PDA

View Full Version : Любов към нещо друго! Дилема :(



latinmoon
03-02-2014, 20:16
Здравейте! Пускам темата тук, за да ви питам вие как бихте постъпили на мое място.. Става дума за друга любов - не към човек, а към спорт... Като бях малък тренирах баскетбол с едно момче от моя клас, но се наложи да спра след година две.. Той не спря и изключително много е напреднал.. Гледам го и му завиждам за това, което е постигнал и му се възхищавам.. Чудя се дали да започна отново да тренирам( освен да играя в свободното си време ) , защото много заобичах баскетбола отново. Но ме спира това, че всички на моята възраст вече са много напреднали и са в отбора :\ .. Вие как бихте постъпили?

xXxPETYAxXx
03-02-2014, 20:28
Не знам какво има да се чудиш. Започни отново да тренираш, щом толкова ти харесва.

RapExotic
03-03-2014, 07:58
Ако имаш желание има и начин. Не се отказвай.

baby_baby
03-03-2014, 19:15
Тренирай за удоволствие не за да се състезаваш с някой

latinmoon
03-03-2014, 20:21
И аз вече не знам дали има смисъл.. харесва ми баскета и ми доставя радост, но като гледам въпросното момче му завиждам.. не ме разбирайте погрешно, приятел ми е и нямам никакви лоши мисли към него просто му завиждам за доста неща - добър е в баскета дори е в националния, имат пари и си ходи на ски все едно аз до магазина,апартаменти, телефони и всякви такива екстри, има доста приятели ( и аз имам, ама те всичките едни кафеджииии....) , ходи с едно много красиво момиче - абе направо има живота, който аз искам да имам, но уви- бог ме дарил с разни дребни несъществени дарби.. само една друга ме води в живота ,но не е спорт както би ми се искало.. не не искам да одъртея както баща ми да се хойкам за несбъднати мечти..

girlwithblueeyes
03-04-2014, 08:20
Завиждаш му ?!
За това че е добър в спорта и има хубава среда и приятелка . Колко грозно и неспортменско .

Като ти харесва спорта започни да го тренираш отново но се научи да не завиждаш а да взимаш опит от по-добрите и напреднали от тебе .

CoockieMonster
03-04-2014, 08:31
Не завиждай. Започни и ти със спорта.

Tsukuda_Hiroshi
03-04-2014, 09:05
"You need to bust your ass, nigga!" Не знам каква е разликата в нивата ви, но ако се напънеш, може и да ги настигнеш... Само дето това няма да стане, висейки в Teenproblem.net...

latinmoon
03-04-2014, 16:14
Не става въпрос дали е спортменско или не.. разбра ме погрешно , не му завиждам за това, че е напреднал в спорта повече от мен- за това съм си виновен само аз, а за това че има по-добър живот..и ще ви послушам и ще започна пак :) tskuda естествено, че няма да стане братле :) не съм и казал това.. благодаря на всеки коментирал

Rakshy
03-04-2014, 22:01
Been there done that. Много ясно, че ще му завиждаш. Той има това, което ти нямаш по една или друга причина. Точно това трябва да те мотивира да играеш/тренираш пак. Не знам защо всички говорят за някой спорт: "късно е да тренирам" , "изпуснал съм момента" , BullShit. Отиваш и почваш да играеш. Ако си достатъчно мотивиран след известно време ще видиш как нещата се променят. Have faith, homie. Godspeed.

girlwithblueeyes
03-05-2014, 05:41
Been there done that. Много ясно, че ще му завиждаш. Той има това, което ти нямаш по една или друга причина. Точно това трябва да те мотивира да играеш/тренираш пак. Не знам защо всички говорят за някой спорт: "късно е да тренирам" , "изпуснал съм момента" , BullShit. Отиваш и почваш да играеш. Ако си достатъчно мотивиран след известно време ще видиш как нещата се променят. Have faith, homie. Godspeed.

В дадени спортове след опредалени години вече е късно .

П.П и спортменството не се свърза само със спорта ами и с живота въобще .

Rakshy
03-05-2014, 21:41
Да, но не и за баскетбола.

MasOyama
03-05-2014, 21:52
Здравейте! Пускам темата тук, за да ви питам вие как бихте постъпили на мое място.. Става дума за друга любов - не към човек, а към спорт... Като бях малък тренирах баскетбол с едно момче от моя клас, но се наложи да спра след година две.. Той не спря и изключително много е напреднал.. Гледам го и му завиждам за това, което е постигнал и му се възхищавам.. Чудя се дали да започна отново да тренирам( освен да играя в свободното си време ) , защото много заобичах баскетбола отново. Но ме спира това, че всички на моята възраст вече са много напреднали и са в отбора :\ .. Вие как бихте постъпили?

премахни чувството на завист , това ти трови сърцето :smt023

запълни липсата като почнеш да тренираш , по добре късно отколкото никога нали знаеш :smt023 единственото ти съжаление един ден ще е че никога не си опитал :smt023 говоря от личен опит