PDA

View Full Version : Проблем с момичетата



Thiago_Silva
03-02-2014, 01:29
Пичове ситуацията е тегава и почвам сериозно да се нервя... Най-вече на себе си!
На 17 съм, скоро връткам 18, а с момите никакъв ме няма. Целувал съм се и до там. Не е като да съм асоциален, дебел, путьо или нещо такова. Напротив имам си чувство за хумор, тренирам бойно САМБО, изправям се срещу проблемите си. Обаче нещо с мацките ми куца. Ни знам как да заговоря някоя случайна, ни как да поканя да илизем някоя позната. С едно момиче си имам заигравката, даже поеми й писах :D ама до там. Как точно да си намеря играта, как да се изкарам от "конфортната ми зона" на самотник и как да преодолея страха от отхвърляне и най-сетне да се отпусна когато общувам с момиче?

Баща Ти
03-02-2014, 09:48
1. И какво като тренираш бойно самбо?
2. Сериозно ли очакваш, че като напишеш поема на някоя жена, тя ще те хареса?

Thiago_Silva
03-02-2014, 10:15
Обяснението какво тренирам е за да обясни, че не съм пу*ьо :D

RapExotic
03-02-2014, 10:34
Може би липса на смелост. И нямам предвид физическа, а психическа. Страха от отхвърляне можеш да преодолееш само като се изправиш срещу него. Представи си го като опонент на ринга и се нахъсай да го сломиш.

mayaaa
03-03-2014, 18:59
Може би липса на смелост. И нямам предвид физическа, а психическа.
Обясни ми какво е физическа липса на смелост.

RapExotic
03-03-2014, 22:01
Обясни ми какво е физическа липса на смелост.

Както автора сам каза, той тренира и наблегна на това, че не се смята за пу*ьо. Тоест е уверен във външния си вид и качествата си. Това е "физическата" смелост. По скоро го казах метафорично.

The Cheetah
03-05-2014, 13:13
1. И какво като тренираш бойно самбо?
2. Сериозно ли очакваш, че като напишеш поема на някоя жена, тя ще те хареса?

ЩЕ СЕ ВЛЮБИ В НЕГО И ЩЕ СА ЗАЕДНО ЗАВИНАГИ
ХАХАХАХАХХА

Panda^^
03-06-2014, 22:42
е спокойно ... просто е така видиш готино момиче и да ни ти пука аз така правя на улицата виждам някой готин минава покрай мен и му взимам шапката примерно и му се хиля .. закачай се покажи на момичетата че искаш нищо повече и чи имаш скрити страни за които не знаят ... Момичетата харесваме недостъпното не се хвърляй направо защото много малко ще го оценят че толкова ги искаш трябва да има игра и загадъчнот . Ако има нещо пиши на ЛС

baby_baby
03-12-2014, 15:49
Не го мисли толкова бъди себе си

hellgod2
03-14-2014, 09:47
Нямаш swag бе брат... Хахахаха ;д