PDA

View Full Version : фитнес програма за начинаещи



dakata123
03-05-2014, 15:26
Здравейте, може ли някой да ми каже какви упражнения, по колко серии и повторения да правя като за начинаещ, който иска да качи мускулна маса. Програмата ми смятам да е следната:

понеделник: гърди
вторник: крака
сряда: почивка
четвъртък: гръб
петък: ръце

Ако може да ми кажете дали програмата ми става и също какви упражнения да правя за всяка мускулна група, ще съм ви много благодарен :) Мерси предварително

BaffaLsc
03-05-2014, 16:27
Според мен е хубаво да групираш мускулните групи, тренировката ти не трябва да е повече от час и половина, трябва да възстановяваш добре и да почиваш поне 2-3 пъти в седмицата напълно. Никъде не виждам рамо и корем. Мисля, че нещо такова ще е по-добре: понеделник - гърди и бицепс, вторник - крака и корем, сряда - почивка, четвъртък - рамо и трицепс + 20-30мин. интервално кардио, петък - задно бедро и прасци, събота - гръб, задно рамо и корем, неделя - почивка. За мускулна маса е важно да включиш повече базови упражнения и да намалиш оформящите. Примерно, понеделник имаш гърди и бицепс, за гърди правиш лежанка, после флайс на пейка, после лежанка под наклон /между двете лежанки не случайно ти писах флайс, защото ако правиш двете лежанки една след друга за лежанката под наклон няма да имаш толкова сила, защото трицепса е малка мускулна група и ще бъде изтощен от предното упражнение, а с флайса почива/, пек дек, за бицепс сгъване с лост, скотово сгъване, чуково сгъване, концентрирано сгъване, имаш много вариации. Вторник крака и корем, загряваш хубаво краката примерно 5-10мин на пътеката нормално темпо, започваш веднага базово упражнение клек с щанга, след това правиш лег преса, напади с щанга, аз ги правя с един 10-15кг диск над главата го държа с изправени ръце и ходя общо 30 крачки, по-трудно е,защото трябва да пазиш и равновесие, включваш бедрено разгъване, някой път разнообразяваш, за да не свиква мускула на едно и също напрежение и едни и същи упражнения, вкарваш нещо ново, експериментираш. Корем се тренира до отказ, щом качваш мускулна маса, коремните плочки дали се виждат или не, грам не те е*е. Почваш и там да градиш мускул, трябва да направиш хубава, дълбока преса, започваш коремни преси под наклон с 15-20кг диск, правиш 4хотказ, след това подбираш някое не толкова издъхващо упражнение и без почивка минаваш на следващото и така аз въртя няколко упражнение и целта е без почивка 10-15-20 минути колкото можеш да издържиш. Четвъртък имаш рамо и трицепс - започваш с рамото раменна преса с лост, раменна преса с дъмбели, разтваряния встрани, повдигания напред/може и с диск, не с дъмбел/, ето ти веднага 4 упражнения, които са предостатъчно, за да натовариш мускулната група, минаваш на трицепса правиш трицепс на скрипец с въже, има всякакви едностранни/двустранни трицепсови разгъвания зад глава и всякакви упражнения, кофички може да правиш....достатъчно е само в гугъл да напишеш ''най-добрите упражнения за еди-коя-си мускулна група'', след това правиш кардио... то е задължително поне веднъж седмично дори когато качваш, няма да свалиш нищо, не е задължително да е в края на седмицата или когато тренираш крака, даже напротив, по-добре е с някоя по-малка мускулна група, но го правиш интервално, за да гориш само мазнотия, не мускул. Петък имаш задно бедро и прасци, пак загряваш краката хубаво 5-10 минути на пътеката на средно ниво /аз го правя на 5 с наклон 20 винаги/, започваш римска мъртва тяга, тя е базово упражнение, пазиш много кръста там, че техниката е много трудна, после минаваш примерно разгъване на машина за задно бедро + веднага в суперсерия с прасец на калф машина, после правиш задно бедро на една машина дето.... нямам идея как се казва, изглежда е така: http://west-gym.com/image/cache/data/Fitness%20Equipment/Sries%20A9/Leg-Curl-500x500-500x500.jpg правиш пак в суперсерия с прасец но на калф машина от седеж и после за задно бедро пак правиш сгъване, ама на скрипеца,където буташ за трицепс, връзваш долу глезена, слагаш някаква тежест и почваш да сгъваш, въпреки че е излишно,след като имаш сгъване. И си готов... за гръб правиш задължително класическата мъртва тяга, гребане с дъмбел/щанга, набирания с тежест, скрипци - горен , долен, задно рамо правиш на обратен пек-дек, корема пак като по-горе,където ти описах. Дано съм те ориентирала малко... разбира се, не твърдя, че е перфектната програма, но няма перфектна програма. Всичките ги правиш 4 серии по 6-8 максимум... само корема правиш 4хотказ. Успех

Едит: след тренировка веднага 2 банана или шепа сушени плодове, купи си задължително протеин, амино и глутамин.

gamblerpimp
03-05-2014, 16:29
за кво да взима глутамин тва е 1 от най безсмислените неща най добре е азотен буустер superpump max na gaspari i protein gold standart na optimum

BaffaLsc
03-05-2014, 16:33
Протеина на Scitec Nutrition е перфектен, не е нужно да дава още 60 лева отгоре за същото качество. Глутамина е важен, на Haya Labs е много добър, на тази марка имат и амино, много съм доволна.

DownloadVirus
03-05-2014, 16:33
От глутамин то е ясно,че ефектът е нулев.Та толкова начетена,че даже не чела проучванията на най- нашумялите неща..
То това да питаш приятеля си какво мисли той,че е правилно ,не означава,че си начетен и знаеш.
Пък иначе съвети за програма без никакви мерки и стаж са ми интересни. Пък ако е някой начинаещ 60 кг и тренира по 5 пъти в седмицата на сплит няма да има дерт,нали той ще се разочарова :))

BaffaLsc
03-05-2014, 16:37
От глутамин то е ясно,че ефектът е нулев.Та толкова начетена,че даже не чела проучванията на най- нашумялите неща..
То това да питаш приятеля си какво мисли той,че е правилно ,не означава,че си начетен и знаеш.
Пък иначе съвети за програма без никакви мерки и стаж са ми интересни. Пък ако е някой начинаещ 60 кг и тренира по 5 пъти в седмицата на сплит няма да има дерт,нали той ще се разочарова :))
А това, че се заяждаш навсякъде, не те прави по-интересен ми се струва. Споделям личен опит, а авторът ще си прецени дали ще ме послуша. По този начин тренирам вече 8 месеца и съм качила... хм, 16кг? А съм ектоморф:) Това, че не са чист мускул, е отделен въпрос. Няма как и да бъде само мускул.

