PDA

View Full Version : Месечен цикъл



Brave.hearT
03-02-2014, 12:01
Здравейте, кофти тема но .. :D
темата е желателно да я четат и дават мнения момичета (жени), защото едва ли другия пол могат да дадат опит по въпроса ;д .. Проблема е там че по принцип нямам проблем с месечния цикъл, но този месец трябваше да ми дойде на17(тоест миналия месец), но още съм в очакване.. записала съм си час при генеколог за другата седмица, но до тогава ще се притеснявам мн и поне да питам на някой случавало ли му се е и защо се получава така .. НЕ СЪМ БРЕМЕННА !!! :D :D :D Имам цикъл от повече от три години и регулационния период би трябвало да е минал .. Възможно ли е да ми спира менструацията от рязко отслабване ?!
плс отговаряйте бързо ;д : ))

LipSy
03-02-2014, 14:00
Месечният цикъл може да се разбърка поради различни причини. От много рязко отслабване мисля, че също е възможно. Аз например глътна ли някакъв медикамент (дори и хапче против главоболие да е) автомачно знам, че месецът, в които съм пила, няма да ми дойде. Моят организъм е такъв и се радвам, че след 5 години от началото на менструацията ми го опознах. :D :D Все пак времето се сменя доста рязко напоследък, идва пролет. Може и от това да ти закъснява. Аз пък примерно от смяната на времето миналата седмица се чувствах 2 дена болна без да съм настинала някъде. Все пак добре си направила, че си си взела час за гинеколог. :)

mlf
03-02-2014, 15:59
Съвсем нормално е според мен .. цикълът се регулира, докато една жена не роди .. но няма нищо лошо да отидеш на гинеголог .. а на колко години си? :)

Brave.hearT
03-02-2014, 17:12
на 15 г съм .. благодаря за мненията .. всичко е възможно ... прсото всички адски много ме притискат и майка ми особенно непрекъснато повтаря че съм си объркала организма с многото рязко отслабване .. по добре май-да отида на психолог .. ;@@№$@№ .. иначе мерси :)