PDA

View Full Version : Kenryoku



KumchoValcho
03-04-2014, 20:00
аре 1в1 уе

Rza
03-05-2014, 06:04
:D

AnarchyBoy
03-05-2014, 07:06
явно не си дочул че с мене на глава не се излиза и не е много здравословно да започваш да се правиш на интересен. аз не съм влизал оттука с години и случаино да видя тема за мен бахти поласкан съм , искаш да те чукам ли че искаш 1 на 1 :?: не съм педал споко , ама ако искаш да се бием , оттука ще се намерят да приемат залози

ето всички нека видят колко си заплашителен чак се насрах бахти :-s

спукана ми е работата тц тц нали не е късно да се откажа :?: :-s


Аз отдавна казвам, че ти си жалък лъжец, ама ето сега хората да те видят.. тъп на трета "стрийт" файтър, ама само в интернет- на живо пилен минус. Как е да си надуваш виртуалното самочувствие с лъжи, як ли си, а? льольо.

MasOyama
03-05-2014, 08:40
аве ей олигофрен ставаше дума че не влизам никога в кофата понеже тук е задръстено от дебил като теб. чета най нови мнения или влизам в други раздели, както и да е

нали викаш че съм пълен минус наживо , ай наи накрая да се видим , когато отиваш при тъпата си селска приятелка обади ми се аз си дигам телефона знаеш бастун , ще запаля колата и ще дойда веднага НА МОМЕНТА :smt023 и знаеш ли що ще дойда веднага :?: понеже се отваряш на по СЛАБИТЕ които не могат да се защитят , разбрах че си тормозил мое приятелче момиче от форума :smt023 ти си много голям геи разбери :smt023 имаш един юмрук от мен защото си дебел , имаш втори юмрук задето се отваряш на момичета които са по слаби и имаш трети юмрук понеже закачаш мои аверчета :smt023 Общо три броя , обещавам да не те удрям в главата понеже може да ти счупя врата :smt023 Но пак ще ти бъде неприятно няколко часа :smt023 само се обади ако решиш , насранке :smt023

AnarchyBoy
03-05-2014, 14:12
аве ей олигофрен ставаше дума че не влизам никога в кофата понеже тук е задръстено от дебил като теб. чета най нови мнения или влизам в други раздели, както и да е

нали викаш че съм пълен минус наживо , ай наи накрая да се видим , когато отиваш при тъпата си селска приятелка обади ми се аз си дигам телефона знаеш бастун , ще запаля колата и ще дойда веднага НА МОМЕНТА :smt023 и знаеш ли що ще дойда веднага :?: понеже се отваряш на по СЛАБИТЕ които не могат да се защитят , разбрах че си тормозил мое приятелче момиче от форума :smt023 ти си много голям геи разбери :smt023 имаш един юмрук от мен защото си дебел , имаш втори юмрук задето се отваряш на момичета които са по слаби и имаш трети юмрук понеже закачаш мои аверчета :smt023 Общо три броя , обещавам да не те удрям в главата понеже може да ти счупя врата :smt023 Но пак ще ти бъде неприятно няколко часа :smt023 само се обади ако решиш , насранке :smt023

И реши да ми пишеш лично съобщение, защото те butthurtnah, а?
Не ме занимавай инфантилен селски бек, ела по-добре да ми измиеш прозореца на колата докато ти хвърлям левчета и чакам да светне зелено на светофара...

MasOyama
03-05-2014, 17:44
батхартването единствено го прилагам върху майка ти 8-)

на лично ти написах нещо което изобщо не е тайно , написах че когато те видя ще ти излюскам 3 броя юмрука :smt023

AnarchyBoy
03-05-2014, 17:58
И чувстваш ли се як сега? Като заплаши някой по интернет? Сигурно се имаш за голяма нинджа, ма в реалност ти си като Супер Марио, една играчка за гавра и тук целия форум те гаври, банва те, а ти пак се връщаш и ние пак ти сипваме, а ти като един "Ентелегентен аграр" не разбираш и си мислиш, че си нещо много, бегай да пасеш крави на село и стига си се правил на велик за стотен път те хващам в лъжи... льольо лъжлив..