gamblerpimp
03-05-2014, 16:43
глутамина наистина за нищо не става аминокиселините тряя по 30 на ден да пиеш за да усетиш и тва 4e na scitec e su6tiq izobto ne e vqrno OPTIMUM NUTRITIOn imat nai qkite proteini

DownloadVirus
03-05-2014, 16:44
Добре,добре.Качваш 16 кг от глутамин и амино.Честито.
Остави ме мен,кажи го на някой,който е малко по-начетен от това да си напише името и да влезне да блъска в зала.
Не се заяждам,ама човекът ще си похарчи парите заради теб за глупости.

gamblerpimp
03-05-2014, 16:44
samo azot i protein

BaffaLsc
03-05-2014, 16:45
Да, само че откакто в bodyconstructor имаше тема и доказателства, че ни продават ментета, не си взимам от него.
DownloadVirus, ок, глутамин да не взима, а глутамин,амино и протеин пия от 2 месеца, 13кг съм качила без добавки, доволен? Протеина и аминото са му важни за възстановяването и растежа.....

DownloadVirus
03-05-2014, 16:46
глутамина наистина за нищо не става аминокиселините тряя по 30 на ден да пиеш за да усетиш и тва 4e na scitec e su6tiq izobto ne e vqrno OPTIMUM NUTRITIOn imat nai qkite proteini

По принцип много се е говорело за действащите дози аминокиселини и наистина помагат,всъщност бцаа-то е по-добре и то точно една аминокиселита леуцина. http://www.ergo-log.com/addedleucine.html
Но трябва да е във високи дози..Докато пиеш по 10 грама на ден бцаа примерно,за да пестиш ефект от възстановяване няма да видиш,а като качваш са безсмислени,все пак си в калориен излишък.

DownloadVirus
03-05-2014, 16:51
Да, само че откакто в bodyconstructor имаше тема и доказателства, че ни продават ментета, не си взимам от него.
DownloadVirus, ок, глутамин да не взима, а глутамин,амино и протеин пия от 2 месеца, 13кг съм качила без добавки, доволен? Протеина и аминото са му важни за възстановяването и растежа.....

Именно,защо като качваш без добавки му препоръчваш да пие добавки всъщност..След всички тези писания няма да разбере накрая и какво да прави...
Протеина на прах не му е важен за възстановяването,храната е важна.Аминокиселини като качва са голяма глупост,пари на вятъра,освен ако не е на зоб. Като не може да вземе достатъчно протеин с храна взема протеин на прах.Иначе няма голям смисъл.

BaffaLsc
03-05-2014, 16:52
Именно,защо като качваш без добавки му препоръчваш да пие добавки всъщност..След всички тези писания няма да разбере накрая и какво да прави...
Протеина на прах не му е важен за възстановяването,храната е важна.Аминокиселини като качва са голяма глупост,пари на вятъра,освен ако не е на зоб. Като не може да вземе достатъчно протеин с храна взема протеин на прах.Иначе няма голям смисъл.
Протеина не е излишен, просто трябва да пие поне 3-4 литра вода на ден, за да може всичките тия белтъци да се усвояват от организма, а не половината да го изпикава с извинение.

DownloadVirus
03-05-2014, 16:54
Чакай сега при колко грама протеин на ден не е излишен? Говори ми от проучвания,а не от личен опит на няколко месеца.

BaffaLsc
03-05-2014, 16:57
Не случайно препоръчах този на Scitec Nutrition, защото в него има допълнително аминокиселини и няма да му трябват да си купува отделно. Не знам за мъж какви грамажи протеин на ден трябва, но аз лично приемам от 240 до 260, а пък не знам. :)

DownloadVirus
03-05-2014, 17:01
Определено значи не си наясно и не давай съвети най-добре.
Аз приемам към 150 макс.
1,5 гр протеин на килограм стигат напълно,хайде да са 2 максимум.За 80 килограма човек 120-160 протеин(160-горна граница) 1,5гр на кг стигат за поддържане на положителен азотен баланс,тоест качваш мускулна маса..
Тия неща не ги говоря за теб,а за топик стартера да си прави някакви изводи..

За да не голословя http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2722324

ararat
03-05-2014, 17:01
Здравейте, може ли някой да ми каже какви упражнения, по колко серии и повторения да правя като за начинаещ, който иска да качи мускулна маса. Програмата ми смятам да е следната:

понеделник: гърди
вторник: крака
сряда: почивка
четвъртък: гръб
петък: ръце

Ако може да ми кажете дали програмата ми става и също какви упражнения да правя за всяка мускулна група, ще съм ви много благодарен :) Мерси предварително

Ако сега почваш махни тоя сплит и почни full body workout 3x седмично като може да вкараш 1-2 изолиращи упражнения за ръце и евентуално за странично рамо (тва може и да не се занимаваш). А после като почнеш да дигаш прилични килограми може да смениш програмата, понеже ще ти дойде множко. Тогава вече избирай сплит или там каквото искаш. И яж естествено.

BaffaLsc
03-05-2014, 17:03
Определено значи не си наясно и не давай съвети най-добре.
Аз приемам към 150 макс.
1,5 гр протеин на килограм стигат напълно,хайде да са 2 максимум.За 80 килограма човек 120-160 протеин(160-горна граница) 1,5гр на кг стигат за поддържане на положителен азотен баланс,тоест качваш мускулна маса..
Тия неща не ги говоря за теб,а за топик стартера да си прави някакви изводи..

За да не голословя http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2722324

Да, не съм наясно, затова се подготвям за състезания при професионалист, признат от България и чужбина. Позна. 150 приемах като бях 48кг, а пък не знам. 3 пъти балканска шампионка яде по килограм и половина месо на ден, как ти се струва?

Баща Ти
03-05-2014, 17:07
Не случайно препоръчах този на Scitec Nutrition, защото в него има допълнително аминокиселини и няма да му трябват да си купува отделно. Не знам за мъж какви грамажи протеин на ден трябва, но аз лично приемам от 240 до 260, а пък не знам. :)

1. В протеина има допълнително аминокиселини викаш :D
2. Scitec е добра марка викаш :D
3. Имало смисъл от глутамин викаш :D

DownloadVirus
03-05-2014, 17:08
Личи си абсолютно. Говориш глупости маце,не се захласвай и не давай грешни съвети на хората,дадох ти проучване,това ли е единственото нещо,което ще кажеш? За натурални хора нещата седят така ,ако се зобиш си яж 200+ протеин и не давай съвети на натурални хора,защото не са от полза. Протеинът не е подходящо гориво ,а дали ще ядеш 2х протеин или 4х протеин няма разлика относно мускулната маса при натурални,само джоба отънява.

