PDA

View Full Version : Могат ли да ме хванат с кръвен тест като пуших трева преди 3 месеца?



mlf
03-01-2014, 22:41
Хейй..
Днес майката на една фр се ядоса и каза, че е вехала и каза, че утре ще и прави кръвен тест за трева .. Тя последно е пушила трева на 23,11,13, а сега сме 02,03,2014 .. Има ли шанс да в хванат от теста и на каква цена е той .. До колко време след пушене на трева кръвния тест хваща? А тя общо е вехала 3 пъти ...
Моля ви кажете има ли начин да я хванат ... А иначе тя пуши цигари от 2 години, ама техните знаят ..

draid
03-01-2014, 22:49
Аааа 3 месеца са много, надали ще излезе нещо.

Dagichka
03-02-2014, 12:47
няма да я хванат, споко. особено ако е с някъв тест за 3-4кинта уж от аптеката :Д

AliceSw
03-02-2014, 13:09
пфф, не разбрахте, точно тези тестове по 4-5 лв могат да покажат всичко, свидетел съм била как комбиниран тест излиза положителен за амфет на неползвал през живота си човек...

The Cheetah
03-03-2014, 07:00
Не ми се вярва..

Red_Hair
03-03-2014, 20:12
Какъв е този термин "вехала"?Тестовете варират както по цена, така и по достоверност.Ако не е пушила от доста време насам, тестовете няма да засекърът наличие, но все пак това е вид наркотик, тъй като съдържа пристрастяващи субстанции, и се съмнявам, че не е пушила от толкова дълго време.Така че, да ще я хванат.А за цигари, всеки лекар с по-добро ухо, на секундата може да разбере, кой е пушач и кой не е, което означава, че или техните досега не са я подозирали, или са идиоти.

skok
03-03-2014, 20:38
Като малък са ми правили тест 3 дена след като пуших (и то лабораторен) и излезе отрицателен.. Така че не, спокойно.

mlf
03-04-2014, 10:01
Какъв е този термин "вехала"?Тестовете варират както по цена, така и по достоверност.Ако не е пушила от доста време насам, тестовете няма да засекърът наличие, но все пак това е вид наркотик, тъй като съдържа пристрастяващи субстанции, и се съмнявам, че не е пушила от толкова дълго време.Така че, да ще я хванат.А за цигари, всеки лекар с по-добро ухо, на секундата може да разбере, кой е пушач и кой не е, което означава, че или техните досега не са я подозирали, или са идиоти.
Да вехаш, означава да си пушила трева ..
Става на въпрос за кръвен тест ... ите уверявам, че не е пушила трева=вехала от 3 месеца ..