PDA

View Full Version : Фалшиви бележки



anonymous929647
02-28-2014, 15:17
Здравейте! По принцип не се разболявам често, не отсъствам от училище, но има дни, в които просто не ми се ходи. Чуствам се зле психически, физически или имам други проблеми. До сега никога не съм давала фалшиви бележки. Въпросът ми е откъде мога да си ги набавя? :D И не става да кажа на личната лекарка, че ми е било лошо и да й искам бележка или нещо подобно, защото тя живее в съседния апартамент до мен и с родителите ми се познават много добре.

Didko_Beats
02-28-2014, 15:28
защото тя живее в съседния апартамент до мен и с родителите ми се познават много добре.

http://i15.photobucket.com/albums/a379/billy2dbob/GIFs/What.gif

Сериозно ?! ... личния лекар ти е съсед,а ти търсиш фалшиви бележки ?

Говори с майка си , да отиде у тях по съседски на по едно кафе и работата е готова ;)

Mozzela
02-28-2014, 15:42
Да,ще каже на майка си - Мамо изморена съм, не ми се учи, (направо да си го кажем мързи те) и тя жената ще ходи да взима бележки.

anonymous929647
02-28-2014, 15:46
Мисълта ми е да си набавя бележки без родителите ми да разберат. Обикновено трябва да съм много болна, за да си остана вкъщи, а и не винаги искам да им казвам какво ми е. Лично е и с някои проблеми се справям по-добре сама.

an7raks
02-28-2014, 16:37
Когато се разболееш, бягаш до някоя книжарница да ти сканират бележката... После само преправяш датите на Пейнта и носиш за цветен печат... При хубав принтер, почти не се забелязва разлика с оригинала...
И, тъпо е да отсъстваш от училище за глупости... После трудно се наваксва.

tori
02-28-2014, 17:15
Попитай някой по-често отсъстващ от класа си или познатите в даскало като цяло за такива бележки, със сигурност все някой ще познава някого или ще продава. Само гледай да са вестникарска хартия, че белите си личат от самолет колко са фалшиментос. И дай на някого да ти я напише, защото класните често разпознават почерка на учениците си.

sunshine :**
02-28-2014, 17:55
Една приятелка просто си пише бележка сама, че по някакви лични причини и т.н. не знам точно не може да дойде на даскало.Едно момиче от класа е много добра художничка и умее да преписва подпис без никаква разлика и така общо взето стават нещата.

tori
02-28-2014, 17:58
Мда, тва с молбите и ние го правим.

RapExotic
02-28-2014, 19:55
Въпросът ми е откъде мога да си ги набавя?

От мен. Едно време правех и продавах по поръчка ама "вече не се занимавам" :D

Dusty
03-02-2014, 08:55
Напиши си я ти - по домашни причини. Сигурно знаеш почерка на майка ти .. Виж й подписа - приемрно от ученическата ти книжка, копирай го и си готов/а. Ама не разбирам защо го правиш, можеш много проблеми да си навлечеш, ако те хванат .. :(