BaffaLsc
03-05-2014, 17:09
Личи си абсолютно. Говориш глупости маце,не се захласвай и не давай грешни съвети на хората,дадох ти проучване,това ли е единственото нещо,което ще кажеш? За натурални хора нещата седят така ,ако се зобиш си яж 200+ протеин и не давай съвети на натурални хора,защото не са от полза. Протеинът не е подходящо гориво ,а дали ще ядеш 2х протеин или 4х протеин няма разлика относно мускулната маса при натурални,само джоба отънява.

Според мен грешиш, ама карай. И аз съм натурална, назобена ли ти изглеждам? За да имаш истински прогрес, нещата стоят така. Не случайно спортът е скъп. Просто казвам, авторът на темата ще си направи изводите, както казах, спирам да коментирам.

DownloadVirus
03-05-2014, 17:10
1. В протеина има допълнително аминокиселини викаш :D
2. Scitec е добра марка викаш :D
3. Имало смисъл от глутамин викаш :D

Няма си на идея от маркетинг .. :D И аз така си мислех като почна,викам си сега сигурно ако взема този протеин ще стане ебаси здравия,по 150% повече мускулна маса,допълнително аминокиселини(то пък в другите няма все едно xaxa) Или глутаминът - кралят на аминокиселините

Баща Ти
03-05-2014, 17:12
Според мен грешиш, ама карай. И аз съм натурална, назобена ли ти изглеждам? За да имаш истински прогрес, нещата стоят така. Не случайно спортът е скъп. Просто казвам, авторът на темата ще си направи изводите, както казах, спирам да коментирам.

Да тренираш за здраве или да качиш малко мускул е скъпо викаш :D

DownloadVirus
03-05-2014, 17:12
Според мен грешиш, ама карай. И аз съм натурална, назобена ли ти изглеждам? За да имаш истински прогрес, нещата стоят така. Не случайно спортът е скъп. Просто казвам, авторът на темата ще си направи изводите, както казах, спирам да коментирам.

Тези неща са минало вече през мен и имам наблюдения повече отколкото предполагаш,че и е проучване дадох. На 150 качвам същото като на 250 протеин,а приятели имам седят си на 250 протеин и какво от това,нито качват мускул нито нищо,пък съм двоен на тях.

BaffaLsc
03-05-2014, 17:13
1. В протеина има допълнително аминокиселини викаш :D
2. Scitec е добра марка викаш :D
3. Имало смисъл от глутамин викаш :D
1. Караш ме да си снимам кутията.
2. Да, за мен е добра и аз я харесвам.
3. За мен има, за вас явно няма.

Вие пък се изкарахте големите разбирачи. Аз му казвам как се готви състезателка и как се храни, той пак си знае неговото. Ок, ок. Ама резултатите ми са налице, нали? Сигурно, защото нищо не разбирам ;)

Баща Ти
03-05-2014, 17:17
1. Караш ме да си снимам кутията.
2. Да, за мен е добра и аз я харесвам.
3. За мен има, за вас явно няма.

Вие пък се изкарахте големите разбирачи. Аз му казвам как се готви състезателка и как се храни, той пак си знае неговото. Ок, ок. Ама резултатите ми са налице, нали? Сигурно, защото нищо не разбирам ;)

1. Това какво пише на кутията няма значение, това е просто трик, за да се купува продукта.
2. Харесвай си я.
3. Научно доказано е, че приемането на глутамин при млади спортисти не повлиява спортните им резултати. Научно доказано.
4. И какви са ти резултатите, имаш дневник в bbteam?

dakata123
03-05-2014, 17:19
забравил съм да спомена, че правя рамо с краката, а преса вкарвам постоянно, примерно след лежанка вместо да се чудя какво да правя между сериите си правя преса, или като правя гръб се хващам на лоста и си повдигам краката и така. за момента не искам да вземам буустери, протеин и каквото и да е, а да се опитам да кача. тялото ми е такова, че ям супер много ( мога да кажа м/ъ 4-5 пъти на ден и то хубаво ядене ), не ям здравословно, но ям всичко

BaffaLsc
03-05-2014, 17:23
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/998754_605121709547983_1785429837_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1939580_10201172620627262_962751018_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1654086_10201272188196389_1935288854_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1911620_10201243403076779_130132530_n.jpg

Мога и мерки и килограми да ти кажа. От 43кг станах на 60. Бедрото ми беше 44,5, сега е 56, ръката ми беше 23, сега е 28. Талията си ми стои, изкарах преса. Оформих прасците, задника ми е стегнат, в гърба също имам добър прогрес. Какво се занимавам да ви обяснявам :D Авторе, вземи под внимание думите ми и не се доверявай напълно на глупостите на тия компютърни разбирачи, че като гледам само във форума стоят, а залата ги чака ли,чака.

gamblerpimp
03-05-2014, 17:44
BaffaLsc е някво момиче не и се сърдете че не разбира . DownloadVirus каза вярни неща

gamblerpimp
03-05-2014, 17:46
за автора - най-добрият сплит е
понеделник - гърди и корем
вторник - гръб
сряда - рамо и трапец
четвъртък - ръце
петък - крака и корем

BaffaLsc
03-05-2014, 17:52
Нека съм ''някво момиче'', след няколко години ще си гълтате езиците.

DownloadVirus
03-05-2014, 18:13
BaffaLsc е някво момиче не и се сърдете че не разбира . DownloadVirus каза вярни неща

Не е проблем,и аз така съм си мислел като бях на 16 .. Имаш един кикстарт от няколко месеца там първата година ти е яко и после може да тъпчеш на едно място или няма да растеш така със сигурност.Качваш много първата година и нататък вече не е така.. Но нали и аз съм ги правил тези неща и съм ги минал и съм давал глупави съвети,иначе щях да я направя на 2 стотинки ,ама знам как е.Че ако някой се рови из архивите може да намеря подобни мои глупости от преди време какви съм ги дрънкал.. Те състезателите винаги така ги готвят,ама как да разбере,че хората не са състезатели и не карат както тях с по 50-100 гр въглен на ден и за това ядат по 300 белтък и че едно минимум 90% са на зоб брутално поне преди състезанията и за тях ще има разлика от това дали ще приемат 150 или 300 белтък,докато за натурален атлет няма.

