PDA

View Full Version : Онзи момент...



DyO152
03-03-2014, 22:12
Какво правите, за да се отървете от онзи момент, когато разбереш че човека за който те е било грижа седмици наред, хич не го е бъркало за тебе?

Аз примерно използвам алкохол, каквото и да е, и да е достатъчно да забравя момента (или докато не припадна...което дойде първо).
Но тей като се сещам отново след няколко дни (обикновено седмица) не се сещам за нищо друго освен пак да започна с него... все пак, мисля че прекалявам, важното е че все още не съм пристрастен към това, но след като не знам какво друго да правя... някакви идеи?

HollyGolightly
03-03-2014, 22:58
Намери си хоби и приятели, с които да излизаш. Алкохолът не е решение.


важното е че все още не съм пристрастен към това
ма то никой не е...

VintageMorphine
03-03-2014, 23:20
седмици наред

:lol:

Човек, ако това ти се случва редовно проблемът е в теб. Решението е усъвършенстване на нагласата към жените и подхода към тях.

Твоите чувства не са разменна валута за тези на другият...А, ако не можеш да преживееш мъжки едно отхвърляне и стигаш до напивания, надрусвания и ексцесии си си го заслужил - никой не иска да отговаря за такъв лигльо...

И ако смяташ, че обръщане на внимание на човек няколко седмици/месеца са гаранция за правилен подход, чувства от отсрещната страна и привличане си в грешка. Твоето внимание не струва повече от това на някой друг. Никой не е длъжен да те харесва, защото ти го харесваш и показваш.

Какво значи, че не си пристрастен към такива ексцесии? Самият факт, че продължаваш значи, че си...Ама то на презадоволените тийнейджъри това им харесва - да си търсят и създават драма, и интрига в живота, защото си нямат друга работа...

fenkaaa
03-04-2014, 01:44
Не съм имала такъв момент, а и да съм имала, е било когато съм била на 12. Предимно слушам музика.

Tsukuda_Hiroshi
03-04-2014, 06:55
Само за седмици сте заедно, разделяте се, а ти вече посягаш към алкохола...? Странно!
Имал съм такива моменти, с което не се гордея, но после разбрах, че след всяка връзка ставам по-силен (не говоря за физическа сила, както вероятно се досещаш...), научавам един урок повече, ставам по-добър дори и само за себе си. От алкохола и наркотиците няма смисъл. Както сам/а каза - те вършат работа само за определено време, а после всичко те връхлита отново.
Пробвай да си намираш друго занимание, което да те отвлича от мислите. Ясно е, че щом говориш за седмици, си още малък/малка, та не можеш да почнеш работа, но можеш да наблегнеш над уроците. Хем ще си подобриш успеха, хем ще се разасейваш с нещо стойностно.

LadyDi
03-04-2014, 08:12
Хайде да не пропагандираме алкохола като средство за справяне с проблемите?
Това, че ти си слаб и не можеш да се изправиш пред проблемите си и предпочиташ да търсиш забрава, вместо разрешение, не означава, че така трябва да се прави.

girlwithblueeyes
03-04-2014, 08:14
Охх като почнете деца по на 16 години а вече от любовна мъка и към алкохол прибягват .

Вместо да пиеш и да си вредиш на черният дорб си намери друго занимание . Спортувай или нещо друго и това помага .

CoockieMonster
03-04-2014, 08:30
Щом за седмица връзка правиш това какво ще стане ако някой ден се разведеш? Тогава ще си в клиника.

DyO152
03-04-2014, 12:43
1. Седмици наред, не една седмица, иначе е около месец - два
2. На 17 съм, около година-две си търся момиче, и интересите ми хич не са като на повечето хора (можем да кажем че съм "работохолик")
3. Не смятам че съм пристрастен към алкохола, защото знам че не трябва да го пия, но го правя нарочно за (както казах) да забравя случката.

DyO152
03-04-2014, 12:44
Щом за седмица връзка правиш това какво ще стане ако някой ден се разведеш? Тогава ще си в клиника.

:D Направо се беся !

LadyDi
03-04-2014, 12:48
те и алкохолиците казват, че нямат нужда от алкохол, а го пият, защото им харесва и могат да спрат по всяко време

мдам

RapExotic
03-04-2014, 12:51
Една любов се лекува с друга. С алкохола само я приспиваш за малко, но тя пак се събужда. Сам предцени какво трябва да направиш.

baby_baby
03-04-2014, 13:52
Какво правите, за да се отървете от онзи момент, когато разбереш че човека за който те е било грижа седмици наред, хич не го е бъркало за тебе? - Продължавам напред няма друг изход алкохол и други начини нищо няма да направят просто продължи напред нямаш друг избор

Enchanting
03-04-2014, 15:09
Продължаваш напред и толкова. Съсипваш си организма за нещо отминало, свършило.
Замислял ли си се дали си струва за един човек? Човек, който те е наранил..

~Krisi~
03-04-2014, 15:26
Просто излез навън с приятели или послушай музика и хич да не ти пука продължаваш си живота и това е.