PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет



ekaterinadimitrowa
02-28-2014, 20:50
Имам нужда от съвет. Не знам дали мястото на тази тема е тук и извинявам се ако не е тук. Преди година имах приятел с привилегии.. виждахме се общо взето през месец два .. накрая аз се влюбих и още съм и исках сериозна връзка, но той не искаше същото и реших, че е по-добре да не се виждаме. Преди по-малко от месец се запознах с едно момче една година по-голямо от мен и той иска същото - приятели с привилегии даже само ''забавление'' .. Хем го искам хем не .. Но повече не го искам..Въпроса ми е вие на мое място какво бихте направили ?

Marseille
03-01-2014, 02:08
Давай гъза...

RapExotic
03-01-2014, 06:51
Намери си гадже и не се занимавай с тия.

Violenza
03-01-2014, 07:40
След като си влюбчива, а мъжете явно не намират нищо повече в теб, по-добре се въздържай от такива контакти, накрая прецаканата ще оставаш все ти.

ekaterinadimitrowa
03-01-2014, 07:42
Да и аз съм на това мнение, но исках да чуя и други хора как биха постъпили на мое място.

VintageMorphine
03-01-2014, 08:29
За втори път ти засичам мнение на тема секс и съм с доста негативно впечатление. На 15, изгубила си си девствеността, защото приятелка ти е казала, почнала си чисто сексуална връзка с този човек, явно си разочарована от случилото се до тук...И се чудиш дали да не започнеш нова? Не те съдя, а просто искам да видиш колко абсурдно изглежда. Сигурно вече си приела случилото се до тук и си казваш, че не съжаляваш, обаче е напълно нормално да виждаш, че не си желала всичко да се развие по този начин. Ти си още дете и дори, и да отричаш всичко това те обърква. В момента възприемаш секса като нещо надценено и чисто физическо, и се опитваш да запълниш емоционални празнини с него.
Моят съвет е въпреки, че си си изгубила девствеността и смяташ, че вече няма голямо значение в какви отношения правиш секс да не се връщаш към безсмислените връзки. Този път изчакай да се влюбиш и да си в сериозна връзка преди да правиш секс отново. Емоционално винаги ще си девствена, докато не правиш секс с някой, с когото се обичате...

xXxPETYAxXx
03-01-2014, 09:37
Хем го искам хем не .. Но повече не го искам...

Сама си си отговорила на въпроса. :)

anonymous708973
03-01-2014, 10:37
След като си влюбчива, а мъжете явно не намират нищо повече в теб, по-добре се въздържай от такива контакти, накрая прецаканата ще оставаш все ти.

Мдам, друго няма какво да направиш.

baby_baby
03-01-2014, 14:45
Не бих се занимавала тва "приятели с привилегии" се някой ще има да страда

fenkaaa
03-01-2014, 16:54
Айде пък цял живот бъди само секс играчка? Леле.. я си хвани едно свястно момче и не се занимавай с тия.

SpiritInBlack
03-01-2014, 18:23
Давай гъза...



ХАХАХАХ , голям си , бтае