BonnieandClyde666
03-05-2014, 18:23
Ше видите вие като си удари един силикон плюс хормон! Мухахахахаха
Момиченце, нищо не знаеш все още, летиш в облаците и ше паднеш много жестоко!
И спри да пускаш едни и същи снимки, мускул нямаш, само обща маса, а, викаш, тренираш от 8 месеца, уау!
Вслушай се в думите на опитните хора, ти все още нищичко не разбираш!

BaffaLsc
03-05-2014, 18:32
Ше видите вие като си удари един силикон плюс хормон! Мухахахахаха
Момиченце, нищо не знаеш все още, летиш в облаците и ше паднеш много жестоко!
И спри да пускаш едни и същи снимки, мускул нямаш, само обща маса, а, викаш, тренираш от 8 месеца, уау!
Вслушай се в думите на опитните хора, ти все още нищичко не разбираш!

Благодаря за умния съвет, нямам мускул, да :lol: Жалко е просто колко сте си повярвали.
Е тва е жена да ти каже, че имаш ''обща маса, не мускул''. Чудесна си просто :lol:

masajist_na_f
03-05-2014, 18:41
BaffaLsc ти не си няква яка само имаш дибел гъс мога да ти кажа да спреш да ядеш

DownloadVirus
03-05-2014, 18:42
Не бе,има си мускулна маса основно в долната част,че и бая момчета ще бие дето са плажни и тренират само горната част.. Че и не само тях.Те краката даже са много добре,дори и да оправи асиметрията на горна/долна част в момента пак е все тая,защото това няма да означава,че може да дава съвети,на който си поиска,защото в общия случай без повече практика (тоест четеш и практикуваш) не стават тези неща.Не,че пак ще можеш да даваш 100% адекватни съвети на всеки,но насоки определено ще можеш.

gamblerpimp
03-05-2014, 18:42
BaffaLsc ти не си няква яка само имаш дибел гъс мога да ти кажа да спреш да ядеш
taka e momi4etata trqq da sa do 178sm i do 49kg

BaffaLsc
03-05-2014, 19:08
Не бе,има си мускулна маса основно в долната част,че и бая момчета ще бие дето са плажни и тренират само горната част.. Че и не само тях.Те краката даже са много добре,дори и да оправи асиметрията на горна/долна част

Нали знаеш, че това е комплимент за мен с каквато и цел да си го казал?
Масажистче, не говори глупости, че си адски прост.
gamblerpimp, ти по анорексии ли си падаш?
Моята цел е много по-далече от това, но не очаквам да ме разберат хора в някакъв си форум
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656237_420742218029471_2021856882_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1395239_424211011015925_1617823440_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1897013_431297836973909_2124164819_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1978622_433365196767173_1238500967_n.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/32362_433676233402736_1029489370_n.jpg
И тя ли има дебел гъз, всезнайковци такива?

Баща Ти
03-05-2014, 19:18
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/998754_605121709547983_1785429837_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1939580_10201172620627262_962751018_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1654086_10201272188196389_1935288854_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1911620_10201243403076779_130132530_n.jpg

Мога и мерки и килограми да ти кажа. От 43кг станах на 60. Бедрото ми беше 44,5, сега е 56, ръката ми беше 23, сега е 28. Талията си ми стои, изкарах преса. Оформих прасците, задника ми е стегнат, в гърба също имам добър прогрес. Какво се занимавам да ви обяснявам :D Авторе, вземи под внимание думите ми и не се доверявай напълно на глупостите на тия компютърни разбирачи, че като гледам само във форума стоят, а залата ги чака ли,чака.

Опитай се да впечатлиш с нещо друго, различно от снимки на тялото ти.

DownloadVirus
03-05-2014, 19:49
Нали знаеш, че това е комплимент за мен с каквато и цел да си го казал?



Еми то няма значение,казвам фактите,гледам на нещата обективно.. Комплимент или не,бедрата като цяло ти вървят и изглеждат добре.То това не значи нищо :)) Не съм някой хейтър,където на черното казва бяло,като някакъв у фейса 60 кила с няква мазна преса и ми вика как бил по-добре от мен и ми обяснява какъв съм бил химик льольото,мразя ги такива и не правя като тях ;)

redbul2
03-05-2014, 19:56
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/998754_605121709547983_1785429837_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1939580_10201172620627262_962751018_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1654086_10201272188196389_1935288854_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1911620_10201243403076779_130132530_n.jpg
Браво! Много добри снимки. В отлична форма си. Някои слаби момчета биха ти завидяли за ръцете и очертаните делтоиди.
Пускай по-често снимки. Определено кефят. :)

BaffaLsc
03-05-2014, 20:32
Браво! Много добри снимки. В отлична форма си. Някои слаби момчета биха ти завидяли за ръцете и очертаните делтоиди.
Пускай по-често снимки. Определено кефят. :)

Най-сетне нещо позитивно да чуя. Благодаря ти! Благодаря и на DownloadVirus, проговорихме на нормален човешки. :))

Rakshy
03-05-2014, 21:37
BaffaLsc Писах го вече, спри да си чешаш егото във форума. Аз т'ва, аз онова, толкова кг, толкова ръка, толкова крак. Пак тренираш 8 месеца и си буквално едно НИЩО в света на фитнеса и бодибилдинга, евентуално и powerlifting-a. Хубаво е човек да прави прогрес и да го показва, ама недей да прекаляваш. (да, хейтър съм, но по-добре хейт, отколкото лъжа)



По темата: Какъвто и тренировъчен план да ти се даде, ти ще си правиш bro-split-a, защото всички правят така и не искаш да си различен. Най-вероятно искаш големи ръце и гърди, прави гърди и бицепс 3 пъти седмично и си чук. (jk ofc)
Базирай си тренировките около големите движения. Google-ни си Wendler 5/3/1 програмата, прави упражненията от там просто на по 3-4 серии от по 8-10 повторения с каквито килограми можеш и смяташ за "удобно" (под удобно имам предвид с правилна форма). Peace.

fUcKsMiLe
03-05-2014, 22:24
Нищо лично Петя, но аз изглеждам по почти същия начин, при положение, че не тренирам нищо. А не разбирам грам от тренировки, диети, фитнес.

