нямаш шанс? Или очакваш той да има екстрасенстки способности. Или да дочуе от слуховете разпространявани в кафето пред даскало. Не се комплексирай от това, че е ходил с "по-красива" от теб. Ти може да го спечелиш и с други качества, освен с външността си. Опитай. И ако се държи като "прасе" или иска да кара момичето, което го харесва да страда му издърпай ушите. Щото явно още е хлапе, а не мъж.

Всъщност на колко сте?

Ekaterina..
02-28-2014, 08:44
Извинявам се..
Нещо не мога да си влезна в профила та..
RapExotic,има проблем.. Аз съм доста срамежлива,а това е голям минус,защото по никакъв начин не мога да му призная,защото просто ще припадна от притеснение.. :D
А до колкото годините..Аз съм на 15,а той на 18.

muhatacece
03-02-2014, 20:51
Мда е, няма никаква разлика в годините, ти си на 15, а той на 19, щом са 3 години, се някога ше стане на 19 ..

MsMiracle
03-04-2014, 21:56
Възрастовата ви разлика не е голяма, но не съм сигурна дали един млад мъж на 18 години би тръгнал с 15-годишна. Но ти си го познаваш най-добре. Може да не е част от "стадото".