MasOyama
03-05-2014, 18:18
дали съм нинджа или не що всеки се опасява да разбере :?: значи всеки ми се смее във форума обаче не иска да се срещнем , много интересна работа. питаи че срещи не отказвам и се появявам. ти излизаш ли от дупката си ? оп май не , понеже обичаш да ти мирише там където сереш , лайнарка :smt077

колко пъти ме банват не ми пука особено , тва трябва да е някакво унизение ли :?: това е все едно когато те нокаутирам и бабките отстрани като се разпищят , същата работа , не тряя си ги слагаме на сърце такива работи , батанджия :smt023

AnarchyBoy
03-05-2014, 18:42
Божее боже, колко тъп и ограничен си.. Виолине..

MasOyama
03-05-2014, 21:29
искаш ли да си кажа и фамилията , мишок :?: за разлика от теб не се крия , за разлика от теб не се срамувам от името си :smt023 кефи ме и не бих го сменил , чу ли лайнарке :?:

ти си единственият на който това му е смешно , не се ли чувстваш доста бавноразвиващ в момента :?:

ако искаш може да си жигосам името върху брадата ти ако се видим 8-)

ще ползвам от онея металните щампи които рапърите ползват на концертите и ща изшия през мутрата с него 8-) мисля че ще си най щастливия на света :smt023 гледам се кефиш на името ми , калпак :smt023

AnarchyBoy
03-05-2014, 21:58
Ти не каза ли днес, че това не ти е името, пък ся признаваш - пак те хванахме в лъжа бате..
Пък и аз не се срамувам от себе си и снимки съм качвал и цялата нормална част от форума ми има и скайпа и фейсбука и съм се виждал с една камара от хората тук (бая повече от теб) тъй, че недей знай много.. лъжливо келеме, ай стига си ме занимавал, бягай да лъжеш някой малък и да го плашиш, че ще го набиеш, че у мен само смях предизвикваш нищо друго.. комплексиран подлизурко търсещ одобрение у "тийн" форум... жалка гледка. :?

MasOyama
03-05-2014, 23:43
значи гледай ся бастун , ти да нямаш някакъв страх от лъжи :?: да не те е лъгал баща ти като малък :?: в смисъл да ти е обещал да ти цепи дупарата пък да ти е свършвал на устата :?:

тва говори лошо за тебе че си неосъзнат сфинктер , тялото ти прилича на храчка кървава слуз от разбитата уста на баща ти след гей запои :smt023 и си пускаш фотоси але але

виждал си се с шматките на форума еи с тва си се виждал :smt023 и ти говорят зад гърба после , бандаж на лайняни гащи :smt023

смях предизвиквам знаеш ли у кого :?: само у баща ти :smt023 като му кажа че сина му е дебел гей и той човека почва да се хили като полудял :smt077

и от кого търся одобрение , от теб ли :?: не виждаш ли че се забавлявам , ти знаеш ли какво е забавление изобщо в тоя живот , а , насранке :?: вземи излез от у вас , тъпир , по цял ден и цяла нощ си онлаин :smt023 че даже и отделяш време да си болдваш буквите , бахти удебеления крачол :smt077 еби си накатката педал

anonymous708973
03-05-2014, 23:55
И реши да ми пишеш лично съобщение, защото те butthurtnah, а?
...

Няма да се заям, само ще попитам съвсем възпитано с тайната надежда да получа смислен отговор:
Защо се дразниш на някого за нещо, което самият ти си правил милиони пъти?

Auriss
03-06-2014, 02:12
:lol:

AnarchyBoy
03-06-2014, 10:55
До пантерата, аз не съм писал лично съобщение за да заплашвам някой, как ако не престане ще го убия?
Личното съобщение изпратено към теб въобще не беше buthurt, а просто ми писна да се занимавам с теб и с простотиите ти не съм те заплашвал, че едва ли не ще те убия :lol: все ми е тая.. той ми писа лично съобщение изпълнено с филмарщина, как щял да ме намери и утрепе :lol:

Та до ВиолинЧО:
Его бустна ли си вече?
Ти си като оня виц за зайчето...
Отишъл зайо в сладкарницата изпил една боза, тръгнал си по пътя видял една мравка стъпкал я, а след като се прибрал у тях разположил се удобно на дивана и си набил една чикия и казал
- Ех това е живота... алкохол, убийства и секс..

