PDA

View Full Version : Бележка за отсъстрвия



Snubi
02-28-2014, 09:32
Тази седмица отсъствам от училище от стряда(сряда, четвъртък и петък) защото съм болна. Имам бележка от личния и казах на една приятелка да каже да другата госпожа с която имаме всеки ден часове че ще отсъствам и забравих да се обадя на класната. И майка ми забрави. И сега ми казаха че класната ми се сърдила че не съм и се обадила и казала че може да не ми извини отсътвията. Как да постъпя моля помогнете. Знам че трябваше да се обадя но просто забравих покрай всичките хапчета и простотии и сега не знам как да постъпя. Мисля да и се обадя и да и се извиня, но малко ме е страх, защото госпожата е строга и за всичко се кара.

Getyourfreakon
02-28-2014, 10:18
Ще ти ги извини, прави се на страшна :D Пък и няма право да не ти ги извини

TrollFaace
02-28-2014, 19:45
ЛООЛ няма как да не ги извини като дадеш бележка пък това за обаждането е пълен смях ...

RapExotic
02-28-2014, 19:58
Защо трябва да и се обадиш? По правилник до 3 дни след като се върнеш на даскало трябва да представиш извинителна бележка за съответните дни. Никъде не е казано, че трябва да и звъниш.

Dam Yeo Wool
02-28-2014, 20:33
Вероятно приятелката ти си е измислила това за обаждането или госпожата се е шегувала.
До колкото знам обаждане е необходимо само ако отсъстваш с бележка от родител или нещо от сорта.

Невъзможно е да не ти извини отсъствията след като ще представиш бележка, ако случайно го направи
обаче можеш да говориш с директор и той ще ти извини отсъствията, пиши какво е станало.

tori
02-28-2014, 21:06
Тва със обаждането е само за нейно успокоение. Иначе плаши гаргите, няма как да не ти извини отсъствията.

Dusty
03-02-2014, 08:53
Няма как да не ти ги извини - няма право. Ако не го направи (съмнявам се) говори с майка ти, да говори с директора :)

mayaaa
03-02-2014, 16:42
Прави се на много важна. С такива много мразя да се занимавам. Ако ми прави ня'кви такива проблеми моя учителка просто ще и лепна демонстративно бележката на бюрото, ще й кажа, че няма право и ще се изнеса. :cool: