PDA

View Full Version : Аз ли съм изкривената?



Hybrid
03-06-2014, 03:57
Здравейте! Историята е следната : На 18 съм и имам приятел от около година,но честно казано от шести клас е имало заигравки помежду ни,тръпка и т.н. Той ми е първата любов. Както и да е. В момента всичко върви чудесно,но преди два месеца разбрах нещо,което ме разтресе. Бях с него у дома и се заговорихме за лятото. Подкачих го за една девойка,която доста настоятелно се опитваше да му се предлага,знаейки,че сме заедно. Истината е,че аз Юли месец заминах на работа и се върнах Август. Когато се върнах разбрах за въпросните събития ( на купони тя е лягала полугола до него,правила е неприлични предложения и тем подобни,но той е отказвал... информация имам,не само от самия него,но и от близки приятели - очевидци) и не обърнах особено голямо внимание,тъй като винаги съм имала доверие на приятеля ми,а и го познавам от 10 години. Знам на какво е способен или не. Да де,обаче се оказа,че греша. На въпросният ден,в който бяхме у дома,при споменаването на въпросното момиче той леко подскочи. В този момент параноясах леко и го попитах дали се е случвало нещо друго между тях,нещо,за което аз не знам. В последствие разбирам,че са си писали,и той,в опитите си да докаже вярността си,ми показа хронологията с нея. ( В интерес на истината дори не се бях замисляла да искам такова нещо...). Какво чета? Разговорът е започнат от него с думите "секси". Следват целувки,сърца,закачливи коментари. В един момент той и каза,че няма намерение да се занимава с нея,защото ме обича,а тя го попита "Добре де,ако не беше с нея,щеше ли да се пробваш с мен" . Следващото изречение ме уби. Той и каза "Може би. " Не ме разбирайте погрешно. Не съм от онези момичета,които се влюбват за един ден. Винаги съм имала чувства към него,но в последните години се усилиха и ми беше изключително трудно,защото имаше постоянна гонитба между нас,именно поради тази причина тези две,на пръв поглед думи,ме нараниха толкова. Той твърди,че не е станало кой знае какво,но флирта и последното му изказване за мен значат друго. В крайна сметка той я е отсвирил,но от два месеца не мога да спра да мисля за това. ЗНАМ,че не би ми изневерил (макар че това за мен си е изневяра,до извесетна степен),но доверието ми се разклати... Най-малоумното беше,че аз разбрах 6 месеца по-късно за това. Още по-малоумно е,че ако не го бях попитала,той едва ли щеше да ми каже,имайки в предвид,че на този етап не би беше казал.Също така мисля,че е важно да спомена,че това се случи месец след като тръгнахме.

Искрено се надявам да ми обясните какво се случва и да ми дадете съвет... Наистина не знам какво да направя. Тъпото е,че ме боли и се тормозя за минали събития. А още по-тъпото е,че ми е гузно ,задето още го мисля и се съмнявам в него...

Hybrid
03-06-2014, 03:58
П.П. Извинявам се за хаотичната структура и благодаря предварително!

Tsukuda_Hiroshi
03-06-2014, 06:39
Не мисля, че има чак такъв повод за драма. Забелязал съм, че в началото връзките не са толкова сериозно. Пробваш, пък ако стане. След това чувствата и всичко останало се задълбочават и стават по-сериозни. Фактът, че й е отказал въпреки че сте били заедно само месец, означава, поне според мен, че младежа не би ти изневерил. Поне не на този етап и не с нея.
Относно "може би" - е? Защо да не пробва с нея, ако не е с теб? Няма да отиде в манастир я! Според мен това е напълно нормален отговор. Плюс това, не е отговорил с категорично "да". Ако мадамата наистина се е натискала почти без дрехи до него, а той не е направил нищо, значи няма място за притеснения.

Hybrid
03-06-2014, 07:08
Добре,съгласна съм. Жена съм все пак,драмата ни е в кръвта,но остава въпроса за флирта. Наясно съм,че момчетата имат нужда от гъделичкане на егото,но е изключително нечестно само вие да задоволявате тази ваша нужда. Ние също се радваме на такива неща,но не всички го правиш (говоря лично за себе си)

Seattle
03-06-2014, 07:27
От мухата.... слон. Хайде сега се постави на негово място и помисли как ти би отриагирала.