Ти си същия фантазьор като зайчето...

И не нямам страх от лъжи, просто не е мъжко, а ти претендираш да си големия мъж. Нещо не ми се връзва просто, ти си един лъжец и каквото и да кажеш, аз няма да ти повярвам за мен си един льольо е тва е... А колкото аз и баща ми сме педали както казваш, доста в грешка си, факт е обаче, че ти във всеки пост само за пишки и педали говориш, да нямаш скрит комплекс, а? Искаш някой да ти нацепи задника и само за това говориш надявайки се някой най-после да ти изпълни желанието пък и се казваш Виолин, което е доста педалско.. :? Същия олигофрен си е като тоя http://ask.fm/Gankstera007 - изчакай само да постне някое видео и се виж, същата утрепка.... Поства КЛИП НА ЕКСПРЕС И ВИКА ТВА СЪМ АЗ, БОЖЕЕ :lol:
Ти си същия форумен супер марио, както е тоя.. фантазьор някакъв дошъл да избива комплекси върху лапетата у "тийн" проблема, кефи ме как "големия гангстер" - виси по цял ден да се хули у някакъв форум и да "заплашва" нек'ви 16 годишни, че ще ги бие.. :lol: МА ИНАЧЕ ГОЛЕМИЯ ГАНГСТЕР, бати жалкото детенце си, ти ако беше такъв за какъвто се представяш нямаше да имаш време да си цъкаш на компа, смешник.. Преди като ти звъннах супер се спече и затвори телефона да ми звъннеш след 1 час та да има какво да кажеш (да го измислиш) че иначе заекваш като второкласник дет са му взели стотинките за развалена баничка с лук от дъртата лелка на лавката в даскало... Аре не ме занимавай повече, че от разговорите с теб ми умират мозъчните клетки, дори и да се старая да ти падна на нивото пак не успявам, щот кат погледнеш нагоре виждаш дъното.. ;/

MasOyama
03-15-2014, 09:22
До пантерата, аз не съм писал лично съобщение за да заплашвам някой, как ако не престане ще го убия?
Личното съобщение изпратено към теб въобще не беше buthurt, а просто ми писна да се занимавам с теб и с простотиите ти не съм те заплашвал, че едва ли не ще те убия :lol: все ми е тая.. той ми писа лично съобщение изпълнено с филмарщина, как щял да ме намери и утрепе :lol:

Та до ВиолинЧО:
Его бустна ли си вече?
Ти си като оня виц за зайчето...
Отишъл зайо в сладкарницата изпил една боза, тръгнал си по пътя видял една мравка стъпкал я, а след като се прибрал у тях разположил се удобно на дивана и си набил една чикия и казал
- Ех това е живота... алкохол, убийства и секс..

Ти си същия фантазьор като зайчето...

И не нямам страх от лъжи, просто не е мъжко, а ти претендираш да си големия мъж. Нещо не ми се връзва просто, ти си един лъжец и каквото и да кажеш, аз няма да ти повярвам за мен си един льольо е тва е... А колкото аз и баща ми сме педали както казваш, доста в грешка си, факт е обаче, че ти във всеки пост само за пишки и педали говориш, да нямаш скрит комплекс, а? Искаш някой да ти нацепи задника и само за това говориш надявайки се някой най-после да ти изпълни желанието пък и се казваш Виолин, което е доста педалско.. :? Същия олигофрен си е като тоя http://ask.fm/Gankstera007 - изчакай само да постне някое видео и се виж, същата утрепка.... Поства КЛИП НА ЕКСПРЕС И ВИКА ТВА СЪМ АЗ, БОЖЕЕ :lol:
Ти си същия форумен супер марио, както е тоя.. фантазьор някакъв дошъл да избива комплекси върху лапетата у "тийн" проблема, кефи ме как "големия гангстер" - виси по цял ден да се хули у някакъв форум и да "заплашва" нек'ви 16 годишни, че ще ги бие.. :lol: МА ИНАЧЕ ГОЛЕМИЯ ГАНГСТЕР, бати жалкото детенце си, ти ако беше такъв за какъвто се представяш нямаше да имаш време да си цъкаш на компа, смешник.. Преди като ти звъннах супер се спече и затвори телефона да ми звъннеш след 1 час та да има какво да кажеш (да го измислиш) че иначе заекваш като второкласник дет са му взели стотинките за развалена баничка с лук от дъртата лелка на лавката в даскало... Аре не ме занимавай повече, че от разговорите с теб ми умират мозъчните клетки, дори и да се старая да ти падна на нивото пак не успявам, щот кат погледнеш нагоре виждаш дъното.. ;/

