PDA

View Full Version : Момче и момиче най - добри приятели ?



m.ivanova
03-03-2014, 12:13
Моят най - добър приятел е момче. Приятелките ми мислят, че ходим или че го харесвам и други такива. Според вас съществува ли истинско приятелство между момиче и момче ?

ymmit
03-03-2014, 12:49
да в нашия клас има такъв случей само казвайте че не го харесваш и сте приятели и скоро ще млъкнат

The Cheetah
03-03-2014, 12:54
Да и аз като бях по- малка мислеха, че ходим, но всичко това отмина и беше само до 5 клас.
Имам предвид, че ще мине този "период".

mayaaa
03-03-2014, 13:43
Ми аз да кажа, че не приемам съществуването, като цяло, на един най-най-добър приятел. И в този ред на мисли имам няколко най-добри, от които не всички са момичета. Така че, не виждам защо не.

m.ivanova
03-03-2014, 15:30
Честно казано нямам такъв проблем с тези от моя клас, от колкото с едно друго момиче. Аз не знам коя е, но тя има за цел да провали живота на всички от нашето училище. Постоянно разпространява слухове за момчета и момичета и ме е страх, че тя може да провали връзката му тъй като аверката му е много ревнива, а въпросното момиче твърди, че ние двамата ходим и ни е видяла да се целуваме.

Gerrie99
03-03-2014, 16:05
няма нищо лошо.. половината от най-добрите ми приятели са момчета.. :) пък и на тях можеш да имаш много повече доверие .. ние момичетата гледаме да се надскачаме и да си правим интриги :)

mayaaa
03-03-2014, 18:23
Честно казано нямам такъв проблем с тези от моя клас, от колкото с едно друго момиче. Аз не знам коя е, но тя има за цел да провали живота на всички от нашето училище. Постоянно разпространява слухове за момчета и момичета и ме е страх, че тя може да провали връзката му тъй като аверката му е много ревнива, а въпросното момиче твърди, че ние двамата ходим и ни е видяла да се целуваме.
Wait... Момиче, което не познаваш те познава и се опитва да ти провали живота? Т'ва е тая ковра? :D

RapExotic
03-03-2014, 22:01
Защо се филмирате от тази ранна възраст. Ще има един куп хора, които ще се опитват да ти провалят живота след години. Сега не му мисли и да не ти пука толкова.

Dark_Moon
03-05-2014, 18:57
Аз имах най-добър приятел момче. Бяхме близки. Познаваме се от около 10 години. След 7-ми клас се преместихме в едно и също училище (в различни класове). Говорихме си почти всяка вечер по skype. Но в крайна сметка на един Свети Валентин, той ми каза, че ме обича и иска да сме гаджета. Бях напълно шокирана, сигурно 5 минути не можех да реагирам адекватно О_О. В крайна сметка отказах. Това е все едно да тръгнеш с брат си (поне за мен, познавахме се от малки). Сега пак си говорим (много по-рядко). Малко е неловко. Та мисълта ми е, не не може да има най-добро приятелство между момиче и момче......единият винаги има чувства към другия.