PDA

View Full Version : подарък за бал :(



bj76
03-05-2014, 11:48
Здравей те трябва ми помощ. Тази година съм на бал на гаджето ми, но проблема е че незнам какво да му взема. Златен пръстен има, веришка златна също има даже май 2, часовник не иска, протмоне скоро му подариха ново и то много хубаво, гривна му подарих за рождения ден преди 4 месеца и мисля че остана само възможността за парите, но колко ? помогнете или предложете друго ако се сещате и сте подарявали ? Горе долу нямам проблем за парите до 200 лв мога да отделя аз съм на 17г. И просто имам около 400лв събрани от стипендията ми. Благодаря :-)

xXxPETYAxXx
03-05-2014, 14:14
Няма смисъл от подарък според мен.

Ама ако толкова държиш има много неща, които може, зависи от интересите, хобитата и навиците му.

gamblerpimp
03-05-2014, 14:23
азотен буустър

VintageMorphine
03-05-2014, 16:04
Сериозно ли е прието да се правят подаръци за балът? Не стига, че се пръскат хиляди за дрехи, куверти, коли и глупости, но трябва и подарък??? И за какво? "Браво, че направи най-лесното нещо в този живот - да завършиш училище"...

RapExotic
03-05-2014, 16:17
Подари му едно хубаво продължение на вечерта след бала. Ти знаеш какво да правиш. ;)

CoockieMonster
03-05-2014, 16:44
Подари му едно хубаво продължение на вечерта след бала. Ти знаеш какво да правиш. ;)

Където всички искат да пият и да се размазват, тя да го води да правят секс? Щото само днеска може да го правят? Не всеки ден прави бал, я моля ти се. Единия секс пред вечерта, в която ще си запоследно с випуска си? Сериозно? Ти би ли се съгласил?

Иначе по темата: Не знам на бал да има подаръци.

RapExotic
03-05-2014, 17:13
Където всички искат да пият и да се размазват, тя да го води да правят секс? Щото само днеска може да го правят? Не всеки ден прави бал, я моля ти се. Единия секс пред вечерта, в която ще си запоследно с випуска си? Сериозно? Ти би ли се съгласил?

Казах продължение на вечерта. Не да го отвлече по средата на бала, а след бала и дискотеката. Аз не само, че бих се съгласил, а и съм го правил. На моя бал получих точно това от приятелката си и останах доволен. ;)

gamblerpimp
03-05-2014, 18:45
напрао му дай 200 кинта да си зима квот иска

CoockieMonster
03-06-2014, 06:32
Казах продължение на вечерта. Не да го отвлече по средата на бала, а след бала и дискотеката. Аз не само, че бих се съгласил, а и съм го правил. На моя бал получих точно това от приятелката си и останах доволен. ;)


Само дето повечето балове завършват в 11 на другия ден. Но все пак ако авторката се спре на това: купи си хубаво облекло за в леглото.

baby_baby
03-06-2014, 16:20
Подари му няква верижка

fenkaaa
03-06-2014, 22:26
Сериозно ли е прието да се правят подаръци за балът? Не стига, че се пръскат хиляди за дрехи, куверти, коли и глупости, но трябва и подарък??? И за какво? "Браво, че направи най-лесното нещо в този живот - да завършиш училище"...

Ако хората решат балът да е в ресторант, като 2-ра бална вечер с най-близките роднини и приятели, как така няма да получиш нищо от тях, след като ще са пръснати толкова много пари, както казваш? Всеки бал, на който съм присъствала до сега, съм виждала да се дават или пари, или подаръци, говорим за стойностен подарък, не за 1 блузка. Самата аз знам, че на бал без подарък или банкнота повечe от 50лв е неуважително да отидеш.