exee бахти пътеписа който си изписал калтак :smt023 тия съобщения ще ти излязат през гъза младежо , и тва че приличаш на охлюв няма да те спаси :smt023

виж колко си смешен и как ти издиша тезата , като съм голям фантазьор аре срещни ме , нали ходиш на гости на приятелката ти , аз ще запаля джипката и ще дойда ще ги дам парите за гориво за да видя как ще ме насереш 8-) и да ми го кажеш тва в очите :smt023 насрано пуйкоо :smt023

комплекси нямам , тук влязох с друга цел но като видях що за бастуни има и как никои не увира с изключение на хора които ги броя на пръстите на едната ми ръка , се отказах да пиша смислени работи , чу ли дрисич :?:

когато ми звънна олигофрен ми правиха татуировка и не можех да говоря ти много добре чу шума от машинката :smt023 или явно си глух понеже са ти запушени ушите със сперма :smt023 знаеш ли кога единствено заеквам :?: когато свършвам , примерно като свърша в котака на майка ти и ще заекна няколко пъти :smt077

MasOyama
03-15-2014, 09:26
знаеш ли кво е интересното при мене :?: имам ресурс да заплаша и да ти смачкам физиономията след тва , няма да се стигне до жалби изобщо :smt023

знаеш ли кой му отива да заплашва момичета :?: от същия пол , значи ти си жена :?: тебе ще те ударя тогава с шамар :smt023 по брадата като с един шамар ще се събудиш после върху бордюра и на главата ти ще има нарисувана една розова пантера , лично ще я извикам да те боядиса в розово , тва нали ти е любимия цвят ,гей авантюрист 8-)

AnarchyBoy
03-15-2014, 09:39
Отне ти 9 дни да го измислиш, а Виолинчо?
Не си интересен давам те на другите да се гаврят с теб, мен не ме занимавай повече, твърде глупав си.

MasOyama
03-15-2014, 09:44
аз да не следя всяка една тема всеки един пост , нямам толкова време да ти отделям влизам като имам малко време за почивка и се разтоварвам с бастун като теб :smt023 за да бъде пълно забавлението бих си разтоварил и юмрука върху брадата ти , усещането е неописуемо вярвай ми , виждам на забавен каданс как опонента ми пада тва от адреналина :smt023 получава се тунелно виждане :smt023 след това разбирам че съм си свършил успешно работата и страницата е затворена завинаги

жалко че си вагина-устатка :smt023 оставяш ме тъй ли :?: що не оставяш другите да ги гаврят ами само мен :?: брей тц тц тва голяма случайност само мен оставаш 8-) да не би да си тръгваш понеже мозъчния ти капацитет е колкото катетара на кюстендилската ти баба :?: демек една кана пикня 8-)

