PDA

View Full Version : размеа на пениса



DeviL01
02-28-2014, 13:52
здравейте аз съм на 17 и пениса ми е 14 санта, като правим секс с гаджето тя изобщо не усеща нито звук и само ме гледа може и в нея да е проблема ама това пък на 17 с 14 сантиметра пенис е много странно. някакви съвети ?

DroplexXx
02-28-2014, 21:47
По принцип,за да се задоволи една жена трябва пениса да е 8 см. Това ,че тя не го усеща зависи не само от теб,а и от нея дали все пак е тясна.Не знам какво да ти кажа..Ако искаш да докараш приятелката си до оргазъм или нещо подобно използвай пръсти,език и т.н.

DeviL01
03-01-2014, 04:21
благодаря за подкрепата ще пробвам

DroplexXx
03-15-2014, 15:02
За нищо.

Justwickeds
03-15-2014, 15:10
Чакай бе, това: "здравен проблем, болест" ли се води вече да имаш малка патка/да не можеш да задоволяваш жените?

Както и да е. @DroplexXx е много прав. Размера ти е напълно нормален според стандартите. Дори да имаш 18 см, къде ще го сложиш? Почети малко, до колко "влиза" пениса и т.н. Това е едното нещо. Другото е дебелината на пениса. Т.е. самата му обиколка. Трето: наистина,ако момичето е малко по-широчко... не се знае какво усеща там долу. Само тя знае. Четвърто: да, поиграй си с нея,използвай нещата които е предложил @DroplexXx. "Вината" или е в теб или в нея. Или и в двама ви! Най-често.

И изобщо... защо не поговориш с нея,ами питаш нас? Ние от къде аджеба да знаеме,какво подяволите усеща приятелката ти? Малко без да мислиш си пуснал темата.