PDA

View Full Version : Искам да стана shemale



hristoblue
03-02-2014, 09:03
Имам една мечта. От дълги години мсля за нея. Искам много да стана shemale. Момче съм и искам да имам женско тяло, но искам да си имам и пениса. Искам да имам хубаво женско тяло. Страх ме е от това, какво ще си мислят другите ако се подложа на операция. Аз си мисля, че много ще ми хареса. Какво да направя?

Mary_Jane_69
03-02-2014, 09:06
фолол йор дримс

VintageMorphine
03-02-2014, 09:19
Едва ли можеш да извадиш парите за операциите, които искаш, а се чудя в България биха ли ти предписали естроген заради това...
Пробвай да носиш перука, подплънки, женски дрехи, да се гримираш и т.н. Според мен ще ти омръзне и ще размислиш...
Обаче не знам кой средностатистически мъж (особено в България) би правил секс с теб или нещо друго, ако имаш пенис и изглеждаш като жена...

Illusion772
03-02-2014, 09:20
Момче съм и искам да имам женско тяло, но искам да си имам и пениса.

Ми имай си бе !
Да та е*а в педе*аса !

hristoblue
03-02-2014, 09:28
Едва ли можеш да извадиш парите за операциите, които искаш, а се чудя в България биха ли ти предписали естроген заради това...
Пробвай да носиш перука, подплънки, женски дрехи, да се гримираш и т.н. Според мен ще ти омръзне и ще размислиш...
Обаче не знам кой средностатистически мъж (особено в България) би правил секс с теб или нещо друго, ако имаш пенис и изглеждаш като жена...

Аз съм хетеросексуален и нямам интерес към мъже. Само жени ме превличат.

hristoblue
03-02-2014, 09:29
Ми имай си бе !
Да та е*а в педе*аса !

Не съм педерас. Аз съм хетеросексуален. Мисля, че съм роден в грешно тяло.

draid
03-02-2014, 09:32
Пробвай да отидеш на психиатър.

BeeKeeper
03-02-2014, 11:54
Не съм педерас. Аз съм хетеросексуален. Мисля, че съм роден в грешно тяло.

:D:D:D Аз мисля, че си роден по погрешка. :D:D:D

Didko_Beats
03-02-2014, 12:00
Имам една мечта. От дълги години мсля за нея. Искам много да стана shemale. Момче съм и искам да имам женско тяло, но искам да си имам и пениса. Искам да имам хубаво женско тяло. Страх ме е от това, какво ще си мислят другите ако се подложа на операция. Аз си мисля, че много ще ми хареса. Какво да направя?

Туриш си един силикон , гримираш се хубу и си готов ...

ПП: Силно са надявам тая тема да е трол 8-)


Не съм педерас. Аз съм хетеросексуален..

И коя жена ще се престраши да си легне с такъв ? 8-)

VintageMorphine
03-02-2014, 15:20
Аз съм хетеросексуален и нямам интерес към мъже. Само жени ме превличат.

Коя жена би имала интерес към нещо подобно? Лесбийките не искат пенис, хетеросексуалните не искат цици... Може би някоя сляпа/психичноболна бисексуална би се насладила на нещо подобно. 8-)

baby_baby
03-02-2014, 15:23
Еми стани де

RapExotic
03-02-2014, 16:02
Поредния хомоизвратеняк, упорито твърдящ, че е хетеро .. :D

sexygirl6
03-02-2014, 16:03
Първо е грозно, второ е странно. Заещо въобще ти е женско тяло бе човек?

Didko_Beats
03-02-2014, 16:10
Имам една мечта. От дълги години мсля за нея. Искам много да стана shemale. Момче съм и искам да имам женско тяло, но искам да си имам и пениса. Искам да имам хубаво женско тяло. Страх ме е от това, какво ще си мислят другите ако се подложа на операция. Аз си мисля, че много ще ми хареса. Какво да направя?