AnarchyBoy
03-15-2014, 10:28
Не, просто не искам да се занимавам с плиткоумен неграмотен олигофрен като теб, който не може да напише една дума без грешка.. Ръси обиди е така на рандъм.. Ти за мен си лицемер, а това е лошо качество, смисъл освен обичайните ти лъжи/простотия/тъпотия и прочие се оказваш и лицемер, преди време се подиграваше на разни хора за имената им, пък ти си се казваш Виолин.. :lol: Смисъл Сериозно..
Бих си кръстил така кучето, само за да го застрелям след това.. Вашите по педалско име не можаха ли да ти дадат? Що не се прекръстиш на Азис, отивате си, същия едноклетъчен олигофрен си като него.
Ти какво влизаш в тийна да избиваш комплекси ли? Щото в истинския живот си жалка путка (това го казват всички дет са се виждали с теб, между другото) естествено зад монитора си най-голямата нинджа, черна барета, командос, супер герой.. :lol:
Дръвчи се на нек'ви тийнове у умрял форум, радва се на нек'ви БАТМАНИ, псува като циганин, не може да напише 2 думи правилно, АМА ПРЕТЕНДИРА, рийш ли, че е голямата работа.. :D
Пикльо насран, такива като теб ги ям заедно с парцалите.. Льольо звъня му аз, той заеква и затваря, звъни ми след 1 час.. да има време да измисли какво да каже, смятай колко си смешен.. Въобще не ме занимавай повече и аз няма да ти обръщам повече внимание, ти за мен си един жалък, плосък, тъпанар с ограничено мислене и умствени способности, който се има за много велик, ма реално е една жалка утрепка.

MasOyama
03-15-2014, 10:58
Нали уж щеше да ме оставиш , що се завърна посерке :?: да не ти засегнах крехката детска психика :?: 8-) май атаките ми действат , путкарянев 8-)

ако не искаше да се занимаваш с мене нямаше да ми пишеш примерно щеше да ме игнорираш , така както тебе те игнорирала майка ти цял живот 8-) защо го е правила :?: само може да гадаем , аз предполагам че се е въргаляла със чичо тошко с косматия шкембак от третия етаж във вашия вход 8-)

и кой е този с който като съм се виждал го е казал че ми е интересно :?: сподели , ще го привикам и ще видим дали е истина :smt023 лъжлив циганино

тва че ядеш парцали го знам , ти качествена храна през живота си не си виждал , тва е понеже си в казаните по цял ден 8-) казах ти като си толкова убеден че заеквам ела да се видим ще направим клипче 8-) иначе може да си говориш до утре колко съм се уплашил от теб което си е самата истина , и командоса не съм аз , ти разправяше че имаш берета за 200лв и че ходиш да отстрелваш падпадъци 8-) я кажи що стреляш по себеподобните си , памперс ? :smt077 Милост нямаш ли , малка чурчице ?

знаеш ли кой е жалък за мен ? и най ГОЛЕМИЯ ПУТЯК ? този който говори във форума и говори зад гърба на другите , но пред тях лицемерничи :smt023 този който е РЕАЛНИЯ е този който ще го каже в очите :smt023 това някой да е говорил за мен показва колко нисък смешник е и че те е помолил да му обещаеш че няма да споменеш името му , в смисъл казъл ти е някои работи за мен и как се казвам но не иска да се разбира кой е , интересно защо ли :smt023 нека другите да размислят :smt023 ако беше толкова ербап и ако бях толкова смешен щеше да стане ясно кой го е казал това още повече щеше да си ме срещнал отдавна при положение че оня ден си бил в бургас , селска угризана от пумяри тояго :smt023

събрали се група педали да си разменят съобщения в скайп за мен , тва мноо ма блазни разбери колко плътно се насирате да говорите зад гърба

MasOyama
03-15-2014, 11:10
а да забравих , искаш ли да пуснем по една снимка ти и аз , виждам че си насран и няма да излезеш да се видим понеже те е страх да не ти посегна :smt023 няма проблем хората ги е страх от мен тва го знам отдавна. затова поне да се посмеят останалите , ще видим на кого ще се смеят на мен или на теб , ся да не насереш и от това 8-) :?:

AnarchyBoy
03-15-2014, 11:53
Аз на теб казах ли ти да не ме занимаваш? От разговорите с теб ми умират мозъчните клетки имам чувството, че излъчваш няк'ва специална аура около себе си, такава дет убива IQ-то на събеседниците (сложна дума, провери си я в речника) си.
You are a special kind of stupid.. (бягай в гугъл транслейт) There is normal stupid, ultra stupid and Violin stupid.
Айде ся стига си ме занимавал, с лапешки истории, да не мислиш, че ще тръгна да ти се доказвам на теб и то по интернет? :lol:
Бати пубера си... повече даже няма да се занимавам да ти отговарям, жалък си вече.

