PDA

View Full Version : Слешове



Лия
02-28-2014, 17:03
Такам. Правя тази тема за да си поговорим на дълго и на широко за флешовете. Какво мислите за тях? Правили ли сте си и мислите ли да си направите? Аз лично чух думичката "флеш" преди броени минути в един друг форум. Честно казано не знаех какво означава. Реших да се поразровя в интернет и станах свидетел на покъртителни снимки! Останах отвратена от това разширение на ухото! Имало някакви други видове флешове, които трябвало да се къса и част от ухото, а не само да се разширява... Това вярно ли е? Според мен това изобщо не е добре да се прави. Ако се направи, после ухото изобщо може ли да зарастне наново? Съмнавям се... Очаквам и вашето мнение относно тези флешове.

Лия
02-28-2014, 17:06
Сбъркала съм заглавието :D Трябва да е флеш.

tori
02-28-2014, 17:56
Разширих до 3 мм, после се отказах, защото не им беше времето. Харесвам. Иначе за зарастването - зависи от кожата. Ако е по-еластична, ако разширяваш бавно и правилно, ако размера е до 10-12 мм долу-горе (има и хора с 14-15, на които им зарастват, но обикновено до тоя размер). Общо-взето си е до човек. Най-се радвам на плъгове. :3 Иначе при неправилно и бързо разширяване стават разкъсвания, блоуаут-ове и възпаления, трябва да разширяваш бавничко.

an7raks
02-28-2014, 18:01
Останах отвратена от това разширение на ухото!

И реши да направиш тема, защото???
Иначе и на мен ми е отвратително издевателство над тялото, ама не правя тема за това...

tori
02-28-2014, 19:45
Издевателство? :д Не бих го нарекла така.

RapExotic
03-01-2014, 06:54
Мазохизъм. Че не е и красиво даже ..