И така и не можах да разбера какво питаш ... хубу , отиваш на другия бряг ...ама не ти стиска да се сбогуваш с семейните си бижута , и ще прикриваш това като започнеш да се обличаш като жена ... колкото и тъпо да звучи , си личи че е така 8-)

Просто не ти стиска ! :lol:

Заещо въобще ти е женско тяло бе човек?

Това е въпрос на който може да отговори само един хетеросексуален мъж 8-) ...

VintageMorphine
03-02-2014, 16:13
Е, за грозно не съм съгласна - http://www.kalenarios.net/files/2012/10/kalena-rios-beautiful-shemale-2.jpg
Странно със сигурност. 8-)

hristoblue
03-02-2014, 16:19
Първо е грозно, второ е странно. Заещо въобще ти е женско тяло бе човек?

Искам женско тяло, защото ми харесва. По-красиво е от мъжкото.

hristoblue
03-02-2014, 16:21
Коя жена би имала интерес към нещо подобно? Лесбийките не искат пенис, хетеросексуалните не искат цици... Може би някоя сляпа/психичноболна бисексуална би се насладила на нещо подобно. 8-)

Ще се появят много от чисто любопитство.

vency
03-02-2014, 18:06
Природата е решила какъв ще си,защо ти е да се променяш?

Дай поне една основателна причина!

На мен лично ми е много странно,но всеки си има глава на раменете и да си решава сам за себе си!

SNikolov_Rugby
03-02-2014, 18:13
Убийте го с камъни!

hristoblue
03-02-2014, 18:17
Природата е решила какъв ще си,защо ти е да се променяш?

Дай поне една основателна причина!

На мен лично ми е много странно,но всеки си има глава на раменете и да си решава сам за себе си!

Не се чувствам комфортно в моето тяло и затова искам да се променя.

The Cheetah
03-02-2014, 18:20
ок

anonymous895156
03-02-2014, 18:24
Аз съм хетеросексуален и нямам интерес към мъже. Само жени ме превличат.

тук се издаде, че си трол, невъзможно е мозъкът ти да се е развил като (по-точно - да е останал) женски, да се усещаш като жена и да си хетеросексуален

vency
03-02-2014, 18:25
Не се чувствам комфортно в моето тяло и затова искам да се променя.

Живота си е твой.Прави каквото и както сметнеш за добре! :)

SuNsEt
03-02-2014, 18:28
Елза Парини 4ever :D

VintageMorphine
03-02-2014, 18:32
тук се издаде, че си трол, невъзможно е мозъкът ти да се е развил като (по-точно - да е останал) женски, да се усещаш като жена и да си хетеросексуален

Не е така. Има много ходещи доказателства за обратното.
Обаче самият факт, че неговият собствен мъжки полов орган не го дразни и все още може да се открие в него го издава...

ragnarokus
03-02-2014, 19:27
тоя иска да се гледа в огледалото и да мастирбира

marya.petrowa
03-04-2014, 06:31
Имам една мечта. От дълги години мсля за нея. Искам много да стана shemale. Момче съм и искам да имам женско тяло, но искам да си имам и пениса. Искам да имам хубаво женско тяло. Страх ме е от това, какво ще си мислят другите ако се подложа на операция. Аз си мисля, че много ще ми хареса. Какво да направя? i az sum si go mislil no za sega nosa samo sutien no skoro misla samo silikon da si sloza puk kolkoto do smyanata na pola edvali ste go naprava che e mnogo skupo i dosta dulga procedura koyato trae pone 5-6 godini do pulno vaztanovyavane koeto e dosta vreme. Inache hora kato teb ima dosta taka che ne si edinstven, no sa malko tezi koito ni razbirat nas. A i az sum fen na shemaleto koeto pravi golyam furor v Tayland, Singapur, Malaysia i dosta drugi mesta

dark_angel3
03-04-2014, 22:33
Ох, ще пукна.. Бях забравила какво е, да умираш от смях в Тийна :Д

LadyDi
03-05-2014, 07:00
аз