И от снимките нямаше нужда принципно, сигурно момчетата тук, ще те помнят само заради една-две от тях и няма да ти обърнат никакво внимание, пък камо ли да те вземат насериозно. Порасни малко и се опитай да си защитаваш аргументите и без да прилагаш снимков материал. Не всички ги интересува чие тяло какво е било и какво е станало. Ясно, момчето поиска съвет, не снимки на дупе и бицепси.
Не го казвам с лошо, просто няма прогрес в мисленето ти от както говорих с теб за последно, което беше преди има няма 2 години, а това е лошо.

Иначе ти наистина си беше точно клечка, поне си наддала малко тегло, че сигурно вятъра щеше да те отвее надалеч.

DisappointedDreamer
03-06-2014, 04:52
^Надали изглеждаш по почти същия начин. Каквото и да си говорим, факта че е качила 20 кг е наистина добро постижение, за което те аплодирам.

Ама отношението ти е абсолютно същото, ако не и по-нагло и грубо, от преди 2 години, както Фъксмайл забеляза. Отвратително е. Постигнала си нещо, но то е едно нищо в света на бодибилдинга. Затова, вместо да се биеш в гърдите, приеми съветите на хора, които отдавна се занимават с това.

DownloadVirus
03-06-2014, 07:12
Нали знаеш, че това е комплимент за мен с каквато и цел да си го казал?
Масажистче, не говори глупости, че си адски прост.
gamblerpimp, ти по анорексии ли си падаш?
Моята цел е много по-далече от това, но не очаквам да ме разберат хора в някакъв си форум
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1656237_420742218029471_2021856882_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1395239_424211011015925_1617823440_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1897013_431297836973909_2124164819_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1978622_433365196767173_1238500967_n.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/32362_433676233402736_1029489370_n.jpg
И тя ли има дебел гъз, всезнайковци такива?

Ако идеалът ти е това ,то трудно ще просперираш.. Гледай големите (е те на са много големи де ама както и да е) на Олимпията от Фигур ,бикини и физикю нямат нищо общо,а ги следя чат-пат(не с особено голям интерес,то като няма мускул не е интересно) Дали ще ти дам за пример Лариса Рейс или Наталия Мело нямат нищо общо с тези снимки и подобна гигантска асиметрия от бедро по 70 см и ръка от 30 см.
Основното,което ще постигнеш откъм коментари от хората са от два типа(може и други да има)
1)Ще казват,че си дебеланка с огромен гъз и на нищо не приличаш(ти вече го видя това по-нагоре всъщност) и втори такъв тип,който пък иронично ще се гаври с теб
2)Момчета,които съм забелязал в определени страници на фб реагират по подобаващ на очакващото се начин - тоест ще си анално изкушение за тях
3)Минимален процент ще каже някоя друга добра дума..

BaffaLsc
03-06-2014, 08:37
Ако идеалът ти е това ,то трудно ще просперираш.. Гледай големите (е те на са много големи де ама както и да е) на Олимпията от Фигур ,бикини и физикю нямат нищо общо,а ги следя чат-пат(не с особено голям интерес,то като няма мускул не е интересно) Дали ще ти дам за пример Лариса Рейс или Наталия Мело нямат нищо общо с тези снимки и подобна гигантска асиметрия от бедро по 70 см и ръка от 30 см.
Основното,което ще постигнеш откъм коментари от хората са от два типа(може и други да има)
1)Ще казват,че си дебеланка с огромен гъз и на нищо не приличаш(ти вече го видя това по-нагоре всъщност) и втори такъв тип,който пък иронично ще се гаври с теб
2)Момчета,които съм забелязал в определени страници на фб реагират по подобаващ на очакващото се начин - тоест ще си анално изкушение за тях
3)Минимален процент ще каже някоя друга добра дума..

Стремя се към бикини, Лариса е в друга категория. И честно да ти кажа напоследък спрях да се сравнявам, с която и да е, защото всичките са по-ниски от мен, да не говорим, че всеки има различна генетика. А тази специално гена си й е такъв - огромни бедра. Мело е наистина от добрите. А относно другото - аз искам да съм успяла за себе си, изобщо не ме интересува дали някой ще каже,че изглеждам като мъж, дали някой ще се гаври или няма да оцени труда ми или ще ме мислят за някаква секс играчка. Аз искам АЗ да се чувствам добре и като се погледна в огледалото да си кажа ''постигнала си нещо на собствени усилия'', защото колкото и треньори да ме тренират и така нататък, усилията, болката, лишенията са си мои. Не знам, на вас може да ви изглежда като мечта, която няма да се осъществи, но чувствам вътрешно, че имам хъса, мотивацията и огромното желание да го постигна, най-малкото на лично ниво. ОСвен това човек никога не знае, решила съм, след като завърша, да уча нещо коренно различно от фитнеса, в случай, че плановете ми се объркат. А в това, че съм станала по-груба, няма нищо вярно. Когато някой ме обижда и се опитва да си прави гавра с труда ми - културно показвам снимки, резултати и доказателства, че не съм просто ''някво момиче'', което едва ли не не знае на кой свят е, а пък вие го мислете, ако искате като псувня, не като грубо отношение. Не съм длъжна да съм мила с никого. Наистина ми е все тая. fUcKsMiLe, това се нарича ген. И едва ли си изградила мускула, който аз, без да полагаш грам усилия, ама карай, да не кажеш пак после, че се самоизтъквам.
Маги, аз съм заобиколена от хора, които наистина отдавна се занимават с това. Средата ми е такава. Слушам само тези, които знам, че не ми говорят глупости и ми го говорят за мое добро, ама да дойде някакъв си във форум и да каже ''гъза ти е дебел, спри да ядеш''... е, извинявай. Не знам дали знаете, но това са периодите - период на покачване на мускулна маса и после чистене. И докато качваш няма как да качваш само мускул, а и вода, мазно. И в периода на чистене идеята е да остане само мускула и всичко друго да се изпари.

girlwithblueeyes
03-06-2014, 14:30
Нищо лично Петя, но аз изглеждам по почти същия начин, при положение, че не тренирам нищо. А не разбирам грам от тренировки, диети, фитнес.

И от снимките нямаше нужда принципно, сигурно момчетата тук, ще те помнят само заради една-две от тях и няма да ти обърнат никакво внимание, пък камо ли да те вземат насериозно. Порасни малко и се опитай да си защитаваш аргументите и без да прилагаш снимков материал. Не всички ги интересува чие тяло какво е било и какво е станало. Ясно, момчето поиска съвет, не снимки на дупе и бицепси.
Не го казвам с лошо, просто няма прогрес в мисленето ти от както говорих с теб за последно, което беше преди има няма 2 години, а това е лошо.

