PDA

View Full Version : Направих фалшив профил



alexpetrowa
03-03-2014, 14:29
Здравейте,ще ви споделя един мой проблем.Преди 2 седмици направих фалшив профил в един сайт за запознанства,за да си правя кредити в другия ми профил.Не знам как ми хрумна,но качих няколко снимки на едно друго момиче в този фалшивия профил и след около 2 дена едно прекрасно момче ми писа :33 ..така де запознахме се и започнахме да си пишем..разбрах,че имаме и доста общи неща..той ми казваше колко съм красива,но това не бях аз..нещата се усложниха и реших да му искам покана от моя профил,но той не я прие..какво да правя?? Не искам обиди,а само съвети :)

Rza
03-03-2014, 14:32
Прекрасни момчета в сайтове за запознанства няма,сама си отговори,защо ли не иска да ти приеме поканата,явно не е толкова прекрасен,а и зависи,какви снимки си качила на фалшивия профил,и какви има на твоя :)

TheOnlyDreamer
03-03-2014, 14:32
и с мен така един път стана ;xx по добре го забрави

The Cheetah
03-03-2014, 14:39
кви надежди таиш в САЙТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА?

mayaaa
03-03-2014, 15:18
Прекрасни момчета в сайтове за запознанства няма
Просто, кратко, ясно.

xoxi
03-03-2014, 19:18
Ако не си много по-грозна от фалшивите снимки, които си качила, направо му кажи истината. Той обаче ще е в правото си да не ти пише повече.
А на теб това да ти е за урок.
От фалшиви профили, полза няма.

SuNsEt
03-03-2014, 19:27
Кажи му истината ,че това не си ти и се надявай той само да ти се ядоса...защото е груба грешка да ползваш чужди снимки без знанието на дадените лица.
Окей,фейк профил,но не си слагай снимка или сложи Анджелина Джоли примерно като аватар,знам ли.

Колкото до момчето-forget about it .

RapExotic
03-03-2014, 22:04
На 90% си попаднала на секс-секс маниак :D