Що се отнася до егото, хайде не ми казвай че не ви го гаделичкат като се обръщат разни пубертетчета след вас да ви гледат готините задници (които има де) като сложите залепналите къси полички.

LadyDi
03-06-2014, 07:39
Добре,съгласна съм. Жена съм все пак,драмата ни е в кръвта,но остава въпроса за флирта. Наясно съм,че момчетата имат нужда от гъделичкане на егото,но е изключително нечестно само вие да задоволявате тази ваша нужда. Ние също се радваме на такива неща,но не всички го правиш (говоря лично за себе си)

Въпросът дали да задоволиш тази нужда е личен и всеки сам решава за себе си. Няма писано правило, което да разрешава само на мъжете да флиртуват.
Грешката ти е, че проектираш върху него ограниченията, които си поставила за себе си, а това е особено грешно и ще доведе до бъдещи проблеми, мисля. Имаш очаквания, които са съобразени с това какво ти би направила или не, а не с неговия характер и начин на мислене.
Нормално е в началото на връзката все още да не се е отърсил от "ергенската свобода". На момчетата по принцип им трябва повече време, за да се отдадат на една връзка.
Наистина, нямаш повод за драма и е добре за теб самата и за връзката ви скоро да забравиш това, защото рискуваш да станеш кисела и да му дотежиш. Безкрайната ревност никога не е полезна.

xXxPETYAxXx
03-06-2014, 07:59
Подкрепям горните коментари. Много ясно, че ще ѝ каже "може би", няма да ѝ каже "не", я. И като искаш флиртувай си, стига да не прекрачваш границата какво лошо има?

102
03-06-2014, 08:22
аха
само на мен ли ми са струва че със 'секси, усмивчици, целувчици, меченца' на никой не са му вързали
не се бой
и да
не звучиш като жена
и да
не си жена

xXxPETYAxXx
03-06-2014, 08:27
^Не. И аз имам съмнения по така описаната тема, че все пак не е пропуснал възможността, но пък не сме видели целия разговор. Пък дори и да е я е отрязал.

102
03-06-2014, 08:30
за тва е хубаво тия неща да се казват
'бях на купонче, имаше една пача, сваляше ме, меташе ми белтъци, а-у, бати отрепката беше'
99

DarkTemplar
03-06-2014, 11:36
Не виждам поводи за притеснение. Останалото са ти го обяснили другите. Стига си се филмирала.

RapExotic
03-06-2014, 11:51
Доста преувеличаваш. Тези емотикони нямат никаква реална стойност. Важното е какво се случва на живо, а и ти сама каза, че я е отрязал. Какво по-голямо доказателство за вярността му очакваш?

girlwithblueeyes
03-06-2014, 15:33
Не виждам проблем в отоговора му към нея .
Все пак може да има вселена в която не сте заедно .

Не е много приятно но според мене не му обръщай такова внимание .

baby_baby
03-06-2014, 15:34
Не мисля, че има чак такъв повод за драма. Забелязал съм, че в началото връзките не са толкова сериозно. Пробваш, пък ако стане. След това чувствата и всичко останало се задълбочават и стават по-сериозни. Фактът, че й е отказал въпреки че сте били заедно само месец, означава, поне според мен, че младежа не би ти изневерил. Поне не на този етап и не с нея.
Относно "може би" - е? Защо да не пробва с нея, ако не е с теб? Няма да отиде в манастир я! Според мен това е напълно нормален отговор. Плюс това, не е отговорил с категорично "да". Ако мадамата наистина се е натискала почти без дрехи до него, а той не е направил нищо, значи няма място за
притеснения.

+++

catwomann
03-07-2014, 19:30
Как така да няма повод за драма???? Фактът, че е започнал разговор с нея (първи) и то с думите ''секси'' ... еми за мен не е нормално...

marilyn
03-07-2014, 20:44
Too much drama. От някакъв чат голяма работа станала. Явно е, че ако е искал да ти изневери, можел е. Не го е направил, стига си се филмирала.