Иначе ти наистина си беше точно клечка, поне си наддала малко тегло, че сигурно вятъра щеше да те отвее надалеч.

Изглеждаш таак ама друг път . Подобно тяло се постига с тренировки а не с ген

За другото съм съгласна .

Това със средата е смешно вече. Това че някой си е в еди коя си среда не го прави компетентен по даден въпрос .

BaffaLsc
03-06-2014, 14:35
Усилената работа бие таланта.

girlwithblueeyes
03-06-2014, 14:38
Усилената работа бие таланта.

В някой случай си и до таланта

Това което си постигнала е страхотно . Казвам го като човек който се занимавам със съвсем различен вид спорт и грам не разбирам .
Просто трябва да се вслушваш малко повече в мнението на другите . Съгласна съм че някои от коментарите бяха неприятни но в край на сметка ще се сбълскваш и с такива неща .

BaffaLsc
03-06-2014, 14:48
В някой случай си и до таланта

Това което си постигнала е страхотно . Казвам го като човек който се занимавам със съвсем различен вид спорт и грам не разбирам .
Просто трябва да се вслушваш малко повече в мнението на другите . Съгласна съм че някои от коментарите бяха неприятни но в край на сметка ще се сбълскваш и с такива неща .

Да, така е. Ако не си роден със симетрия и правилни пропорции, малко трудно можеш да се вместиш точно в този спорт. Не казвам, че съм перфектна, но мисля, че имам данни. Вслушвам се, но когато мнението им е изразено по такъв начин, а именно негативен и с цел да ме засегнат, не мога да остана безучастна. Нали се сещаш, че и най-правия човек на света да си, ако ми го заявиш така ''ти нищичко не разбираш, нищо не си постигнала, някакво момиченце си, имаш дебел гъз'' ,няма как да ме убедиш в нищо. А и аз губя желание да обяснявам каквото и да било, още повече по нормален, човешки начин. И че нищичко не разбирам ми го казва жена, спортист. А уж спортистите се подкрепяме, а не се хейтваме взаимно.

dakata123
03-06-2014, 16:36
и така нека кажа браво на всички ви, от цялата история няма нищо по темата. попитах за упражнения и изпълнението им, а не за протеини и тем подобни ( а и до тая мацка: не ме интересува как изглеждаш, като искаш да си показваш тялото си направи тема, а като гледам може да си продадеш голите снимки и на някой порно сайт ;) )

SpiritInBlack
03-06-2014, 16:47
Аууу, малката пикла смята , че разбира от фитнес. Авторе , зависи колко точно си "зелен" . Ако това са ти първите посещения във фитнеса за годината , съветвам те 3-4 пъти седмично в продължение на 2 месеца да правиш кръгова програма. Има много материал в нета.

По-нататък, има хранителен режим за качване на маса , самите упражнения не са толкова важни. Все пак бих ти препоръчал нещо такова :

Понеделник-четвърък

1. Бенч преса с щанга от лег
2. Бенч преса с щанга от полулег
3. Флайс с дъмбели
4. Придърпване на скриец пред гърди в широк хват
5. Придърпване на долен скрипец
6. Предърпване на скрипец зад врат
7. Френска преса с Ez лост
8. Екстензия с дъмбел над глава с една ръка
9. Последователно сгъване с дъмбели
10. Скотово сгъване с Ez лост

Всички упражнения да са 3 серии с 10-8-6 повторения.

Вторник и петък

1. Велоаргометър – 5 мин
2. Клег с щанга на гърба -
3. Лег преса
4. Флексор машина
5. Калф машина
6. Раменни преси с щанга пред гърди от седеж
7. Вертолет с Ez лост
8. Странично разгъване с дъмбели
9. Повдигане на краката от тилен лег - 4x15
10. Коремни преси на римско столче - 4x20

1-8 упражнение 3 серии x 10-8-6.

Успех

DownloadVirus
03-06-2014, 17:29
и така нека кажа браво на всички ви, от цялата история няма нищо по темата. попитах за упражнения и изпълнението им, а не за протеини и тем подобни ( а и до тая мацка: не ме интересува как изглеждаш, като искаш да си показваш тялото си направи тема, а като гледам може да си продадеш голите снимки и на някой порно сайт ;) )

Изпълнението има клипове,а упражнения ако искаш дай следните:

клек
лег
тяга
военна преса
кофички
набирания

Различни хватове и това стига.

(Жокер: Ако нямаш хубава храна,не очаквай резултати,програмата е много-много важна,но храната също е важна)

BaffaLsc
03-06-2014, 18:34
а и до тая мацка: не ме интересува как изглеждаш, като искаш да си показваш тялото си направи тема, а като гледам може да си продадеш голите снимки и на някой порно сайт ;) )

Тая мацка отдели 20 минути, за да ти напише всичко подробно и да ти даде някой съвет, а ти явно си неблагодарен пикльо, който не може в гугъл да напише програма за начинаещи и да му излезе и си си решил проблемите. А до големия пикльо - не съм казала, че разбирам от фитнес, обаче както виждаш нещата ми се получават, откъде ли, може би от небето падат?

Rakshy
03-06-2014, 19:08
Аууу, малката пикла смята , че разбира от фитнес. Авторе , зависи колко точно си "зелен" . Ако това са ти първите посещения във фитнеса за годината , съветвам те 3-4 пъти седмично в продължение на 2 месеца да правиш кръгова програма. Има много материал в нета.

По-нататък, има хранителен режим за качване на маса , самите упражнения не са толкова важни. Все пак бих ти препоръчал нещо такова :

Понеделник-четвърък

1. Бенч преса с щанга от лег
2. Бенч преса с щанга от полулег
3. Флайс с дъмбели
4. Придърпване на скриец пред гърди в широк хват
5. Придърпване на долен скрипец
6. Предърпване на скрипец зад врат
7. Френска преса с Ez лост
8. Екстензия с дъмбел над глава с една ръка
9. Последователно сгъване с дъмбели
10. Скотово сгъване с Ez лост

Всички упражнения да са 3 серии с 10-8-6 повторения.

Вторник и петък

1. Велоаргометър – 5 мин
2. Клег с щанга на гърба -
3. Лег преса
4. Флексор машина
5. Калф машина
6. Раменни преси с щанга пред гърди от седеж
7. Вертолет с Ez лост
8. Странично разгъване с дъмбели
9. Повдигане на краката от тилен лег - 4x15
10. Коремни преси на римско столче - 4x20

1-8 упражнение 3 серии x 10-8-6.