Fisherman
03-15-2014, 12:33
къв е тоя парад на психическите отклонения тука

MasOyama
03-15-2014, 14:46
значи признавам си , единствения момент в който бих си отклонил вниманието от фишерман е за да изкъртя твоята мазна тъпа мутра :smt023

значи сметни колко си тъп за да реша да го направя тва :smt023

Fisherman
03-15-2014, 15:03
значи признавам си , единствения момент в който бих си отклонил вниманието от фишерман е за да изкъртя твоята мазна тъпа мутра :smt023

значи сметни колко си тъп за да реша да го направя тва :smt023

сигурно изпитваш и чувства към мен,но аз не съм педераст,не мога да ти помогна

MasOyama
03-15-2014, 21:49
имам силни чувства към теб мноо ме надървяш и искам да проникна в теб

иначе нали се сещаш врагът на моя враг е мой приятел и мога да сключа временно примирие , така хем ще се сближим и ще мога да експлоатирам майка ти :smt023

RagioL
03-16-2014, 07:21
Внимавай че току виж Шаро ти дошъл на гости по пеньоар.

Fisherman
03-16-2014, 09:09
имам силни чувства към теб мноо ме надървяш и искам да проникна в теб

иначе нали се сещаш врагът на моя враг е мой приятел и мога да сключа временно примирие , така хем ще се сближим и ще мога да експлоатирам майка ти :smt023

може да експлоатираш и машината за хемодиализа после

Fisherman
03-16-2014, 09:09
Внимавай че току виж Шаро ти дошъл на гости по пеньоар.

педерас ти ква думаш тука,бягай да ми се сваляш на лични

AnarchyBoy
03-16-2014, 09:30
Ей пигментопривилегированите по рождение, появихте се и темата пак отиде към хомо фантазиите на двама ви, защо винаги трябва да спорите кой от вас е по-голям педал?
Мех, защо ли се занимавам, оставям ви, то направо струят хомоеротични излъчвания от тая тема вече.

RagioL
03-16-2014, 11:39
Шаро вече свалки бълнува.

RagioL
03-16-2014, 11:40
тва не е свалка Шаро

кажи бау бау шаро

RagioL
03-16-2014, 11:42
В момента подскачаш като послушен пес дори вече не е нужно да ти се подхвърлят кокалчета.

Fisherman
03-16-2014, 11:47
Ей пигментопривилегированите по рождение, появихте се и темата пак отиде към хомо фантазиите на двама ви, защо винаги трябва да спорите кой от вас е по-голям педал?
Мех, защо ли се занимавам, оставям ви, то направо струят хомоеротични излъчвания от тая тема вече.

точно така капитулирай от разговора,както винаги путко

AnarchyBoy
03-16-2014, 11:57
Просто не ми се занимава с педалски истории.. ;)

Fisherman
03-16-2014, 13:03
http://apteka-optima.com/frontend/files/news/spravochnik/deseases/white%20stream/2.jpg

MasOyama
03-16-2014, 20:07
Просто не ми се занимава с педалски истории.. ;)

Аве ей момченце , ти си по слаб психически от пенсионер с 50лв пенсия :smt077 Спомням си когато те остави приятелката ти влезе в темата за чувствата и почна да цивриш като жена колко ти било тъжно и т.н. :smt077 как може да разчиташ на приятелката ти да ти оправя настроението :?: ами когато някой друг я наебе тогава кво праиш :?:

несамостоятелен кавал :smt077 я кажи мама ли все още купува покупките за у къщи :?: с мама добре ли се живее :?: сигурно е много яко да ти прави филийки с масалце всяка сутрин и да влиза в стаята ти без да почука докато лъскаш бастуна на снимки на съсухрената ти приятелка :smt077 Понеже я виждаш веднъж на годината , пък аз може да я виждам веднъж на 2 дни примерно :smt023 Мухах ебавам се ти да не се върза , лайнян дудук 8-) такава селска кранта с гърди с формата на паркета в хола ми няма нужда :smt023 паркета е як ама плоскост е не е релефен кво да се праи :smt023

Aleksandra_93
03-16-2014, 20:11
Тоя колко профила си е направил от началото?