Ако говорим обаче за балната вечер с класа, тогава вече и аз не знам дали е наложително. Предполагам 1 общ по-голям и стойностен подарък от родителите и това е. Ако връзката ви е дълга и сериозна, също можеш да му подариш нещо, не че ако сте от малко време заедно не може. Не гледай какво има и какво няма. Примерно има златна гривна, ти също искаш да му вземеш такава. Е, тази която ще му вземеш, няма да е същата нито като цена, нито като вид, така че, какъв е проблема? Щом е от теб ще му се радва.

katalia3
03-07-2014, 14:44
Сериозно ли е прието да се правят подаръци за балът? Не стига, че се пръскат хиляди за дрехи, куверти, коли и глупости, но трябва и подарък??? И за какво? "Браво, че направи най-лесното нещо в този живот - да завършиш училище"...

Пръскаш хиляди пари за дрехи, куверти и глупости но не за някой, а за теб самия!!! И кой както си го направи, като имаш да пръскаш за колите и за дрехите, пръскай, ама това не е въобще важно в тая вечер, важно е изживяването с приятелите! Тук най-адекватен в отговора си беше фенкааа!!!!
Някои хора не могат дори и средното си образование да завършат!!! След като завършиш училище следва нов живот, с нови препятствия и трудности, ти си направил една крачка към твоето бъдеще и сега следва продължението! Така че да, правиш ли бална вечер с приятели или роднини, подарък се подарява!!! А тя е казала че тая година е на бал на приятеля си, не е говорила специално за балната вечер или за изпращане. Тук няма значение вечерта, а самия бал като цяло!

Към авторката
Просто му купи нещо, което ще остане завинаги спомен от бала му, та дори както каза фенкаа, да е нещо което той вече има. За мен би било странно, точно гаджето ми да ми даде пари на бала, не знам. Помисли какво харесва, какво го влече. Не ми идва на ум хубава идея :)

katalia3
03-07-2014, 14:47
Може да му купиш нещо, на което да има гравиран надпис. Каквото и да е, дори и бижу, било то скъпа запалка, ако пуши :) върху всичко може да се гравира.

VintageMorphine
03-07-2014, 20:09
Пръскаш хиляди пари за дрехи, куверти и глупости но не за някой, а за теб самия!!!

И заради твоя егоцентризъм другите са длъжни да те наградят със златен часовник. А защо не и Нобелова награда? И какво значи заради теб самият? Ако си на домашно обучение дали ще ти хрумне подобно нещо? Не, че тия неща са приети в БГ.


И кой както си го направи, като имаш да пръскаш за колите и за дрехите, пръскай, ама това не е въобще важно в тая вечер, важно е изживяването с приятелите!

Те хората сватбите по-скромно си празнуват, за какво събиране с приятели ми говориш? Защо всяка събота вечер не си наемаш лимузина за изживяване с приятели?

"Някои хора не могат дори и средното си образование да завършат!!!"

И за академичният си успех е най-логично да ходиш да се фръцкаш и напиваш. Евала.

" Предполагам 1 общ по-голям и стойностен подарък от родителите и това е. "
Защото фактът, че са те издържали, купували учебници, отгледали и помагали какъв подарък е? Не можеш ли да го сметнеш в левове стойността е нулева.

VintageMorphine
03-07-2014, 20:15
След като завършиш училище следва нов живот, с нови препятствия и трудности, ти си направил една крачка към твоето бъдеще и сега следва продължението!

Да не говорим колко ниска стойност има това, щом подарък за 400 лева и панаирна вечер са ти по-важни...

katalia3
03-08-2014, 12:07
Оххх хаха доста се запали :) Ами може би не всички се напиват и фръцкат на баловете си :) Аз на моя бал не се напих, но това беше най-добрата и забавна вечер в моя живот :) И не мисля че всяка вечер когато ходиш по барове си се събрала с класа си :) Не знаех че всички си наемат лимузини за бала и дори не знам защо го казваш :). Не знам на кой точно му е важен подарък от 400 лева и панаир. Тук говорим за едно просто събиране с приятели и роднини, на което е добре да подариш нещо на човека който те е поканили и с една дума да му се каже на добър час по нататък в живота:) Както и да е. Темата не беше за това. Извинявам се на авторката.