Успех

Ако беше толкова готин за колкото се мислиш, щеше да знаеш, че хеликоптера изпълнен с широк хват активира всички глави + 20% повече средното рамо. Проучването е на някъв американски колеж, не ми се търси точната статия.
Също така к'ва е идеята да дърпаш на скрипеца отпред и след това отзад. Това дали е отпред или отзад се различава в "помощните мускули" , които участват в движението т.е. на автора не му е потребно да прави и 2те. Не си вписал тягата, което значи че нямаш представа какво говориш, също така няма упражнения за задно бедро (hamstrings)
За прасеца най-добре го прави като последно/и упражнение/я, просто лична препоръка.

anonymous708973
03-06-2014, 21:25
и така нека кажа браво на всички ви, от цялата история няма нищо по темата. попитах за упражнения и изпълнението им, а не за протеини и тем подобни ( а и до тая мацка: не ме интересува как изглеждаш, като искаш да си показваш тялото си направи тема, а като гледам може да си продадеш голите снимки и на някой порно сайт ;) )

Поне бъди благодарен, че ти е написала нещо, ебати. И без това те мързи да поровиш сам, поне оцени усилието.

А логиката на Баща ти кърти просто - "че кви резултати имаш" и като му ги покаже, както се прави, щото иначе са само голи приказки, "научи се да впечатляваш с друго освен с тяло". СМЯХ.

СпиритИнБлак, виждала съм ти снимки. "Малката пикла" е постигнала за жена много повече във фитнеса отколкото ти за мъж. Не виждам на какво отгоре се репчиш.

Rakshy
03-06-2014, 22:01
И къв е извода, всички мъжки тук да си снимаме задници и да ги качим, за да сме постигнали достатъчно за жена, че да си мълчат минетите, така ли?

anonymous708973
03-07-2014, 07:41
Говорих конкретно на него, ти какво скачаш?

girlwithblueeyes
03-07-2014, 08:02
Не става въпрос за снимане на задници . А затова че реално погледното тук всички скочихте на момичето да я обиждате на малка пикла . А вие сет тези с грозното държание . Дори тово което е написала да не е толкова вярно и точно в край на сметка тя тепърва навлиза в този спорт . Бъдете малко по толератни защото и вие сте били начинаещи някога . А пък и реално погледноот не съм сигурно колко от вас наистина разбират ...

102
03-07-2014, 08:18
разплакахте ме

BaffaLsc
03-07-2014, 10:34
Не виждам каква е разликата да се снимаш гол до кръста и да качиш снимка и да се снимаш по бельо и да качиш снимка, показваме едно и също,а именно резултати. Тъпо ме нападнахте, опитах се да помогна, изписах доста, пак ви казвам, че тази програма при мен работи и знанията ми,които очевидно за вас нищо не са /само защото съм от женски пол и за нищо не ме бива и нищо не разбирам/, за мен са ок и ми вършат работа. Както казах резултатите са на лице. :)

Rakshy
03-07-2014, 14:31
Не виждам каква е разликата да се снимаш гол до кръста и да качиш снимка и да се снимаш по бельо и да качиш снимка, показваме едно и също,а именно резултати. Тъпо ме нападнахте, опитах се да помогна, изписах доста, пак ви казвам, че тази програма при мен работи и знанията ми,които очевидно за вас нищо не са /само защото съм от женски пол и за нищо не ме бива и нищо не разбирам/, за мен са ок и ми вършат работа. Както казах резултатите са на лице. :)

Извинявай за нападките. Просто начина, по който писа в първите постове в тази тема, беше леко арогантно. Сякаш се хвалиш с кой тренираш и колко бърз прогрес правиш, и другите колко били слаби. Това ми се стори някак нахално и за това писах.

Авторе, като искаш да ти се отговаря пряко по проблема, не пиши във форум.

fUcKsMiLe
03-07-2014, 19:55
Изглеждаш таак ама друг път . Подобно тяло се постига с тренировки а не с ген

За другото съм съгласна .

Това със средата е смешно вече. Това че някой си е в еди коя си среда не го прави компетентен по даден въпрос .

Тренирала съм 4 години волейбол, но не го считам като "такъв тип" тренировки.
(Да уточня - 2 пъти в седмицата за по час или два максимум; не тренирам от близо 2 години)
Тялото ми се стегна и всичко ми е оформено, но е само това. Всичко останало е добри гени ^^
Може да съм сложила малко повече мускули в ръцете, защото няма как да се избегне, разбира се.

И за каква среда говориш, че не разбрах? Не съм споменала нищо за среди и компетентност.

DownloadVirus
03-07-2014, 20:07
Е добре де,прикрепи снимков материал за д-во :)

Баща Ти
03-08-2014, 07:53
А логиката на Баща ти кърти просто - "че кви резултати имаш" и като му ги покаже, както се прави, щото иначе са само голи приказки, "научи се да впечатляваш с друго освен с тяло". СМЯХ.


Естествено, че това ще кажа. Познавам достатъчно момичета, които тренират и то сериозно. Няма как да съм впечатлен от факта, че някаква 16 годишна с 8 месеца стаж има такова самочувствие и раздава НЕкомпетентни съвети.

За какво трябва да я поздравя? Че е качила някакви килограми ли? :D Ама то това е естествената реакция на тялото, когато му предоставиш условията да го направи :D Нека си качва момичето, нека иска да е профи състезателка, евала, че си има някаква мечта там, но няма нужда да подвежда хората с НЕадекватни съвети.

BonnieandClyde666
03-08-2014, 15:20
Тренирала съм 4 години волейбол, но не го считам като "такъв тип" тренировки.
(Да уточня - 2 пъти в седмицата за по час или два максимум; не тренирам от близо 2 години)
Тялото ми се стегна и всичко ми е оформено, но е само това. Всичко останало е добри гени ^^
Може да съм сложила малко повече мускули в ръцете, защото няма как да се избегне, разбира се.

И за каква среда говориш, че не разбрах? Не съм споменала нищо за среди и компетентност.

Качи снимка на бицагите. :) :P

fUcKsMiLe
03-08-2014, 20:20
Да питам, какъв ми е зора да качвам снимки, за да доказвам на някой, че тялото ми е хубаво и здраво?
Вие ако имате нужда от оценка и признание от други го правете, аз нямам нужда от това.

