PDA

View Full Version : Няма по-глупава ситуация :Д



jani299
03-02-2014, 11:28
Здравейте на всички.Реших да си направя регистрация в този сайт и аз..Май трябва да почвам..

От края на март 2013 си пишех с едно момче от моето училище.Не беше нито най-хубавото,нито най-умното.Просто му писах напук на една моя съученичка,която си била падала по него и исках да и го върна,защото се занимаваше с тогавашната ми любов.Моля ви не казвайте,че това са детски номера и т.н Знам,че е така.Разбира се аз му писах първите седмици..след това бях спряла,защото си казах ''Боже,какви глупости върша?'' и един ден взе,че той ми писа.Беше пролетната ваканция.Почнахме да си говорим по скайп.Усещах,че хлътвам по него.Което не беше никак добре,тъй като моите увлечения траят с месеци.Тук подробности няма да вмъквам.През цялото време си мислех,че и той има симпатии към мен,ако не и нещо повече.Да допълня и,че той не беше от харесваните момчета.Обичаше да играе футбол,да играе ЦС , лига,да си гледа анимациите (хихи).Ето,че станахме лято.Той отиваше в друго училище.Беше ми ясно,че нещата ще се променят.Почна да ме търси по-рядко.И дойде поредният ми ден далеч от него и аз реших да му призная всичко и очаквах същото и от него. Ии да,бях отрязана.Ядосах се твърде много.Махнах го от приятели.Цяло лято не съм мислела да възстановявам контактите си с него.Което не означа,че не съм мислела за него.Но пък за сметка на това си изкарах чудесно лято,далеч от града,но това няма общо.И почнах училище отново.В същата сграда,която ми носеше толкова спомени..Може да се каже,че бях свикнала.А забравих да вметна,че септември го бях добавила отново в приятели.Беше импулсивно решение :Д И един ден нещо се записахме за един шестокласник,който правеше някви глупости и му се смяхме.На другият ден той дойде до даскало с неговите приятели.Леле не мога да ви опиша какво изпитах.Като ме гледаше с онази усмивка и онези очи..неговите,зелените,дълб оките...Беше петък.Беше 11.10 ии да аз помня много датите преди да сте питали :Д Вечерта си отивах на село с баба и дядо и видях,че имам смс от него.Беше ми написал дълъг разказ за това как тогава е бил много влюбен в мен,но ме е излъгал,защото е бил объркан,а и нали е било лято и не е имало как да се виждаме и т.н Като се има в предвид,че не е от тези,които говорят за чувствата си,този смс значеше много за мен.После аз го питах дали още има чувства и той ми каза,че е объркан и някакви такива,но нямаше конкретен отговор на въпроса ми.После той ме попита същото,а аз си мислех,че съм го забравила и му отвърнах отрицателно.А ако знаете сега как съжалявам за тези мои думи.След това вече си пишехме,но рядко.Просто имаше и друго момче и аз си въобразявах,че имам симпатии и забравих от една страна за него..Сега ми е пределно ясно,че го обичам.Той беше различен.Забравих да кажа,че през януари се поскарахме,защото го бях излъга нещо,което не беше важно,но той мразеше да го лъжат.И ми беше написал: ''Зарежи го тва само ще те питам още един въпрос''. Но аз бях много разтроена,защото наистина много държах на него,дори и само като на приятел и бях излязла малко навън,за да ми стане по-добре.Видях му съобщението след часове и ми стана ясно какво е искал да ме пита.Тогава нямаше нищо към мене и аз си го знаех.После най-добрият ми приятел си беше писал с него и той ми писа и се сдобрихме.Което нищо не променяше.Напоследък си пишем някви безсмислени неща.Тъпотии.Той има симпатии към друга.Аз съм ужасно,ама ужасно влюбена в него..много банално нали?Не ме питайте на колко съм..Достатъчно съм зряла,за да приемам всякакви изказвания по темата.И моят въпрос е какво да направя?Не ми казвайте да се занимавам с друг.Направих го и той се влюби в мен,но аз си обичах моят..И не исках да го мъча и просто му казах,че няма нищо да стане.Като изключим принципа ''любов с любов се забравя'' и признаване на чувства какво ми остава?

моки
03-02-2014, 11:37
Като изключим принципа ''любов с любов се забравя'' и признаване на чувства какво ми остава?

Аз мисля, че нищо .. Кажи му истината! Кажи му, че все още имаш чувства към него! Може би и той има, но го е страх да ти признае. Честно казано, няма какво да загубиш повече. Пиши за това какво е станало след това! :P

xXxPETYAxXx
03-02-2014, 11:41
^да. И подчертавам "кажи му", а не "напиши му". На живо!

jani299
03-02-2014, 11:51
Моки,аз го познавам отлично!Няма чувства към мен :)

jani299
03-02-2014, 11:52
И да нямам какво да загубя,но не искам за 2ри път аз да съм пре***ната.

shmatarok
03-02-2014, 12:03
Еми да, ама нямаш избор. Тоест имаш - или продължаваш да го гледаш от страни и да се измъчваш, или му казваш и ако те отреже ще ти е кофти, пък после ще го преглътнеш някак.

jani299
03-02-2014, 12:06
Еми да, ама нямаш избор. Тоест имаш - или продължаваш да го гледаш от страни и да се измъчваш, или му казваш и ако те отреже ще ти е кофти, пък после ще го преглътнеш някак.

