PDA

View Full Version : Фитнес



Black_WoLf
03-06-2014, 18:48
Здравейте аз съм на 17, висок съм 172 и тежа 55 килограма и ми се искаше да започна да тренирам малко, за да вляза във форма. Искам да попитам дали има някой от София, който ходи на фитнес в Младост 1, Мусагеница или някой от по-близките квартали, защото не отдавна съм тук, но до сега не съм се интересувал, а като започна да търся в гугъл ми показва по-големите фитнес зали, а малките никъде не се споменават!

tonique
03-14-2014, 20:06
:X фитнеса не е на сезони, той се тренира целогодишно, ако искаш да постигнеш хубаво тяло... пример за мен алкохол, не се храня здравословно и пропускам тренировки = омазняване и намаляне на мускулна маса ... по-добре се ориентирай към друг спорт, поне според мен ;)

Rakshy
03-14-2014, 23:48
Проблема на хората е че не разбират основната идея на тренирането на каквото и да било. Като почнеш трябва да продължиш, защото нищо не става ей така с щракване на пръсти или с една серия на лежанката. Не можеш да влезеш малко във форма, или си или не си :D Пренагласи се, намери си зала, БЪДИ ВЕЛИК! :D

BonnieandClyde666
03-15-2014, 03:43
Като се захванеш, трябва да си постоянен без никакви оправдания. Това е пътят към успеха! ;)