MasOyama
03-16-2014, 20:15
а тая с аватар на буца мухлясало сирене , що реши да се обади :?:

ще и отговоря все пак , загубих им бройката , може би към 85 :smt023

Aleksandra_93
03-16-2014, 20:22
http://store.picbg.net/pubpic/60/B5/7ce101dbaf5b60b5.jpg

Matthew
03-18-2014, 22:40
ахахах Цецкооо щях да съм запалил студентски град ако дочитах тарикатските постчета!

AnarchyBoy
03-19-2014, 06:00
Йей, носферату пак си поддържа топките със собствен фейк.. :lol:

MasOyama
03-19-2014, 09:09
виж колко си тъп цвъко , тоя който си мисли дори на 1 % че това е мой акаунт да провери мненията му и да види дали съвпада някакъв шаблон , за 100 поста поне един щеше да се дублира с начина ми на писане :smt023 в полицията могат да хванат някой по почерка независимо колко тъпо се опиташ да се подпишеш :smt023 на подсъзнателно ниво е :smt023 същата работа и тука не можеш да си толкова добър да не се изпуснеш поне веднъж :smt023 щях да се окалям досега , цялата работа е че никога няма да имам кал по мен , калявата работа е за смукачи като теб :smt077 дето се опитват да ме затапят с 1 изречение и незначителни нападки от типа децката градина :smt023

цвъко имаш ли застраховка живот :?: пантерата те поръча , плати ми доста завидна сума да ти отрежа пръст , ухо или да те наръгам в задника , аз предпочитам да те мушна в гъза понеже така се води лека телесна повреда :smt023 Пък и нали рижите са мои хора , ще оставя техния почерк върху задните ти части :smt023

MasOyama
03-19-2014, 09:10
и кво те учудва , тука всеки те мрази и ти се смее понеже си клоун :smt023 и скоро ще имаш прободна рана в задните части :smt023

Matthew
03-19-2014, 10:29
Йей, носферату пак си поддържа топките със собствен фейк.. :lol:

ехе и к'во мнението ми ме прави фейк на некой потробител? спри да живееш в форума!!!!!!!!
дано непълнолетното ти моме, те вкара в затвора да спреш с бълването на лайна.

AnarchyBoy
03-19-2014, 12:43
:lol:

Fisherman
03-19-2014, 12:59
Цецо ти си пълен дроб

AnarchyBoy
03-19-2014, 13:17
Фиш не ми пука особен за мнението ти ;с

Fisherman
03-19-2014, 13:19
добре,да не ми се жалваш в скайпа после

MasOyama
03-19-2014, 14:50
кво му пишеш на скайпа изобщо на тоя кюстендилски бек , не ти ли умират мозъчни клетки :?: :?:

Fisherman
03-19-2014, 15:02
http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/image_content_width/hash/8e/50/8e5014e2cdc4a1896f07643068d312ed.jpg?itok=AV4-eaaR

The Cheetah
03-19-2014, 15:12
ahahahhahahahhahahahah Honey boo boo

anonymous708973
03-19-2014, 20:22
пантерата те поръча , плати ми доста завидна сума да ти отрежа пръст , ухо или да те наръгам в задника

Е, браво бе, толкова лесно ли се предава, барем малко бой да беше изял!

И тихо за мухлясалото сирене. Не използвай тази прекрасна храна да обиждаш някви малоумници.

Fisherman
03-19-2014, 20:40
кво си мазал анархи,та всички да ти сипват омраза

AnarchyBoy
03-20-2014, 07:55
Казвам истината в очите.. :lol: Някой са твърде лабилни и butthurt-ват.
Не, че ми пука, че нек'ви сипват у форум. Да си сипват.. Боли ме трибуквеника за тия отрепки.

Fisherman
03-20-2014, 16:55
#болиго