Ъъ аз не го гледам,защото са ни различни и смените и не се засичаме никъде и да..и знам,че ще ме отреже затова не му казвам.И да му у да не му едно и също.Няма да е с мен..а аз след 3 месеца заминавам да живея в София и просто..

CrookedMirror
03-02-2014, 12:09
Говорете си по-често, предложи му да излезете...Бъди около него, без обаче да си натрапваш поведението. Щом ти е написал такъв sms, очевидно не е безразличен. Съмнявам се да да си изпуснала толкова драматичнo влаковете (:D), че хладното му отношение да е необратимо.
Тоя път обаче не си позволявай изблици на обърканост, нито детски прищявки, че мисията неизбежно ще пропадне.

jani299
03-02-2014, 12:09
А пък си мисля,че просто нямам кво да направя и като вече не съм в този град с времето ще се свикне и ще съм го забравила.

jani299
03-02-2014, 12:11
Говорили сме си по тая тема и той няма време да излиза,защото ходи на тренировки и на едни уроци и това с излизането отпада.

CrookedMirror
03-02-2014, 12:14
В такъв случай отпиши наистина. Не е президент xD, че да е толкова гига-мега-турбо зает и грам да няма време. Иска ли, ще си намери и начин, колкото и невероятно банално да звучи.
По-нататък сигурно ще ти се случи нещо по-хубаво.
:)

Didko_Beats
03-02-2014, 12:16
Еми няма смисъл да ти казвам че си изпуснала влака ... ти си го знаеш

Но според мен най-добре ще бъде да се срещнеш с него и да му обясниш всичко ... не разбирам защо си толкова сигурна че ще те отреже ?

Но пък ако те отреже поне ще си си изказала чувствата и ще ти ''олекне'' , може би вече ще спреш да мислиш за него ...


Да допълня и,че той не беше от харесваните момчета.Обичаше да играе футбол,да играе ЦС , лига,да си гледа анимациите (хихи)

ПП: И само за това е бил странен ? 8-)

jani299
03-02-2014, 12:23
Еми няма смисъл да ти казвам че си изпуснала влака ... ти си го знаеш

Но според мен най-добре ще бъде да се срещнеш с него и да му обясниш всичко ... не разбирам защо си толкова сигурна че ще те отреже ?

Но пък ако те отреже поне ще си си изказала чувствата и ще ти ''олекне'' , може би вече ще спреш да мислиш за него ...



ПП: И само за това е бил странен ? 8-)
нее,не е само заради това има и други,ама тва са дребни работи и са без значение.и ок представи си да му пиша да се видим и като се видим да седнем на една пейка и да искам да му разкажа всичко обаче да се прецепа ?:Д

jani299
03-02-2014, 12:27
Дори и да излезем ще го приеме като среща :ДД и въобще ще откаже още като го питам дали иска да излезем и честно ви казвам въобще не си и пишем как изведнъж да го питам

Summer Fresh
03-02-2014, 12:29
Моки,аз го познавам отлично!Няма чувства към мен :)
Сама каза, че не е обичал да говори за чувствата си. И повярвай ми няма как и никога няма да можеш да го опознаеш отлично, просто с безразличието си прикрива много неща, може би изглежда студен, но не е такъв, и ако не види някакво действие от отсрещната страна той ще продължава да се отчуждава независимо чувствата си. За това му признай всичко без много да мислиш какво може да се случи.

jani299
03-02-2014, 12:32
Сама каза, че не е обичал да говори за чувствата си. И повярвай ми няма как и никога няма да можеш да го опознаеш отлично, просто с безразличието си прикрива много неща, може би изглежда студен, но не е такъв, и ако не види някакво действие от отсрещната страна той ще продължава да се отчуждава независимо чувствата си. За това му признай всичко без много да мислиш какво може да се случи.
Напоследък го търся много...няма как да не се сети.Въпроса е,че е привлечен от друга.И ако го питам какво чувства към мен,ще почне да овърта или няма да ми каже.

jani299
03-02-2014, 12:34
Аз съм убедена,че никоя няма да го обича толкова време.И никоя няма да търпи променливите му състояния и гадния му характер както аз...Може би звучи много надменно,но не разбира какво изпуска..

djipsito
03-03-2014, 09:28
Цъфни у тях!

baby_baby
03-03-2014, 19:19
^да. И подчертавам "кажи му", а не "напиши му". На живо!

+++

Янархия_съм
03-05-2014, 09:08
Твойто си е направо чист мазохизъм. И до кога така?

TheMan9191
03-05-2014, 09:43
Ти май не знаеш какво искаш, а? Хем искаш да си с него, хем не искаш.

jani299
03-05-2014, 16:18
Твойто си е направо чист мазохизъм. И до кога така?

Не знам..

jani299
03-05-2014, 16:19
Ти май не знаеш какво искаш, а? Хем искаш да си с него, хем не искаш.

Искам,разбира се.Между другото намекнах му и трябва да е най-големия тъпак да не ме е разбрал.И ми се изсмя.Иии просто ще спра да се опитвам.Няма по-безсмислено нещо от това да си губиш времето с човек,който не те взима на сериозно.

jani299
03-05-2014, 16:25
Знаете ли мина почти година и продължи прекалено дълго.Какъв е смисълът?Един е изборът-забравям за него.Колкото се може по-бързо.