DownloadVirus
03-08-2014, 20:49
Хехехаха .. Първо имала не знам си какво тяло без да тренира,сега от какъв зор искаме д-ва..
Дабъл пенетрейшън.

fUcKsMiLe
03-09-2014, 01:44
За какво ми е да правя кефа на някакви чикибойци в тийн форум? :lol: Забавничко. Доста при това.
Аз си имам едно момче, което да ми оцени тялото, другите да си търсят други момичета, на които да плакнат очите.

DownloadVirus
03-09-2014, 09:28
Смешна си.
Някоя 100 килограмова дебелана или някаква кост (без никакъв мускул) седи зад пс-то и се прави на много яка.
Оправдания ..
Haters gonna hate.

fUcKsMiLe
03-09-2014, 17:18
Haters gonna hate.

Точно, ти хейтваш. Мен просто ми е забавно :D

DownloadVirus
03-09-2014, 17:21
Нищо не хейтвам,ти хейтваш момичето и после се скриваш.На кой трябва всъщност да му е забавно.
Като не разбираш не пишеш по темите,така изглеждаш по-умна.

BonnieandClyde666
03-09-2014, 17:41
Точно, ти хейтваш. Мен просто ми е забавно :D
Чакам снимка! :)

girlwithblueeyes
03-09-2014, 17:42
Фъксмайл

Такова тяло като на Петя се постига само с тренировки във фитнеса залата . Колкото и да се опитваш да ни убедиш че тялото ти е такова без да тренираш е смешно.

Твоето тяло се е оформило в следствие на волейбола а не от въздуха .

Rakshy
03-10-2014, 09:13
BaffaLsc Снимките ти вече са и в страницата на Димитър Димитров, евала!

BaffaLsc
03-10-2014, 10:04
BaffaLsc Снимките ти вече са и в страницата на Димитър Димитров, евала!

Видях, благодаря :)

DownloadVirus
03-10-2014, 10:34
Пфу,поне си крийте някои части като се снимате голи ,освен ако целта не е да си известен с това :D

BaffaLsc
03-10-2014, 10:49
:))) Няма смисъл да спорите кой какво тяло има и в следствие от какво. Всеки е индивидуален.

BonnieandClyde666
03-10-2014, 12:45
Какво си нправила при Радо? :)

BaffaLsc
03-10-2014, 18:55
Нищо, тренираше ме 2 месеца и сега вдигат скандал, защото се махнах от него и в момента тренирам сама :))

fUcKsMiLe
03-12-2014, 15:20
Нищо не хейтвам,ти хейтваш момичето и после се скриваш.На кой трябва всъщност да му е забавно.
Като не разбираш не пишеш по темите,така изглеждаш по-умна.

Аз съм далеч от този тип критика спрямо Петя. ^^
Даже, за това, което беше и казвам евала. Просто за мен, даже и да има желание да става каквато (до колкото разбрах) иска, все още и е раничко да пуска снимки по гащички в нета. Малко я покритикувах за това, да, но знам за какво го прави. Просто е тъпо, защото е малка и всеки който и обърне мнението на обратно, тя се мъчи да го оборва със снимков материал. Впрочем ако тя ми поиска снимки, ще и дам, даже и в скайп ще си лафя с нея, ще и покажа и на видео. Не говоря празни приказки. Тя поне ме познава.. не е като да не сме били приятелки някога. :) Но във форум - нямаш шанс, приятелче.

Мдам и това дали изгледам така както се описвам или не, нямам намерение да ви доказвам(към БониандКлайд666 най-вече), защото не ви познавам. Който ме знае, си го вижда. Който не - ем, не се крия, да дойде и да види.

DownloadVirus
03-12-2014, 15:50
Просто се садна - признай си го и да си стискаме ръцете

DisappointedDreamer
03-12-2014, 16:47
Който не - ем, не се крия, да дойде и да види.

Непоказвайки снимка означава, че се криеш.

fUcKsMiLe
03-12-2014, 17:18
Непоказвайки снимка означава, че се криеш.

Решението на други да се показват така го толерирам, но това не важи за мен.
Понякога е хубаво да си мълчиш, в този случай, изказването ти беше глупаво.
Жалко за теб, щом мислиш, че непоказвайки снимки по бельо, на непознати хора, е криене.
Ако имат толкова голямо желание, защото поне 5 пъти поискаха снимка, казах - да дойдат, няма проблеми, ще гледат колкото искат, като не са виждали задник. Естествено няма да е по бельо.

DownloadVirus
03-12-2014, 17:54
Или просто не коментирай неща,които не разбираш и не се оприличавай с никого.. То самото ти изказване за задник е толкова смешно ,че няма на къде,те в културизма освен задници друго не гледат...
А бе бива бива излагане,ама чак път толкова :)) Все едно да ида аз да пиша във форум за физика и да споря с физиците там ,смешна картинка ще съм отстрани.

DisappointedDreamer
03-13-2014, 11:34
Решението на други да се показват така го толерирам, но това не важи за мен.
Понякога е хубаво да си мълчиш, в този случай, изказването ти беше глупаво.
Жалко за теб, щом мислиш, че непоказвайки снимки по бельо, на непознати хора, е криене.
Ако имат толкова голямо желание, защото поне 5 пъти поискаха снимка, казах - да дойдат, няма проблеми, ще гледат колкото искат, като не са виждали задник. Естествено няма да е по бельо.

:lol:

Ти сериозно ли?
Наистина - то бива бива излагане, ама чак пък толкова. Отново ме разочароваш.

Защо да е било изказването ми глупаво? Никой не ти иска снимка по прашки. Ти се сравни с момиче, което усилено тренира и спазва хранителен режим вече 8 месеца, при положение, че нито спазваш такъв режим, нито тренираш каквото и да е било. Посмъртно не можеш да убедиш когото и да е било, че имаш тяло като нейното.

Попитаха те за снимка на ръка - нещо наистина лесно, което да докаже истиността в думите ти. Никой не ти е искал снимка на задника. Никъде не съм ти искала аз снимки, камо ли пък по бельо, че да ми разправяш какво било жалко, така че внимавай какво четеш и най-вече какво пишеш. Не обичам да ми бутат думи в устата.

102
03-13-2014, 12:06
а каде

DisappointedDreamer
03-13-2014, 13:01
много си интересен.

102
03-13-2014, 13:10
куга

TheNormalGuy
03-14-2014, 22:34
Петя, хубаво момиче беше и все още си, но защо по дяволите трябва да си рисуваш веждите...
Ех, Маги, тая твоя уста...

BaffaLsc
03-16-2014, 10:39
Защото съм саката и не мога да ги поддържам истински. :D
Че и да ги рисувам добре не мога :lol: